mahinii

ماهینی بازیکن ملی پوش فوتبال ایران روز گذشته به عنوان بازیکن سرباز به ملوان پیوست . پایگاه اینترنتی هواداران ملوان بندرانزلی “ملوان کلاب” گفتگویی را با این بازیکن ۲۸ ساله ی بوشهری ترتیب داد که می توانید در ادامه مشاهده نمایید .

 

 

ملوان کلاب : حضورتون در ملوان را خوش آمد میگیم ، چطور شد که به تراکتور رفتید و بعد به ملوان پیوستید ؟

 

ممنونم از شما ، من در قضیه پیوستنم به تراکتور یا ملوان هیچ اختیاری نداشتم و باید نظام وظیفه تصمیم میگرفت که من در کدامیک از این تیمها بازی کنم . مسئولان باشگاه تراکتور با من تماس گرفتند و گفتند که امریه ات را برای تبریز گرفته ایم و کارهایت انجام شده و سرباز این تیم هستی و باید در تراکتور بازی کنی . من هم به تبریز رفتم تا با این تیم قرارداد ببندم . تا اینکه دیدم مصاحبه هایی انجام شده و گفتند که بازیکن ملوان هستم و امریه ام برای این باشگاه صادر شده و من نیز با ملوان قرارداد بستم .

 

ملوان کلاب : برای آمدن به ملوان با کسی هم مشورت کردی ؟

 

بله من بصورت تلفنی با جلال رافخایی و سید جلال حسینی صحبت کردم و این عزیزان دلگرمی خیلی خوبی به من دادند .

 

ملوان کلاب : به عنوان یک بازیکن با تجربه حضورت در ملوان را چطور ارزیابی می کنی ؟

 

من کما بیش با ملوانی ها دوست و در ارتباط بودم در تیم ملی و تیمهای مختلفی که بازی کردم ، سید جلال رافخایی ، مازیار زارع ، حسن اشجاری ، جلال حسینی و در حال حاضر هم چتد نفر از دوستان من در ملوان بازی می کنند و من با تمام اینها در ارتباط بودم و همیشه دوستان خوبی برایم بودند ، من نیز در تمام این سالها که فوتبال کردم به انزلی آمدم سعی کردم بازیکن بی حاشیه ای باشم و هیچوقت در انزلی مشکلی نداشتم . تمام تلاش من این است که بتوانم در مدتی که در خدمت باشگاه ملوان هستم مهره ی مفیدی باشم و انشاله در نیم فصل دوم با بازیهای خوب تیم را از رده های پایین جدول جدا کنیم .

 

ملوان کلاب : با توجه به اینکه باشگاه در تلاش است مهره های مناسبی را برای نیم فصل دوم جذب کند ، چقدر به این تیم امیدواری ؟

 

نیم فصل دوم اگر تیم تقویت شود قطعا بدانید که شرایط فرق خواهد کرد ، من بازیهای ملوان را که میدیدم بازیکنان بسیار خوبی دارد و با کمی تقویت می تواند جایگاه خوبی را کسب کند زیرا فاصله ی امتیاز ها خیلی زیاد نیست .من از مربی صرب ملوان شناخت چندانی ندارم اما چند سال با آقای صالح در ذوب آهن کار کرده ام و ایشان فوق العاده مربی خوب ، با شخصیت و با دانشی هستند و با قدرت فنی مربیانمان امید زیادی دارم که بتوانیم بازیهای خوبی انجام دهیم و کم کم تیم را از این شرایط خارج کنیم و این حق طبیعی مردم انزلی است که با این قدمت فوتبال در شهرشان بخواهند ملوان در رده های بالایی جدول قرار بگیرد .

 

ملوان کلاب : تجربه نشان داده بازیکنان مطرح هیچگاه از حضور در ملوان ضرر نکرده اند و نمونه هایش بسیار هستند .

 

بله من دیدم بازیکنان زیادی که به عنوان بازیکنان سرباز یا به گونه ای دیگر به ملوان پیوستند همیشه شرایط خوبی داشتند و من هم خوشحالم از اینکه به این تیم با این جو مناسب آمدم . مردم انزلی مطمئن باشند تا روزی که در ملوان هستم بهترین بازیها را از من خواهند دید .

 

ملوان کلاب : صحبت پایانی با هواداران ملوان ؟

 

من بچه ی بندر بوشهر هستم و خصوصیات و اخلاقیات مردم بوشهر و انزلی که هر دو شهر بندری هستند به یکدیگر نزدیک است و من همیشه دوستان خوب انزلیچی بسیار داشتم و جو ورزشگاه انزلی و هواداران این تیم نیز همیشه در کشور سرآمد بود و این نشان از فوتبالی بودن این شهر و مردمش است . علاقه ای که مردم انزلی به تیمشان دارند در بیرون از اینجا و شهرهای دیگر هم همیشه زبانزد است . انزلی شهر فوتبالخیزی است و امیدوارم با کمک همه هواداران شرایط خوبی را برای ملوان در آینده رقم بزنیم .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۲ آبان ۱۳۹۳

دم محجوب گرم
معلومه دیگه سرش به سنگ خورده و درسته با ازمون و خطا فوتبال رو یاد گرفت و ما رو دق داد.ولی الان داره جبران میکنه
خوبه به جای اینکه انرژی و نفوذشو صرف شکایت و اذیت ملوانکلاب کنه نفوذشو اینطوری خرج کنه و بازیکنای اسمی رای تیم بیاره

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴:

ظاهرا آقای محجوب بالاخره متوجه شد کسایی که با خون دل دارن بهش مشاوره میدن تماشاگرا هستن،و هیچ چشمداشتی از باشگاه ندارن جز سربلندی ملوان.
نه کسایی که بابت مشاوره های کذایی،فقط به فکر پر کردن جیب های عمیق خودشونن.!!!