139112050002723
رئیس کمیته فوتوالی گیلان گفت: ۲۰ تیم در نخستین مسابقات جایزه بزرگ فوتوالی کشور در سنگاچین انزلی حضور دارند.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از تسنیم، محمد تطهیری‌مقدم عصر امروز در بازدید از مکان برگزاری مسابقات فوتوالی کشور در این شهر اظهار کرد: نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ فوتوالی از ۱۷ تا ۱۹ مهرماه جاری به میزبانی کمیته فوتوالی استان گیلان در مجموعه ورزشی کارگران سنگاچین بندرانزلی فوق انجام می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۲۰تیم و به صورت آزاد برگزار می‌شود و به سه تیم برتر علاوه بر اهدای کاپ و مدال، جوایز نقدی تعلق می‌گیرد.

رئیس کمیته فوتوالی گیلان خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها به صورت دو نفره است و تیم‌ها از هفتم تا پایان وقت اداری ۱۱ مهرماه جاری فرصت دارند برای حضور در این مسابقات ثبت‌نام کنند.

تطهیری‌مقدم، اولویت حضور در مسابقات را برای تیم‌ها ثبت‌نام زودتر نسبت به سایر نفرات عنوان کرد و گفت: براساس اعلام کمیته فوتوالی فدراسیون انجمن‌های ورزشی کشور کمیته فنی مسابقات نفرات مستعد و آینده‌دار را برای شرکت در اردوهای تیم ملی انتخاب می‌کند.

وی افزود: هر تیم شامل دو بازیکن و یک مربی و سرپرست است و در چهار گروه مسابقات برگزار می‌شود.

رئیس کمیته فوتوالی گیلان بیان کرد: مسابقات به صورت تک ست ۲۱ امتیازی انجام می‌‌شود و مسابقات رده‌بندی و فینال به صورت سه ست ۱۲ امتیازی برگزار می‌شود.

تطهیری‌مقدم گفت:تیم‌ها موظفند از لباس‌هایی استفاده کنند که توسط برگزار کننده در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه توپ مسابقات میکاسا FT5 است، تصریح کرد: تمام تیم‌ها باید عصر روز ۱۶ مهرماه در مجموعه ورزشی کارگران سنگاچین حضور داشته باشند و کاپیتان یا سرپرست تیم‌ها نیز موظفند در جلسه هماهنگی و قرعه کشی که ساعت ۲۱ همان شب برگزار می‌شود، شرکت کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *