00991366[1]

با وجود گمانه زنی هایی که در خصوص مصدومیت شدید دروازه بان ملوان رقم خورده بود آزمایشات پزشکی نشان داد این بازیکن نیازی به جراحی ندارد.
در شرایطی که مصدومیت شدید سیدحسین حسینی در بازی با سایپا موجی از نگرانی در اردوی ملوانان رقم زده بود گلر انزلی چی ها بعد از انجام آزمایشات پزشکی و گرفتن MRI با خبر خوبی روبرو شد آن هم این که رباط داخلی اش با آسیب جدی مواجه نیست و با یک هفته تا ۱۰ روز فیزیوتراپی می تواند برای ملوان به میدان برود.

با توجه به این که ملوانان دروازه بان با تجربه دیگری در اردوی خود نداشتند و زمزمه هایی مبنی بر حضور مازیار زارع درون دروازه این تیم شنیده می شد به محمد احمدزاه خبر رسید که سیدحسین حسینی با فیزیوتراپی و آب درمانی به بازی حساس با صبای قم در هفته بیست و نهم لیگ برتر در انزلی می رسد که این خبر کمی از دغدغه های سرمربی تحت فشار ملوان کم کرد.

ملوان برای بقا در لیگ برتر سه بازی دشوار مقابل تراکتورسازی، صبای قم و سیاه جامگان پیش رو دارد که مصدومیت سیدحسین حسینی به عنوان گلر اول نگرانی های زیادی را رقم زده بود اما حالا ملوانان امیدوارند این بازیکن به دو بازی پایانی فصل مقابل صبا در انزلی و سیاه جامگان در مشهد برسد و تیم را همراهی کند تا از خطر سقوط نجات پیدا کند./ ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *