ccc mohsen rezaei

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در سفر به بندر انزلی با حضور در گلزار شهدای کلویر و نویر به مزار شهدا و سیروس قایقران ادای احترام کرد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از فارس، محسن رضایی شامگاه یکشنبه در همایش “از کاسپین تا خلیج فارس” در مسجد قائمیه این شهر با تبریک میلاد فاطمه (س) اظهار کرد: بندر انزلی از شهرهای شناخته شده ایران است.

وی بندر انزلی را دروازه علوم جدید به ایران عنوان کرد و افزود: بندر انزلی نقش بالنده‌ای در اقتصاد ایران داشته است.

رضایی با بیان اینکه ۵۵ درصد ایران در ۳۰۰ سال گذشته از کشور جدا شده است، خاطرنشان کرد: دوسوم اطراف دریای کاسپین متعلق به ایران بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به وجود ملتی با تمدن چند هزار ساله بین دو دریای کاسپین و خلیج فارس اشاره کرد و افزود: ملت ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ قیام کرد تا شکوه گذشته خود را دوباره به‌دست آورد.

وی نخستین گام در شکوفایی کشور را سیاست دانست و تصریح کرد: تلاش کردند مانع از درست اجرا شدن سیاست در کشور شوند اما درخت سیاست در ایران کاشته شد.

رضایی پایه‌گذاری اقتصاد صحیح را گام دوم ساختن کشور خواند و بیان کرد: تحریم‌های اقتصادی را برای جلوگیری از ساختن اقتصاد به کشور اعمال کردند.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری ایران را قدرت نخست منطقه توصیف کرد و یادآور شد: هواپیماهای بدون سرنشین ایران تا ۴۰۰ کیلومتر برد دارد و هیچ راداری نمی‌تواند آن را رهگیری کند.

وی قدرت ایران را به برکت جانفشانی شهدا ذکر کرد و افزود: دنیا باید بپذیرد ایران اکنون قدرتمند است.

رضایی در ادامه با اشاره به مذاکرات ۱+۵، اظهار کرد: روسیه و چین در مذاکرات نباید ایران را تنها بگذارند و هیچ قدرتی نباید از دوستی ما سوء استفاده کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه کرد: دلیلی برای ارجاع تحریم‌ها به سازمان ملل وجود ندارد.

وی همچنین چالش در مدیریت و خودتحریمی را از مشکلات داخل کشور عنوان کرد و گفت: دعواهای سیاسی در داخل مدیریت کشور مشکل‌آفرین است و به گرانی‌ها دامن می‌زند.

رضایی با بیان اینکه تشخیص‌های نادرست مدیریتی بیش از آمریکا و رژیم صهیونیستی به کشور صدمه می‌زند، بیان کرد: واگذاری مدیریت‌ها به مردم بسیاری از مشکلات را در جامعه برطرف می‌کند.

به گزارش فارس، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در گلزار شهدای کلویر و نویر به مزار شهدا و سیروس قایقران ادای احترام کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

بله انتخابات نزدیکه دیگه :-)

پاسخ

عرفان نوروزی

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

وی بندر انزلی را دروازه علوم جدید به ایران عنوان کرد و افزود: بندر انزلی نقش بالنده‌ای در اقتصاد ایران داشته است.

اینو می دونن ولی هیچ توجهی به انزلی نمی کنن.
احمدی نژاد هم فقط از ما تعریف می کرد. یکی نیست بگه ما تعریف شما رو نمی خوایم عمل می خوایم

پاسخ

همشهری

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

سفر ایشان به شهر ما چه دستاوردی برای خودشان و چه دستاوردی برای شهرمان داشت؟
مسلما این سفر تفریحی نبود.

پاسخ

guilak

گیلک

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

موقع انتخابات اینگونه سفرها زیاد پیش میاد .

پاسخ