82088608-70751517[1]

 

عضو هیات مدیره جامعه هتل داران گفت : قانون مالیات برارزش افزوده منجر به گرانی حداقل ۹ درصدی هزینه سفر برای مسافران شده است .
کامیار اسکندریون عصر چهارشنبه در حاشیه نشست جامعه هتل داران کشور در هتل سفیدکنار بندرانزلی در مصاحبه با خبرنگار ایرنا ، بازنگری یا حذف قانون مالیات برارزش افزوده برهتل ها را یکی از راه های ارزان کردن سفر دانست.
وی با اشاره به تلاش برای کاهش مشکلات هتل داران در کشور اظهار کرد : دیدگاه های حاکمیتی و نادیده گرفتن تشکلها از سوی دولت یکی از مشکلات عمده جامعه هتل داران ایران است.
وی افزود: تا زمانی که این دیدگاه در مورد بخش خصوصی وجود دارد، علاوه بر انصراف از سرمایه گذاری و ادامه فعالیت، موجبات بازماندن سرمایه گذار از مسیر و اهداف پیش رو را پدید می آورد.
اسکندریون با اشاره به لزوم استفاده از بخش خصوصی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های بخش دولتی تصریح کرد: تعامل با بخش دولتی در راستای کاهش مشکلات هتلها و واحد های اقامتی ،از دیگر برنامه های جامعه هتل داران ایران در سال جاری است .
به گفته اسکندریون چشم امید سرمایه گذار بخش خصوصی به حمایتهای بخش دولتی است و باید با کاهش هزینه ها، شرایط سفر ارزان تر برای مسافران و گردشگران فراهم شود.
اسکندریون متذکر شد: اختصاص مالیات بر ارزش افزوده برای اجاره اتاق به دلیل مصرفی نبودن آن بی معناست اما دربخش غذا و نوشابه و سایر خدمات مصرفی هتلها درست است.
عضو هیات مدیره جامعه هتل داران ایران درخصوص بازنگری و اصلاحات لازم در اساسنامه این جامعه گفت: جامعه هتل داران در مقاطعی از فعالیتش با مشکلاتی در اساسنامه خود مواجه شد که براین اساس لزوم بازنگری دراساسنامه نیز دردستور کار این جامعه قرار گرفت.
اسکندریون افزود: به دلیل استفاده از تخصص و تجربه کارشناسان جامعه هتل داران گیلان ، مسئولیت دبیرخانه کارگروه به این جامعه واگذار شد.
وی استان گیلان را در کل کشور به لحاظ گردشگری و جاذبه های توریستی و همچنین میهمان نوازی مردم خونگرمش دارای جایگاه ویژه ای دربین مردم ایران عنوان و خاطرنشان کرد : جامعه هتل داران گیلان از ارکان اصلی جامعه هتل داران کشور به حساب می آید.

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette