1336402

طبق گزارش یک نهاد نظارتی، بر اساس موافقت اردیبهشت ماه رییس جمهور با پیشنهاد وزیران عضو شورای هماهنگی مناطق آزاد مبنی بر الحاق محدوده ای به مساحت ۶۴۸۹ هکتار به منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی، طی روزهای اخیر و با ابلاغ یک مسئول ارشد اجرایی، این رقم با کاهش ۲۲۳ هکتاری مواجه و با حذف فرودگاه سردار جنگل رشت از ابلاغیه رییس جمهور، مجددا به مسئولان مربوطه استانی ابلاغ شده است که علت این اقدام مشخص نیست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

الان یعنی چی میشه؟
میشه یکم توضیح بدید؟

پاسخ

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۴۵:

منبع روزنامه ی ویژه ی خراسان، طبق متن و خبری که ۵ماه پیش منتشر شد قرار بر این بود که ۶۴۸۹هکتار به منطقه آزاد انزلی الحاق بشه، به دستور جهانگیری/
کل محدوده ی فرودگاه سردار جنگل رشت به مساحت (۲۲۳) هکتار هم بند ج الحاقیه بود، همه ی اینها به تایید رییس جمهوری هم رسید، حالا ظاهرا فرودگاه حذف شده به دستور یه مقام ارشد اجرایی، اگه روزنامه ی خراسان درست نوشته باشه

جوانان متحد انزلی چی

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۵:

آها پس یعنی به بهانه فرودگاه رشتو به منطقه آزاد چسبوندن بعد فرودگاه رو هم ندادن؟
خب نمیشه تو انزلی یه فرودگاه بسازن؟

رجبي

۶ مهر ۱۳۹۳

امروز برام sms تبلیغاتی اومده فروش زمین در منطقه آزاد چ م خ ا ل ه .زنگ زدم به طرف گفتم محل زمین کجاست؟ما که منطقه آزادی به این اسم نداریم.منظورتون منطقه آزاد انزلیه دیگه.یارو خیلی اصرار داشت که من اشتباه میکنم و اسم منطقه همونیه که sms کرده.

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۳:

حالا دیگه هر دهاتی واسه ما ادعا داره
خخخخخخخخخخخخ
زیاد جدی نگیرید بابا، پررو میشن.

محراب پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۴۵:

اون رو باید جور دیگه حالی کرد

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۷ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲:

شماره طرف رو ارسال کنین رسیدگی کنیم.

بهروز مرادی

۶ مهر ۱۳۹۳

یعنی همومن اتفاقی که من تو یکی از کامنت ها نوشته بودم
مناطق آزاد می توانند در محدوده روستایی و خارج از شهر گسترش یابند اما برای گسترش در داخل شهر نیاز به مصوبات مختلف مجلس و شورای شهرسازی کشور و..دارند.
یعنی منطقه آزاد انزلی به راحتی به سمت طالب آباذ و روستاهای خط ساحلی گسترش پیدا کرد اما چون فرودگاه داخل محدوده شهر رشت بود نیاز به مصوبات مجلس داشت از محدوده خارج شد.

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۶ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۹:

اون دوستمون رو ول کن.ایشون ذینفع بود و دلش برای انزلی نمیسوزه و منافع مالیش رو به شهرش ترجیح میده

محراب

محراب

۶ مهر ۱۳۹۳

چند هکتار بالا پایین مهم نیست وقتی که واسه انزلی سودی نداشته باشه.کاش انزلی هم یه نماینده فعال داشت که حقشو تو این آشفته بازار می گرفت

پاسخ

Shahin

۶ مهر ۱۳۹۳

مسولین منطقه فکر کردن رشت هم انزلیه هر کاری خواستن بکنن کسی صداش در نیاد. از دل این منطقه شهرستان جدیدی بزنه بیرون که چشم رشت و انزلی رو با هم در بیارن این برنامه ایه که خود رشتی ها هم تازه فهمیدن از یه سری نماینده هاشون به زودی رو دست میخورن. فکر کردن شهرداری رشت میذاره مفت مفت از فرودگاه استفاده کنن.

پاسخ