مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از حضور یک‌هزار و ۱۰۰ ورزشکار کشور در جشنواره فرهنگی ‌ورزشی «وقف جام ولایت» سازمان اوقاف در انزلی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، حجت‌الاسلام ولی عادلی عصر امروز در سومین جشنواره فرهنگی ورزشی وقف جام ولایت که با شرکت بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ نفر ورزشکار سراسر کشور در بندر انزلی آغاز شده است، با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه برای انجام وظایفشان به نحو مطلوب و به صورت کشوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه گیلان سال گذشته در اجرای برنامه مذکور رتبه دوم کشور را در سازمان اوقاف به دست آورد، افزود: به دلیل کسب این رتبه پیشنهاد شد تا امسال نیز گیلان میزبان جشنواره فرهنگی‌ورزشی سازمان باشد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به ظرفیتی که در ورزش و فضای ورزشی استان وجود داشت، این پیشنهاد را پذیرفتیم و با وجود اینکه تمام بار مالی این جشنواره بر عهده سازمان مرکزی است اما انجام امور نیروی انسانی ماهر زیادی را می‌طلبید که در حال انجام است.

وی از وجود حدود ۹۵۰ بقعه و بالغ بر ۲۰ هزار رقبه در استان خبر داد و گفت: با کارکنان نیرومند و ورزشکار خود مشغول انجام وظیفه در این راستا هستیم.

عادلی با ذکر حدیثی از امام سجاد که فرمود «در حفظ سلامتی خود کوشا باشید» تصریح کرد: احادیث زیادی وجود دارد که در آن به نقش ورزش و جایگاه آن در اسلام تاکید شده است.

وی با اشاره به حضور خانواده‌های کارکنان سازمان اوقاف در این جشنواره خاطرنشان کرد: ورزش زنان کار مهمی بوده که سازمان نیز به آن اشراف دارد و نیازمند توجه خاص است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *