شهرداری بندرانزلی در راستای ساماندهی رفع سد معبر و در پی اعتراض شهروندان گرامی اقدام به جمع آوری دکه جنب اداره پست نمود.

شایان ذکر است  طی برنامه ریزی بعمل آمده شهرداری در نظر دارد نسبت به رفع سد معبر خیابانهایی که باعث ایجاد مشکل تردد شهروندان شده اقدام نماید تا حق شهروندان عزیز بویژه عابران پیاده ضایع نگردد.

1 2 3 4 5 6 7

منبع: سایت شهرداری انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا

علیرضا

۱۱ آذر ۱۳۹۳

احسنتتتتتتت :yes:

پاسخ

هما پاسخ در تاريخ آذر ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۴۰:

:highfive:

pooria پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۷:

احسنت به چی…به کی…میدونی چند نفر اونجا نون میخوردن…این کارا به خاطر چیه…اون دکه بیست ساله اونجاست…

سعید

۱۱ آذر ۱۳۹۳

ایکاش سلیقه ای نباشه وهمه جای شهر دست به این کارا بزنن

پاسخ

لیلا

۱۱ آذر ۱۳۹۳

چقدر خوب اونجا شده بود شیره کش خونه قیلفه شهر و بهم ریخته بود انشاالله بقیه کارها هم زودتر انجام بشن.

پاسخ

amin پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۹:

شیره کش خونه کجا بود…تموم فرهنگیا و بازنشسته ها و بازاریا اونجا مینشستن…فقط هم چای داشت.حتی سیگار هم نداشت

guilak

گیلک

۱۱ آذر ۱۳۹۳

با تشکر از شهرداری انزلی.بسیار عالی بود.باید معضل سد معبر بکلی از بین برود.لطفا در ادامه سری به مغازه ها بخصوص قهوه خانه های شنبه بازار بزنید.اصلا واژه پیاده رو را از قاموس و فرهنگ انزلی خارج کرده اند.

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۴۸:

:yes: :yes:

amin پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۲۶:

واژه دکه در پیاده رو توهین به فرهنگ شماست؟واقعا که…در روز شاید دویست نفر اونجا بودن..حالا کجا برن؟..چایی بود دیگه….حالا چند نفر بیکار شدن

امید

۱۱ آذر ۱۳۹۳

اونی که
واسه زن و بچه اش اونجا نون در می آورد چی میشه؟

پاسخ

لیلا پاسخ در تاريخ آذر ۱۱ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۵۲:

حتما شهرداری بهش مکان دیگه ای رو معرفی میکنه ومجوز مکان دیگه ای میدن اون قسمت با زیر پل شده لاتخونه قربونش برم ادبیات کلامی هم که بیداد میکنه دهنشون وباز میکنن انگار که……….اصلا مراعات نوامیس مردم ونمیکنن باید هرچه زودتر بازار زیر پل هم جمع بشه منظره شهر وگند زدن بهش گذاشتن.

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶:

نگرانی شما که ناشی از حس نوعدوستی و محبت شماست قابل تحسین است .اما نباید منفعت و حق شهروندان دیگر نادیده گرفته شود.مگر در شهرهای دیگر مردم نمی خواهند امرار معاش کنند و فقط در انزلی معضل خانمانسوز فقر وجود دارد؟

رامک

۱۱ آذر ۱۳۹۳

به نظرم کاره درستی کردن . نون زن و بچه با زیرپا گذاشتن قانون به په قیمتی ؟

پاسخ

محمد

۱۱ آذر ۱۳۹۳

کار درستی بود ولی جاییو بهش میدن؟خلاصه امرار معاش میکرد خرج خونواده میداد

پاسخ

اهورا

۱۱ آذر ۱۳۹۳

کنارش کبابی دوستان هم کم از اون دکه نداره !!!!!

پاسخ

ebad پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۵:

سلام بی سلام……یادت باشه دوست من که تموم مردم انزلی از کبابسرای دوستان به عنوان مکانی شناخته شده حتی به عنوان ادرس نام میبرند…و نه در گیلان بلکه در بسیاری شهرها شناخته شده است..

حسام

۱۱ آذر ۱۳۹۳

من میگم پیگیر باشین اگه واقعا بهشون مکانی میدن برای شروع به کار کردن . :-(( . یکدل بشین که طی نامه ای همه اینجور جاهارو جمع کنن و اصلاحش کنن.. :rain:

پاسخ

majid

majid

۱۱ آذر ۱۳۹۳

شهردار فقط مردم رو از نون خوردن میندازه.به فکر انتقال این دکه دار به جای مناسبی بودید یا فقط بیکارش کردید.؟مسئولین شهر که به فکر اشتغال زایی نیستن.فقط نون مردم رو قط میکنن.منم مث شما دوس دارم شهرم تر و تمیز باشه.ولی به چه قیمتی؟به قیمت گشنه مووندن یه خونواده.همینجوریش تو اقتصاد فلج انزلی مردم از گشنگی به هر بدبختی تن میدن.

پاسخ

مازیار پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲:

صدای شما به گوش مسئولین نمیرسه هر چقدر هم اعتراضات و گلایه هایه شما به حق هم باشه رو نمی شنوند دوست عزیز. فقط جیبشون خالی نمونه …

ليلا

۱۱ آذر ۱۳۹۳

مجیدجان با تمام احترامی که به شما دوست همیشه همراه قائلم ولی با این نظرتون خیلی مخالفم مگه میشه جایی رو اختصاص ندن وبعدش اگه قرار این باشه چون مردم بیکارن هرکاری دلشون خواست بکنن فردا میرن توبرج ساعت کبابی میزنن بعدمیگن تو تهران برج میلادهم همچین چیزی داره باور کن برادر من نه اینکه از عملکرد مسئولان شهرمون راضی باشم خودت هم میدونی هیچ دلخوشی ندارم ولی باور کن ما مردم اگه یه جاهایی جلومون گرفته نشه وقانون نباشه به همدیگه رحم نمیکنیم همین فصل تخم ریزی ماهیها رو ببین اون صیادی که منبع درامدش صیادی به آینده خودش رحم نمیکنه وفکر نمیکنه با صید غیر مجاز نسل ماهی رو رو به انقراض میبره باورکنیم یه جاهایی باید جلومون گرفته بشه برادر عزیز البته نظر شخصی منه نظر شماهم کاملا محترمه.

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲:

شما انزلی هستید و من نیستم.ولی الان برید کشتارگاه سابق که شده انبار شهرداری ببینید دکه رو اونجا رویت میکنید یا نه؟مطمئنم اونجاست و مصادره شده.بعد برید از صاحب دکه بپرسید که الان شغلش چیه؟یه کلمه میگه بیکار شدم.اصن شک ندارم.مطمئن باشید غیر این نیست

3eyedAli پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۵۲:

بله لیلا خانوم میشه مکانی رو بهش ندن من خودم سال ۷۸ یه دکه داشتم که بدون اطلاع قبلی سر ظهر اومدن بردنش و هنوزم که هنوزه قراره مکانی رو بهم اختصاص بدن هرچند که من دیگه اثری از اون دکه ندیدم و از اجناس توش نصفش رو بهم پس دادن

در ضمن تا شهرداری راضی نباشه شما یه آجر نمی تونید روی خونه تون جابجا کنید پس مطمئن باشید که شهرداری در رابطه با دکه ها راضیه چون ازشون اجاره می گیره و یکی از منابع درآمدشونه

امید پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۴۱:

تو عکسا مشخصه که بهش جایی ندادن اگه داده بودن وسایلاش کف خیابون پهن نبود

لیلا پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۲:

راستش حرفهایی که دارم میگم فقط در حد شنیده است وصددرصد مطمئن نیستم ولی چیزی که از بچه های شهرداری پیگیری کردم همینطورکه آقا مجیدگفتن دکه روسدمعبر به انبارکشتارگاه برده ولی اصل مطلب اینه زمانیکه شهرداری مجوزاین دکه رو داد حق واگذاری به صاحب اولیه نداده بود البته اجاره میشد داد اما حق خرید وفروش نداشتند که برخلاف توافقات اولیه این دکه ۴دست چرخیده که خلاف توافقات شهرداری بامالک اولیه بوده است وهمین امر باعث برچیدن این دکه شده واحتمال زیاد جایی هم بهش ندادن .البته با برچیدن این دکه از لحاظ زیباسازی شهری جمع شدن نامناسب یک عده درمرکز شهر وبرخورد بامتخلف قوانین شهری کاملا موافقم اما مورد دیگر درمعرض خطر قرارگرفتن منبع درآمد یک شهروند است که مطمئنم با پیگیری و استمداد طلبیدن از مسئولین این مشکل هم حل میشود.فقط یک بحث میماند چقدر خوب است که با تمامی متخلفین قوانین همینگونه برخورد قاطع گرددتا دیگر شاهد بی قانونی افراد در سطح جامعه نباشیم.

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۲:

کاملا درسته .اگر قانون بصورت یکسان برای همه اعمال شود خیلی خوب است.هیچ جامعه ای از رعایت قانون متضرر نشده است.زمانی فاجعه رخ می دهد که اعمال قانون سلیقه ای و یک خط در میان باشد.بقول یکی از دوستان هیچ کس نمی تواند بدون اذن شهرداری یک آجر را در خانه اش جابجا کند.اما در حیرتم که چگونه در این شهر کوچک ما خیلی راحت و بدون درد سر هزاران آجر را روی هم گذاشته اند و پلاژهای خود را تا کنار آب گسترش داده اند و حریم دریا که نه بلکه حق عمومی مردم را غصب و اشغال کرده اند و کسی کاری به کار آنها ندارد!!! این دوستان عزیز ما در شهرداری اصلا از همان ابتدا نباید اجازه ایجاد دکه و سایر اماکن غیر مجاز را بدهند.نه اینکه بگذارند بعضی سواستفاده کنند و سالها از هر لحاظ به شهر لطمه بزنند و سپس بیایند بطور مناسبتی و تفننی اقدام به جمع آوری و ناراضی تراشی کنند.بیاد دارم چند سال پیش عده ای در شهر اصفهان شروع به بساط زدن در پیاده روهای عریض امتداد رودخانه کردند بلافاصله با واکنش جدی و انقلابی شهرداری مواجه شدند بطوریکه ماموران با یک یورش ضربتی بیشتر وسایل و اجناس و خرت و پرت متخلفان را داخل رودخانه ریختند.امروزه در کلان شهر اصفهان این معضل و نقیصه اجتماعی دیده نمی شود.به ندرت سد معبر مشاهده می کنید و آنهم گروههای سیار خیلی سریع و بشدت برخورد میکنند.

amin پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۲۱:

این عمل در اون مکان با وجود دکه خریداری شده ی انها اصلا شایسته نبوده..

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ دی ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۳۵:

:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

ایمان

۱۱ آذر ۱۳۹۳

امید جان نمیشه احساسی برخورد کرد وگرنه هرکس گوشه ای از شهر رو اختصاص می داد واسه کسب درامد و دور میکرد.

پاسخ

امید

۱۱ آذر ۱۳۹۳

فعلا که مسئولین تو این اوضاع بد اقتصادی دارن نون بری میکنن فقط میتونیم دعا کنیم

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱۱ آذر ۱۳۹۳

من یه انتقاد به هم کلابیهای عزیز دارم.ما از مسئولین انتقاد میکنیم سد معبر و فلان و فلان .بعد که اونها انجام میدن طوری دیگه انتقاد میکنیم.الان با این انتقادها شهردار بگه چشم اینارو از نون خوردن نمیندازم و به کارشون ادامه بدن؟
من نمیگم انتقاد نکنین بکنین ولی درست.رفع سد معبر کار بسیار پسندیده ای بود که انجام شد و نباید زیر سوال بردش و باید تمام شهر رفع سد معبر بشه.یکی از سوالات مطرح شده در روز انتخابات شهردار همین سد معبر بوده.
اما این سوالو میتونید خارج از انتقاد از شهردار بپرسید که تکلیف این کاسبا چی میشه.و خواستار این باشیم که مکانی رو برای اینها در نظر بگیرن.البته نه به شکل دکه و سد معبر در جایی دیگر.
با نظرات لیلا خانوم موافقم من

پاسخ