0419 (1)

به گزارش انرلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی، این منطقه در نمایشگاه اختصاصی توانمندیهای مناطق آزاد ایران در تفلیس گرجستان حضور می یابد.

لوح فشرده چند رسانه‌ای پنج زبانه مشتمل بر قوانین و مقررات مناطق آزاد ، قوانین ثبت شرکت وفعالیت اقتصادی، مزیت های سرمایه گذاری و تولیدی شرکت‌های داخلی و خارجی؛ بروشور‌های معرفی منطقه، فیلم های معرفی بندر کاسپین و نقشه های کریدور شمال-جنوب از جمله اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی منطقه آزاد انزلی برای عرضه به بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران در این نمایشگاه می باشد.
علاوه بر معرفی مزیت ها و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در قالب فرصتهای سرمایه گذاری امکان سنجی شده، پتانسیل های صادراتی و محصولات تولیدی بخش خصوصی این منطقه نیز به شرکت کنندگان در این نمایشگاه عرضه می شود.
شرکت در نشست های تخصصی وجانبی نمایشگاه وبرگزاری جلسات با مدیران اقتصادی دولتی گرجستان وسرمایه گذاران وبازرگانان این کشور از دیگر برنامه های هیات اهزامی این منطقه به نمایشگاه می باشد.

بنابراین گزارش وجود مشترکات متعدد فرهنگی، تاریخی، قرار گرفتن در منطقه استراتژیک قفقاز، اتصال این کشور به دریای سیاه، هم مرزی با کشورهای روسیه، ارمنستان و آذربایجان و وجود بازار مناسب جهت حضور تولیدکنندگان نانو تکنولوژی،جواهرآلات،صنایع دستی،پوشاک،تجهیزات و محصولات کشاورزی از جمله دلایل برگزاری نمایشگاه مزبور می باشد.
نخستین نمایشگاه اختصاصی توانمندیهای مناطق آزاد ایران در گرجستان از تاریخ ۲۸ الی ۳۱ فروردین ماه مصادف با ۱۷ الی ۲۰ آوریل در مجموعه کاخ ورزش تفلیس با هدف عرضه توانمندیها، ظرفیتها و فرصتهای سرمایه گذاری این مناطق برگزار می شود. در این نمایشگاه علاوه بر منطقه آزاد انزلی، مناطق آزاد کیش، قشم، اروند، چابهار، ارس و ماکو در ۳۰ غرفه توانمندیهای خود را ارائه می کنند.

گفتنی است نخستین نمایشگاه توانمندیهای مناطق آزاد ایران در تفلیس با همکاری شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سفارت ایران در گرجستان و منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۸ فروردین ۱۳۹۲

امیدوارم مسمرثمر باشد ، عجب خطی دارن این گرجی ها! :eek:

پاسخ