سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی در خصوص شرایط حضورش در این تیم گفت: حضور من در تیم ملوان به موافقت مسئولان باشگاه شهرداری اردبیل بستگی دارد.
محمد احمدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، در خصوص حضورش در ملوان بندرانزلی به عنوان سرمربی این تیم اظهار کرد: بین مسئولان باشگاه ملوان و شهرداری اردبیل مذاکراتی انجام شده است.
وی با اشاره به عدم اطلاع از روند مذاکرات و همچنین نتایج حاصله از آن تاکید کرد: در حال حاضر به عنوان سرمربی شهرداری اردبیل با این باشگاه قرارداد دارم .
احمدزاده خاطرنشان کرد: در صورت تمایل به حضور من در تیم ملوان، مسئولان این باشگاه می بایست رضایت باشگاه شهرداری اردبیل را به دست آورند.
وی با بیان اینکه دراین خصوص هیچ گونه صحبتی از جانب مسئولان باشگاه شهرداری اردبیل به میان نیامده است افزود: باوجود اینکه درحال حاضر هیچ نقشی در انتخاب تیم ندارم اما شرایط حضور در ملوان نسبت به تیم های دیگر برایم متفاوت است .
وی خاطر نشان کرد: اگر در شرایط فعلی از جانب هر تیمی چنین پیشنهادی صورت می گرفت قطعا با پاسخ منفی من مواجه می شد.
سرمربی اسبق تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه نمی تواند هیچ نقشی در انتخاب تیم ها داشته باشد تاکید کرد: حضور من در تیم ملوان به عزم مسئولان این باشگاه و همچنین موافقت باشگاه شهرداری اردبیل بستگی دارد .
احمد زاده تصریح کرد: در صورت عدم حصول توافق دوباشگاه بنده طبق قراردادی که با شهرداری اردبیل دارم تا پایان فصل در خدمت این تیم خواهم بود.
محمد احمدزاده در سن ۱۵ سالگی با تیم نوجوانان ملوان، فوتبال را آغاز کرده و در سال ۱۳۵۷ برای حضور در لیگ هفتم فوتبال به عضویت تیم بزرگسالان ملوان درآمد .
رکورد دست نیافتنی ۹ گل در یک مسابقه در مسابقات قهرمانی منطقه چهارم آسیا در سریلانکا، نائب قهرمانی جام حذفی کشور با تیم ملوان در سالهای ۶۶ و ۶۷ ، و قهرمانی جام حذفی با این تیم در سال ۶۹ در کارنامه بازیکن و سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیده می شود.
احمدزاده سابقه مربیگری در تیمهای مس کرمان ، برق شیراز ، تیم ملی نوجوانان ایران و تیم ملی المپیک را نیز داشته و دارای مدرک مربیگری A آسیا است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جاوید

۱ اسفند ۱۳۹۴

هر روز بدتر از دیروز

پاسخ