6

به نقل از روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان گیلان، جناب آقای مهندس جعفرزاده نماینده محترم مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ازاداره کل گمرک بندرانزلی دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی ستاد نظارت گمرکات استان گیلان : مهندس جعفرزاده صبح روز پنجشنبه ضمن حضور در مراسم پرفیض زیارت عاشورای هفتگی گمرک انزلی در جمع پرشور کارکنان این اداره کل با آنان دیدار و به مشکلات و پرسشهای شان پاسخ دادند.

دراین مراسم پرویز تقوی ناظر گمرکات استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور و توجه مسئولان نطام به دستگاه های اجرایی مختصراً آمار و عملکرد این ستاد نظارت را خدمت ایشان ارائه نمودند.

مهندس جعفرزاده در ادامه دیدارشان از گمرک انزلی نشستی با ایثارگران و خانواده های شهدا داشتند و در این جلسه به بررسی مشکلات و موانع پیش روی ایثارگران پرداختند.

در این نشست نماینده ایثارگران گمرک انزلی مسائل و مشکلات کارکنان ایثارگر این اداره را خدمت مهندس جعفرزاده ارائه نموده وایشان نیز تأکید نمودند در بررسی و رفع مشکلات آنان از هیچ کاری دریغ نمی کنند.

مهندس جعفرزاده وجود پربرکت ایثارگران در این اداره کل را یک نعمت بزرگ معرفی نمودند.

در پایان این دیدار پرویز تقوی مدیرکل گمرک انزلی ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم و صمیمی ایشان خواستار توجه بیشتر مسئولان به دستگاههای اجرایی علی الخصوص گمرک شدند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رحمان

۲۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام به مهندس جعفرزاده دوست عزیز گرامی نماینده فعال استان گیلان به شهر انزلی خوش امدید

پاسخ