تیمهای فوتبال جوانان ملوان بندر انزلی و جوانان فجر سپاسی شیراز در چهار چوب مسابقات لیگ برتر جوانان کشور مقابل هم قرار گرفتند که در این دیدار تیم ملوان در زمین شهدای کلیور با یک گل از میهمان خود شکست خورد.

دیروز بزرگسالان و امیدهای ملوان باختند و امروز نیز جوانان ملوان باختند و بدون شک با این وضعیت نوجوانان و نونهالان هم می بازند، بانوان ملوان هم با آن وضعیت عجیب و غریب فوتبال زده شدند و مزد زحماتشان را اینگونه از مسئولین دریافت کردند.

به قول فوتبالیها امروز جوانان فجر شیراز بیرون از زمین فوتبال دو ، هیچ از ملوان جلو بودند، این اصلاح زمانی به کار می رود که تیم حریف از لحاظ امکانات وضعیت مناسبی داشته باشد.

باید منتظر ماند و دید این فقر لعنتی چه زمان دست از سر فوتبال انزلی بر می دارد، حسین هدایتی هم تا امروز فقط در نقش یک استامینوفن برای این فوتبال ظاهر شده است و همچون سالهای گذشته ملوان از فقیر ترین باشگاههای ایران است.

در ادامه گزارش تصویری این دیدار را مشاهده خواهید نمود.

برای دیدن عکسها در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید.

DSC_0468

بازیکنان و کادر فنی تیم جوانان ملوان قبل از شروع این دیدار با دسته گلی نزد نصرت ایراندوست رفتند و از او بابت توجهی که به این تیم داشته است قدردانی کردند.

DSC_0492

DSC_0477

DSC_0486

DSC_0495

DSC_0512

DSC_0525

DSC_0531

DSC_0534

DSC_0540

DSC_0542

DSC_0546

DSC_0556

DSC_0566

دو هوادار قدیمی ملوان که برای دیدن بازی جوانان ملوان به زمین شهدای کلیور آمده بودند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۵ اسفند ۱۳۹۱

بله کاملا درسته، توجه به تیمهای پایه ملوان خیلی مهمه. چرا آقای هدایتی به این وضع از ملوان حمایت کردن شاید دلیلش این بحران اقتصادی باشه. به هر حال یکی از مشکلاتی که امسال برای ملوان به وجود آمد تنها جو سنگینی بود که روی سکوها حکم فرما شد در حالی که سرمایه گذاری هدایتی در ملوان به اندازه منطقه آزاد انزلی بود و بخصوص توی نیم فصل خیلی ضعیف عمل کردیم. :-(

پاسخ

مژگان

mojshekan

۵ اسفند ۱۳۹۱

ممنون بابت عکس و گزارش و اینکه هم پای ملوان بزرگسالان، به جوانان و نوجوانان و … هم اهمییت میدین :) تا بوده همین مشکلات بوده، امیدوارم یه معجزه ای بشه، تیم های پایه باید قوی باشن تا ملوان آینده رو بسازن مثل تیم امید ملوان، تو انزلی فوتبال تو خون آدماس، ما باید یه فرقی با دیگران بکنیم، مشکلات مالی و غیره نباید ما رو از پا بندازه، به امید آینده ای روشن

پاسخ

carisma

۵ اسفند ۱۳۹۱

صومعه سرا نیوز یا عرب نیوز

در
http://www.carismaaa.com
بخوانید و لطفا پیگیری نمایید !!!

پاسخ