IM_3285

شرکت تعاونی نان حجیم رشت در شهرک صنعتی انزلی !!!
در آیین بهره برداری از سه پروژه بزرگ در شهرک صنعتی انزلی ، نام یک واحد تولیدی جای تامل داشت
در ابتدای این مراسم نام کارخانه توجه فرماندار انزلی را به خود جلب کرد و دلیل نام گذاری این واحد تولیدی در شهرک صنعتی انزلی را از مدیر عامل کارخانه جویا شد و آن را خلاف قوانین و ضوابط وزارت صنعت و معدن و تجارت کشور دانست که مدیر عامل منطقه آزاد انزلی نیز بر این موضوع تاکید کرد.
مدیر عامل شرکت تعاونی نان حجیم رشت در شهرک صنعتی انزلی در پاسخ به سوال فرماندار انزلی گفت: نام شرکت در سال ۸۶ به ثبت صنعت و معدن استان رسیده است و به این طریق پروانه بهره برداری صادر گردیده که رضا مسرور ؛ مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در همین مورد خاطر نشان کرد: پروانه و مجوز در محدوده ی منطقه از سوی سازمان انجام می پذیرد و شما نیز باید از این طریق اقدام کنید.
عسکری در پاسخ به سوال فرماندار انزلی اضافه کرد: به منظور تغییرات در پروانه بهره برداری از صنعت و معدن رشت به منطقه آزاد انزلی دستورات مربوطه ابلاغ شده است و به زودی با « اندکی زمان » این تغییرات منظور می گردد.
خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

خب پس دیگه باید حسنرود رو هم جزیی از رشت حساب کنیم.
محدوده انزلی شده تا فروشگاه خاطره.
بعد از فروشگاه خاطره مال رشته.!!!!!!!!!!!!!!!!
و اما باز هم ما انزلیچیا نظاره گر هستیم و بازم نظاره گر هستیم و بازم نظاره گر هستیم.
آفرین به ما انزلیچیا که انقد مردم خوبی هستیم.
یه کف مرتب برای ما انزلیچیا.!!!!!!!!!!!! :yes:

پاسخ

majid

majid

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

دم فرماندار گرم
انزلی چی آبایه
فرماندار اول گفت انزلی باید منطقه ازاد بشه
الانم با اسم این کارخونه مخالفت کرد
کارت درسته آباااااااااااااااای
ولی باید این دو تا رو به سر انجام برسونی

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۰۷:

:yes: :yes:

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

هیچ ناراحت نباش .دوست عزیز . که با نام شبکه استانی فعایت می نمائید.هیج وقت حسن رود جزئ رشت نخواهد شد . زیرا اگرمسئولین استانی در این امر سنگ اندازی نمایند وانزلی را از این منطقه جدا بدانند به ضرر خودشان می شود وخاک اش در چشمان خود آنها فرو خواهد رفت .نه انزلی زیرا ۱– انزلی یک شهر ساحلی می باشد .واگر بخواهند در آینده به ساحل ها بها بدهند انزلی اولین ان شهرهاست . دوما در کنار نام خمام وحسن رود وزیبا کنار هیچ وقت این منطقه به رشت تعلق نمی گیرد . زیرا بخاطر وسعت زیاد فضا در این منطقه خواه ناخواه .زمینهای این منطقه به دست سرمایه داران خواهد افتاد . وکلا طبیعت این منطقه گرفتار می شود وتبدیل به شهرها صنعتی همانند انزلی خواهد شد .یعنی انزلی ۲- حالا دیگر دوشهر ساحلی گریبانشان خواهد شد . که باید باید در گیرش شوند. . این منطقه بخاطر ساحلی بودن وهمچنین استفاده کردن از این منطقه هم به همین ساحلی بودن اش می باشد .خود بخود به سمت انزلی کشانده خواهد شد. ویا اینکه به سمت لاهیجان .زیرا مسیر اش به آن سمت کمتر وفضاهای زیاد هم به همان سمت می باشد .باز دوباره اینجا هم رشت مرکز استان ضرر خواهد کرد .زیرا اگر به سمت لاهیجان این منطقه برود .لاهیجان خود بخود .از گیلان جدا شده تبدیل به مرگز استانی دیگر می شود .که این تلاش ها که لاهیجان امتیاز استان بودن را داشته باشد .سالهاست که ساکنین لاهیجان در تلاش هستند .اگر اندگی به رسیدگی وطرقی وتوسعه طولی لاهیجان توجه کرده باشید .قضاوت اش آسان می باشد.پس اگر قرار شود شهری از ایران بهشت شود .شهرهای دیگر کشور ما هم اینچنین خواهند .شد .فعلا فعلا صحبت این حرفها نیست.

پاسخ

محمد (فعال محیط زیست)

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

شاید این فکر شوم که روزی حسن رود یا منطقه آزاد از انزلی جدا شود در فکر عده ای باشد. اما مردم انزلی اینبار اجازه نخواهند داد تا بار دیگر سرنوشت خمام و زیباکنار دوباره تکرار شود…

پاسخ

Sinaclub

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

دم فرماندار گررررررررررررممممممممممم.غیرت انزلیچى همینه همینه،انشاالله جدى پیگیر حقوق انزلى دروازه اروپا باشند

پاسخ

ليلا

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

دوستان عزیز انزلی کلابی حالا که رشتی ها خیلی خودشون وتحویل میگیرن ودچار توهمات غیرطبیعی شده اندموافقید ما هم ازاین ساعت به بعد درصحبتها ورسانه هامون ۱٫انزلی رایک شهرفئودال خطاب کنیم۲٫رشت را یکی از زیر مجموعه ای کوچک انزلی بدانیم۳٫درصورتیکه رشتیها دربرابر مردم بزرگ انزلی نافرمانی کردن جیره های غذایی شون روقطع میکنیم البته به جز زنان وکودکان تا یادبگیرن با ولی نعمت خودچگونه رفتارکنند.
موافقید :-D ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۰:

:laugh: :-D :yes:

انزلیچی

انزلیچی

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

خوبه مسئولین انزلی کم کم دارن یه کارایی می کنن :yes: :yes: :yes:

پاسخ

guilak

گیلک

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

البته همه ما خواهان پیشرفت و توسعه روزافزون شرائط تولیدی و اقتصادی گیلان عزیز هستیم.جهت اطلاع دوستان میگویم.ما چون یک نام گیلکی برای ثبت یک شرکت در اصفهان انتخاب کرده بودیم از ما توضیح خواستند.گفتیم در گویش گیلکی نام پرنده ای است.گفتند نمیتوانند یک کلمه گیلکی را در نام چهار کلمه ای شرکت را بپذیرند.حال تصور کنید که در استان ما چه خبر است!!! مگر محل احداث این کارخانه در زمان درخواست ثبت شرکت در خلا اعلام شده بوده؟!! که با این نام موافقت شده؟

پاسخ

محراب

محراب

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

مرسی آقای فرماندار.ممنون از دقیق شدنتون تو این امر.جای تشکر داره کارتون

پاسخ

مریم2

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

خدا رو شکر چشم حسود کور مثل اینکه انزلی تو فرماندار خوب داشتن باز یکم شانس داره

پاسخ

سارنگ پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۲۶:

:yes: :yes:

علیرضا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۲۷:

:yes: :yes:

بهروز مرادی

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

دوستان دغدغه شما قابل تقدیر است اما به نظر علاوه بر انتقاد باید از سرمایه گذاری که آمده در این منطقه ۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده هم تشکر کنید
در استان های مجاور سرمایه گذاران راحلوا حلوا می کنند اینجا فقط نباید با دید منفی به قضایا نگاه کرد به اشتغالی که ایجاد شده و هزینه که در منطقه سرماه گذاری شده
کاری نکنید که سرماه یه گذار از شهر برود
خواهش می کنیم تمام تلاش خود و مسئولین شهر را بر این قرار دهید که با سرمایه گذاری بخش خصوصی اشتغال ایجاد شود

پاسخ

Sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴:

بهروز عزیز سرمایه گذارى در اینجا سودهایى داشته یک مورد مالیات یک مورد واردات وسایل تولید، بدون گمرکى و ….
پس این سرمایه گذار از خداش هم باید باشه که تو انزلى سرمایه گذارى کنه، در ضمن این کارشون هم خلاف قانون بوده

علیرضا

علیرضا

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

تمام این موضوعات به کنار .مسئولان کارخانه با اینکه میدونستن فرماندار انزلی در مراسم افتتاح حضور داره اسمی از ایشون روی پرده های محوطه کارخانه نبود
آیا واقعا عمدی در این حرکت بود؟

پاسخ

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹:

:reallyangry: :reallyangry: ?:-) ?:-)