8c3f43bfb182de33d47fe1693cbcb300d03fc0649f43650b289d0d27eed66aa1

سعی و تلاش بازیکنان ماندن ملوان است اما خواسته فیروز کریمی بیشتر از ماندن ملوان در لیگ برتر است.

سید حسین حسینی درباره شرایط تیم فوتبال ملوان انزلی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط ملوان بهتر شده و تیم شخصیت خودش را پیدا کرده است. با آمدن فیروز کریمی اعتماد به نفس به تیم بازگشته است. بازیکنی که از مربی‌اش اعتماد به نفس بگیرد، کارایی‌اش بیشتر می‌شود.

وی افزود: این هفته مقابل استقلال خوزستان بازی داریم که یک بازی ۶ امتیازی محسوب می‌شود. تیم‌های عبدالله ویسی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذارند و بازی سختی مقابل آنها در پیش داریم. امیدوارم روند رو به رشد ما در این هفته نیز ادامه داشته باشد.

دروازه‌بان تیم فوتبال ملوان انزلی در مورد اینکه ملوان چقدر شانس ماندن در لیگ برتر را دارد، گفت: سعی و تلاش بازیکنان ماندن ملوان است اما خواسته فیروز کریمی بیشتر از ماندن ملوان در لیگ برتر است. کریمی به فکر این است که ملوان به رتبه‌های بالا برود.

حسینی درباره اینکه پس از مدت‌ها درون دروازه ملوان قرار گرفت، عنوان کرد: ۲ ماه پیش با بدنشانسی روبرو شدم و دستم شکست. امسال یکی دو بار مصدوم شدم که یکی از آنها در جریان بازی اتفاق افتاد و بینی‌ام شکست. با این وجود اکنون شرایط خوبی دارم و توانستم مقابل راه‌‌آهن بازی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مقابل استقلال خوزستان هم درون دروزاه قرار می‌گیرد یا نه، گفت: تمرینات خوبی را این هفته پشت سر گذاشتم و آماده بازی هستم اما بازی کردن من بستگی به کادر فنی دارد.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *