82171254-70905812[1]

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) انزلی از کمک یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریالی حامیان ایتام در چهارماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
حسن کاوش درخصوص عملکرد چهارماهه نخست سال ۹۵ اظهار کرد: چهار میلیارد و ۳۳۴ میلیون ریال نیز در این مدت از محل صندوقهای صدقات شهرستان انزلی جمع آوری شده است.
وی با اشاره به پرداخت مبلغ ۲۱۰ میلیون ریال تسهیلات برای تعمیرات واحدهای مسکونی به ۱۰ نفر از مددجویان یادآورشد: به ۹۸ نفر از مددجویان نیز مبلغ یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه پرداخت شده است.
کاوش با اشاره به پرداخت ۸۴۵ میلیون ریال وام قرض الحسنه ۱۰۰ و ۱۵۰ میلیون ریالی برای ایجاد اشتغال ۱۰ نفر از مددجویان خاطرنشان کرد: به مددجویانی که طرح اشتغالزایی با توجیه اقتصادی داشته باشند تا سقف ۴۵۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه اختصاص داده می شود.
به گفته مدیر کمیته امداد انزلی علاوه بر پرداخت ۱۶ کمک هزینه جهیزیه ۲۰ میلیون ریالی به نوعروسان، ۴۳۳ نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان واحدهای اشتغالزایی نیز بیمه شده اند.
کاوش با اشاره به پرداخت یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال کمک هزینه درمانی و هزینه نگهداری بیماران خاص و سالمندان اظهار کرد: ۱۷۰ میلیون ریال زکات فطریه نیز از ۱۰ پایگاه ثابت کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح شهرستان جمع آوری شده است.
وی حمایت از آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه، ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قضایی بصورت رایگان و حمایت از خانواده زندانیان جرایم غیر عمد را از دیگر فعالیتهای این کمیته برشمرد و خاطرنشان کرد: اکرام ایتام و حمایت از کودکان بی سرپرست با کمک خیرین از اهداف عالیه کمیته امداد امام خمینی (ره ) از بدو تشکیل این نهاد انقلابی است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *