13930119000478_photoa1

محمد مایلی‌کهن عصر امروز پس از پیروزی یک بر صفر مقابل تیم نساجی مازندران در نشست خبری با تمجید از کیفیت بازی شاگردانش اظهار کرد: بازی با کیفیت و خوبی را از هر دو تیم شاهد و در بیشتر دقایق بر بازی مسلط بودیم اما پس از زدن گل، تیم نساجی فشار زیادی بر دروازه ملوان وارد کرد که نتوانست به گل برسد.

وی با اشاره به نوع تشویق هواداران هر دو تیم افزود: باید به هواداران هر دو تیم تبریک گفت زیرا در طول ۹۰ دقیقه شعارهای فوتبالی رد و بدل شد و هر دو علاوه بر تشویق تیم خو، تیم مقابل را نیز مورد تشویق قرار دادند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه همه از فوتبال و هواداران دو تیم لذت بردند، گفت: بندر انزلی در بسیاری از امور شهر نخستین‌ها بوده بنابراین بهتر است در زمینه اخلاق‌مداری و تشویق‌های درست نیز اولین شهر باشد.

وی با قدردانی از هواداران ملوان، تصریح کرد: قطعاً فوتبال و ملوان بدون هواداران معنا ندارد و با حضور هوادار ملوان جان می‌گیرد و از هواداران به دلیل حمایت‌های خوبشان که موجب این پیروزی شیرین شدند تشکر می‌کنم.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه کار بد و توهین هر جا که باشد بد است، یادآور شد: چه ایرادی دارد شهری که همواره جز بهترین‌ها بوده بار دیگر نیز پیشگام شود و در این زمینه‌ها کمک کند تا این ناهنجاری‌ها از بین برود.

وی با بیان اینکه هواداران روی چشم ما جای دارند، متذکر شد: هوادار در هیچ جای دنیا حق اعتراض آنچنانی ندارد و هرگز توهین نمی‌کند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: در دیدار برزیل و آلمان در جام جهانی زمانی که برزیل ۷ گل از آلمان در کشورش دریافت کرد هیچ کس حتی پوست تخمه نیز پرتاب نکرد.

به گزارش فارس، دیدار دو تیم فوتبال ملوان و نساجی مازندران در هفته دهم لیگ آزادگان عصر امروز در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد که با نتیجه یک بر صفر به سود ملوان پایان یافت./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *