حسینی: اعتماد به نفسمان بالا رفته

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

image-a794e1a8e3f4d258a7aac87425e256751223b96dabbb930085969d72463fd212-V

گلر ملوان که در بازی با راه آهن فیکس تیمش شد در دیدار با استقلال خوزستان نه تنها به خوبی از دروازه محافظت کرد بلکه پاس گل اول تیمش را هم داد.

سید حسین حسینی در مورد این دیدار گفت: خدا را شکر از این بازی که برای ما حکم ۶ امتیاز را داشت دست پر برگشتیم، ما قصد داشتیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. انصافا بچه هایمان از جان مایه گذاشتند.

او در مورد کسب نتایج خوب اخیر ملوان ادامه داد: خدا را شکر با آمدن آقا فیروز اعتماد به نفس بچه ها برگشته، ما الان اصلا فکر نمی کنیم پایین جدول هستیم و همین قضیه باعث شده اعتماد به نفس ما بیش تر شود.

وقتی از این بازیکن سوال شد ملوان می تواند در لیگ بماند یا خیر پاسخ داد: بازی ها خیلی سخت شده. باید هر طور شده بازی بعدی مان با سپاهان که خیلی هم حساس است را ببریم. این بازی واقعا تاثیر  گذار است.

گلر ملوان در مورد پاس گلی که داد گفت: اول از همه از اعتماد کادر فنی ممنونم. وقتی درون دروازه بودم دیدم دو،سه نفر آن جلو هستند من هم توپ را شوت کردم که به حاتمی رسید و او هم به زیبایی توپ را تبدیل به گل کرد.

حسینی در پایان افزود: در اواخر بازی با استقلال پایم گرفت و خیلی درد می کرد اما چون دقایق حساسی بود نخواستم که یک تعویض تیم را هدر دهم البته مشکل خاصی وجود ندارد و الان بهترم. در آخر از هواداران تقاضا دارم که در بازی با سپاهان ورزشگاه را پر کنند.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *