cccc taxirani anzali

صبح امروز عده ای از تاکسیرانان انزلی خواستار رسیدگی به مشکلات صنفی خود شدند.

به گزارش انزلی کلاب با توجه به این مساله که مدیر عامل تعاونی  تاکسیرانان بندرانزلی مخالف هر گونه تجمع در این برهه حساس زمانی توسط تاکسیرانان بودند، اما عده ای از تاکسیرانان خواستار تجمع شدند.

حمید پور اصغری در این رابطه گفت : با توجه به نرخ تورم در سال جاری که سبب بالا رفتن قیمت وسایل خودرو و بر این اساس که در ابتدای سال جاری  کرایه آژانس ها دوبرابر شده  ،  اما هنوز به تقاضای چند ماه پیش اتحادیه برای افزایش نرخ کرایه ها جوابی داده نشده و شورای اسلامی شهر و فرماندار محترم شهرستان  هر گونه افزایش قیمتی را به بعد از انتخابات موکول نموده اند و با توجه به این وعده اتحادیه هر گونه تجمعی را بی دلیل می داند.

ایشان مشکلات تاکسیرانان انزلی را بیشمار برشمردند و فرمودند : فرسودگی خودرو های تاکسی در شهرستان و همچنین عدم تسهیلات با سود مناسب سبب نارضایتی رانندگان محترم تاکسی در شهرستان شده است .

پور اصغری همچنین قیمت بسیار بالای امتیاز تاکسی را غیر منطقی دانسته و در انتها ابراز امیدواری نمود هر کس در چهارچوب قانون به وظایف خود عمل کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۱ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم زودتر به مشکلات این عزیزان رسیدگی بشه …

پاسخ

۱۱ خرداد ۱۳۹۲

من هم امیدوارم بتونیم پلی باشین برای حل این مشکل ، البته درسته خود مشکل خیلی بزرگ به نظر میرسه اما با کمی درایت ( مثل حرکتی که آقای پوراصغری انجام داده ) مشکل حل خواهد شد.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۱ خرداد ۱۳۹۲

کرایه آژانس ابتدای سال جاری ۲برابر نشده،۲۰۰۰ تومان بود که شد ۲۵۰۰ تومان
این راننده تاکسی ها هم که همش ناراضی ان!
من موندم اگه شماها شکمتون سیر نیست چرا اکثر اوقات خالی سیر میکنین و از یه جایی به بعد مسافر نمی زنین و از یه جایی بالاتر هم نمیرین؟ :-X
والا همین ۲۵۰ تومانی که واسه کرایه ی یه کورس بهتون میدیم زیادم هست،هرچند همونم به دلیل نبودتون ۱۰برابر میشه و سهم راننده آژانس میشه…
همه چی مون به همه چی مون میاد، رشت اصلا انتظار واسه تاکسی گرفتن معنی نداره، در عوض راننده تاکسیا منتظرتن، انقدر هم از کرایه ی کم نمی نالن، کورسی همین ۲۰۰ یا ۲۵۰ هست کرایه شون، بازم بگم؟ … :-|

پاسخ

guilak

گیلک

۱۱ خرداد ۱۳۹۲

در خیلی از کلانشهرها هم هنوز کرایه تاکسی ۲۵۰ تومن است.

پاسخ

۱۱ خرداد ۱۳۹۲

سلام. بله در شیراز هم کرایه ۲۵۰ تومن است. حتما به این شهر زیبا سفر کنید. هم کرایه ها مناسب است و هم مردم مهربانی دارد.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰:

درسته. مخصوصا در اردیبهشت ماه هوای بسیار خوبی دارد.مردمان شیراز هم خیلی مهربان و مهمان نواز هستند.