photo_2016-06-03_21-10-44

 

حجت السلام والمسلمین محمد صادق ایران عقیده در جایگاه امام جمعه موقت این هفته شهرستان با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم حفظ حرمت این ماه اظهار کرد:اشاعه و ترویج حرمت شکنی این ماه مبارک در سایتها و فضاهای مجازی و راه اندازی کمپین روزه خواری علنی نشان دهنده آن است که دشمن با تمام توان درمقابل ارزشهای این نظام مقدس قرار گرفته است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق ایران عقیده با تاکید برمقابله با روزه خواری علنی شهروندان و مسافران و گردشگران ورودی به بندرانزلی از سوی دستگاه های اجرایی و قضایی شهرستان افزود: نباید درمقابل حربه های دشمن قدمی به عقب برداشته و دستگاه های مختلف اجرایی و سازمانهای مختلف درراستای تبلیغ درجهت حفظ حرمت ماه رمضان اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد :شهرداری نیز می بایست با ایجاد مکانهایی در پارکها حتی بصورت نصب پرده ، فضایی را برای مسافران و گردشگران برای اطعام غذا تدارک بیند.

حجت الاسلام و المسلمین ایران عقیده یادآور شد:همه مردم باید درراستای این امر خطیر احساس مسئولیت کرده و حتی با تذکر دادن به فرد روزه خوار دراین وظیفه شرعی مشارکت کنند.

قیام پانزده خرداد قدرت مرجعیت را برای مردم آشکار کرد

خطیب جمعه انزلی قیام پانزده خرداد سال ۴۲ را نقطه عطف انقلاب شکوهمند اسلامی دانست و بیان کرد:قیام پانزده خرداد قدرت مرجعیت را برای مردم آشکار کرده و انقلاب اسلامی نیز مدیون خون شهدایی است که درآن روز و درغربت به شهادت رسیدند.

وی با گرامیداشت یاد شهید یونس رودباری به عنوان تنها شهید قیام پانزده خرداد از گیلان گفت:حماسه پانزده خرداد به عنوان یک جریان اصلی درنظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود.

حجت الاسلام ایران عقیده به ۱۴خرداد سال ۶۸ و انتخاب رهبر معظم انقلاب به عنوان جانشین امام راحل اشاره و تصریح کرد:رهبر معظم انقلاب پس از ۲۷سال سکانداری انقلاب اسلامی بعد از رحلت امام خمینی(ره)تاثیرات بسیاری برحکومت های جهان گذاشتند.

وی با اشاره به استکبار ستیزی مقام معظم رهبری به عنوان یکی از ویژگی های بارز ایشان تاکید کرد:ایشان درطول این سالها آنچنان مبانی امام راحل را دردنیا اشاعه دادند که همگان اذعان کردند درخت انقلاب پس از رحلت امام خمینی (ره) تنومند تر شده است.

خطیب جمعه انزلی خنثی کردن توطئه های دشمن را و هدایت سکان انقلاب درمقابل بحران بدون وارد شدن خدشه ای بر بدنه این نظام را از دیگر ویژگی های مقام معظم رهبری برشمرد و یادآور شد:سخنرانی مقام معظم رهبرری درفتنه سال ۷۸و بحران بوجود آمده به خاطر تعطیلی یک روزنامه فاسد و همچنین سخنان تاریخی ایشان درجریان فتنه سال ۸۸ نقسه های شوم دشمنان این نظام مقدس را دردو برهه حساس نقش برآب کرد.

این انقلاب با کسی تعارف نداشته و متعلق به مستضعفان است

وی ملاک ارزیابی افراد را حفظ ارزشهای امام و حرکت درمسیر اصول بنیانگذار انقلاب دانست و متذکر شد:این انقلاب با کسی تعارف نداشته و متعلق به مستضعفان است و درصورت قرارگرفتن هرکس درهرمقام و جایگاهی درمقابل این انقلاب، نظام اسلامی با او تعارف ندارد.

حجت الاسلام ایران عقیده تلاش برای رفع مشکلات کشور را از دغدغه های مقام معظم رهبری عنوان و اعلام کرد:رهبر فرزانه انقلاب راهکارها و مسیرهای مشخصی را برای بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور بیان کردند که اگر به همه آنها عمل شود مشکلی نخواهیم داشت.

وی با اشاره به ارائه نکات کلیدی از سوی مقام معظم رهبری در آغاز به کار دهمین مجلس شورای اسلامی گفت:مقام معظم رهبرری علاوه بر مقابله مجلس با زیاده خواهی های دشمن، برروحیه فرهنگ جهادی و ایثار و همچنین انجام اقتصاد مقاومتی به عنوان امور راهبردی مجلس شورای اسلامی تاکید کردند.

حمایت از تعدی به حریم تالاب و دریا خیانت به مردم و نظام است

خطیب جمعه انزلی با اشاره به لزوم حفظ محیط زیست و مقابله با تعدی و تجاوز درحریم دریا و تالاب به عنوان موهبت های الهی طبیعی در این شهرستان اظهار کرد:همه دستگاه های متولی درحفظ و حراست از حریم تالاب و دریا باید درانجام وظایف خود احساس وظیفه کرده و حمایت و پشتیبانی از تعدی به این حریم ها خیانت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

روابط عمومی دفتر امام جمعه انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *