82083639-70741808[1]

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، در مراسمی از جوانان برتر درحوزه های علمی، فرهنگی و ورزشی شهرستان انزلی با اهداء لوح تقدیر، تجلیل شد.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان انزلی عصر روز شنبه در این مراسم اظهارکرد: با تشکیل ستاد ساماندهی جوانان به ریاست فرمانداری و دبیری اداره ورزش و جوانان به مسائلی چون ازدواج و اشتغال جوانان این شهرستان توجه بیشتری صورت گرفته است.
حمیدرضا قهرمانی جوانان را سرمایه اصلی هرکشور برشمرد و افزود: با توجه به پتانسیل های موجود علمی ، ورزشی ، فرهنگی و هنری در بین جوانان انزلی انتظار می رود درسال آینده تعداد بیشتری از جوانان برتر معرفی شوند.
رییس اداره بهداشت شهرستان انزلی نیز درادامه این مراسم با اشاره به تقارن هفته جوان با هفته جهانی جمعیت اظهار کرد: شهرستان انزلی درسالهای گذشته جزء شهرستانهای برتر در تنظیم جمعیت خانواده بود.
عارف عابدین نجفی با اشاره به کاهش نرخ جمعیت دربندرانزلی در سالهای اخیر افزود: کاهش فاصله ازدواج تا تولد فرزند اول و همچنین کاهش زمان تولد فرزند اول تا دوم از جمله مواردی است که می تواند در تنظیم خانواده نقش به سزایی داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت به دنبال تشویق جوانان برای ازدواج سالم و مناسب است و دراین راستا با هدف ارتقاء توانمندی فردی و تشکیل خانواده موفق تلاش می شود.
آیین تجلیل از جوانان برتر شهرستان انزلی با مشارکت اداره ورزش جوانان و اداره بهداشت انزلی برگزار و درآن از حدود ۵۰ نفر از جوانان برترشهرستان انزلی درحوزه های فرهنگی، علمی، قرآنی و ورزشی با اهداء لوح تقدیر شد.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان قرار دارد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *