به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، جلسه کمیته برنامه ریزی و بودجه  شهرستان با حضور نماینده سازمان بودجه استان، فرماندار و مدیران ۳۵ دستگاه اجرایی بندرانزلی برگزار شد و در این جلسه اعتبارات  لازم دستگاه های مختلف به آنها تخصیص داده شد.

فرماندار بندرانزلی در این جلسه اظهار داشت: سال گذشته بودجه شهرستان در بخش تملک و دارایی ۴۴ میلیارد ریال بوده است که این رقم برای سال ۹۵ به ۵۰ میلیارد ریال رسیده است و امیدواریم در سال جاری بودجه ماده ۱۸۰ نیز از سوی دولت به استان ها تزریق شود.

صفرنژاد در ادامه گفت: در تلاشیم که امسال تخصیص صد درصدی بودجه را داشته باشیم و بنا بر وعده های مساعد دکتر محمدی وضعیت نسبت به سالیان گذشته مطلوب تر باشد.

وی با بیان اینکه گله برخی از دستگاه ها در خصوص کم بودن بودجه کاملا به جا است، تاکید کرد: این واقعیتی است که در تمام شهرستانهای کشور وجود دارد و امیدواریم در آینده نزدیک ترتیبی اتخاذ شود تا دستگاه ها با کمک و مشورت فرمانداری ها بودجه پیشنهادی خود را ارئه دهند.

مقام عالی دولت در انزلی این شهرستان را یکی از شهرستان های ورزشی کشور دانست و گفت: با اینهمه بودجه بخش ورزشی شهرستان تنها ۱۰ میلیارد ریال است که گاهی همین مقدار هم تحقق پیدا نمیکند.

صفرنژاد در پایان خاطرنشان کرد: بندرانزلی با توجه به پتانسیل های خود و جمعیت شناوری که در فصل بهار و تابستان به این شهرستان ورود میکنند نیازمند ارقام بالاتری از بودجه می باشد و از روسای ادارات مختلف نیز می خواهیم تا با مدیران کل خود رایزنی هایی جهت جذب بیشتر اعتبارات انجام دهند.

dscn6384 dscn6382 dscn6380 dscn6379 dscn6375 dscn6352 dscn6353 dscn6357 dscn6360 dscn6373 dscn6344 dscn6346 dscn6347 dscn6348 dscn6350

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *