82011136-70607898[1]

 

شهردار انزلی از جمع آوری زباله های سطح شهر انزلی در دو نوبت و توسط بیش از ۲۵دستگاه از خودورهای سبک و سنگین شهرداری خبر داد.
رضا پورشعبان درخصوص انباشته شدن روزانه زباله در سطح شهر در روزهای آغازین سال اظهار کرد: شهرداری انزلی در سال ۹۴ برای اولین بار جمع آوری زباله را به بخش خصوصی واگذار کرد اما پیمانکار مربوطه در انجام وظایف محوله موفق نبود.
وی با اشاره به قطع همکاری با پیمانکار وقت افزود: از آنجایی که برای واگذاری این وظیفه به پیمانکار جدید حدود دو ماه فاصله زمانی به وجود می آمد شهرداری، رأساً وظیفه جمع آوری زباله از سطح شهر را برعهده گرفت.
پورشعبان با بیان اینکه پیمانکار جدید جمع آوری زباله از سطح شهر را از اردیبهشت ماه آغاز خواهد کرد، تصریح کرد: در ایام نوروز از ۱۲ خودروی سنگین شهرداری و همچنین شش دستگاه نیسان برای جمع آوری زباله استفاده شد.
شهردار انزلی به تعویض ۳۰ سطل شکسته زباله در سطح شهر اشاره و تاکید کرد: برای کمک به جمع آوری زباله در ایام نوروز، شهرداری سه دستگاه خودروی مکانیزه جمع آوری زباله را نیز از یکی از شرکت های خدماتی اجاره کرده است.
وی با تاکید براینکه در بخش جمع آوری زباله شهرداری از پرسنلی که در واحدهای دیگر شهرداری فعالیت می کردند، استفاده کرده، یادآور شد: به دلیل ضرورت جمع آوری زباله از سطح شهر، تمامی پرسنل شهرداری بسیج شده و خوشبختانه در دو روز اخیر این کار به نحو مطلوبی مدیریت شد.
در روزهای آغازین سال ، انباشته شدن زباله در سطح شهر انزلی موجبات اعتراض شهروندان را پدید آورده بود که از سه شنبه گذشته پرسنل شهرداری با خودروهای مختلف اقدام به جمع آوری زباله از سطح شهر کرده اند.
شهرستان انزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان قرار دارد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *