عصر امروز عده ای از جوانان انزلیچی با هماهنگی در فضای مجازی به همراه عده ای از کاربران سایت انزلی کلاب در ساحل میدان اطباء گرد هم آمدند و به جمع آوری زباله های ساحل پرداختند.

در هنگام پاکسازی ساحل افرادی که برای تفریح به این ساحل آمده بودند با تعجب به ما نگاه می کردند و این عملکرد برای آنها بیگانه بود، عده ای هم لبخند به لب این کار را بی فایده قلمداد می کردند، اما همانطور که بارها در این سایت تکرار کرده ایم اصلاح فرد اصلاح جامعه است، ما برای تمیز کردن ساحل شهرمان از خودمان شروع کرده ایم و از همینجا از همه علاقمندان به شهر انزلی دعوت می کنیم تا در صورت تمایل در دفعات بعد همراه ما باشند، شاید این کار شروعی باشد برای فرهنگی جدید در شهر انزلی و شاید ساحل انزلی تمیز ترین ساحل ایران شود.

لازم به ذکر است هماهنگی هایی برای جمع آوری زباله در قسمتهایی از تالاب را انجام داده ایم و در آینده نزدیک از شما عزیزان دعوت به عمل خواهیم آورد، امیدواریم با همراهی ما در این امر فرهنگی شما نیز در پاکیزگی شهرمان سهیم شوید.

با تشکر از دوستان خوبمان در گروه جمعیت پاکسازی بندر انزلی که تلاش بسیار در این زمینه داشتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۱ مهر ۱۳۹۱

فوق العاده بود . واقعا لذت بردم . دست همتون درد نکنه . هیچ چیز بدتر از این نیست که بری کنار ساحل و چیپس و پفک و آب معدنی ببینی.

پاسخ

۲۱ مهر ۱۳۹۱

ممنون میشیم قبل از این فعالیت های زیست محیطی یا هرگونه برنامه های فرهنگی اجتماعی در سایت هم اعلام رسمی بشه تا همه سهیم باشیم

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مهر ۲۲ام, ۱۳۹۱ ۲۰:۱۴:

امیر جان حتما” همین کار رو خواهیم کرد، ممنون از شما دوست غزیز

رضا

۲۱ مهر ۱۳۹۱

قابل تحسینه

پاسخ