دراگان-3

به گزارش انزلی کلاب ، دراگان اسکوچیچ مربی کروات تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به صورت سر زده وارد مسجد قائمیه بندرانزلی شد و مورد استقبال نمازگزاران و هیئت امناء مسجد قرار گرفت.

در این دیدار حاج محمود فریضه ، رئیس هیئت امناء مسجد قائمیه ضمن خیر مقدم ، از حضور پیشکسوتان ورزش در مسجد قائمیه  ابراز خوشحالی کرده و حضور پیشگاه هادیان مربی تیم ملوان و همچنین رافخائی و پور رحمت الله را سبب افتخار مسجد قائمیه دانست. فریضه ضمن تاکید بر عشق ملوان در جای جای شهرستان خاطر نشان کردند در تمام طول سال و قبل از انجام هر بازی در بین  الصلاتین برای موفقیت تیم فوتبال ملوان دعا می کنیم .

سپس دراگان اکوچیچ  از حضور خود در مسجد ابراز خوشحالی کرد و گفت : در شهر زادگاه خودم که به مانند بندرانزلی یک شهر بندریست ، جدیداً مسجدی بنا شده که در فاصله نزدیکی از منزل شخصیم قرار دارد و صمیمی ترین دوست زندگی من یک مسلمان است ! ایشان همچنین از حضور سید جلال رافخائی و پور رحمت الله در مسجد قائمیه ابراز خوشحالی کرده و ادامه دادند : جو انزلی بسیار خاص است و بنده تازه وارد اینجا شدم و فرصت زیادی هم برای نشان دادن توانایی های خود ندارم و امیدوارم مردم انزلی من را قبول داشته باشند.

دراگان اسکوچیچ سابقه حضور در مسجد مقدس جمکران به همراه سید جلال رافخائی و مازیار زارع را دارد.

شایان ذکر است شهرستان بندرانزلی ،  به عنوان دروازه اروپا دارای سوابق فرهنگی بسیار زیادی می باشد.

دراگان2

دراگان-4

دراگان5

دراگان6

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهسا

۲۸ شهریور ۱۳۹۲

چه جالب!! آفرین به مسجد قائمه که در هر کای پیشقدم است :-) :-)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۸ شهریور ۱۳۹۲

باید به فعالین فرهنگی مسجد قائمیه تبریک گفت که برای اشاعه فرهنگ اسلامی تلاش میکنند، شهر انزلی با توجه به جایگاه توریست پذیر خود همه ساله شاهد مسلمان شدن تعداد زیادی از افراد از کشورهای مختلف اروپایی است. خسته نباشید بچه ها خدا قوت این اقدامات نشان دهنده فرهنگ اسلامی ایرانی ما به تمام جهان خواهد بود . دست حق به همراهتان

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۱۲:

شاهین جان ، بندرانزلی از نظر تمدن و فرهنگ در جایگاه خوبی قرار داره ، حالا گذشته از برخی افراد مهاجر یا برخی مسافرین و … که آنها آینه ای از فرهنگ این شهرستان نیستند ، هزاران هنر مند و انسانهای با تحصیلات عالیه در این شهرستان و در تاریخ این شهرستان وجود دارند ، مسجد قائمیه نیز نمادی از این فرهنگ اصیل ایرانی اسلامیست ، دراگان دوست داشت ببینه یا مهدی (عج) در روی پیراهن سید جلال رافخائی چیه ؟ به چه معنایه ؟
بزودی مصاحبه اختصاصی در این مورد ترتیب خواهیم داد

مژگان

mojshekan

۲۸ شهریور ۱۳۹۲

ای ول دراگان آبای :inlove:

پاسخ