DSC_6080

به گزارش انزلی کلاب ، در ابتدای این جلسه محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان ، ضمن تبریک نیمه شعبان و همچنین انتخاب اعضای شورای شهرانزلی دراین پست ، از آنها خواستار ارائه راهکارهای لازم برای کمک به باشگاه ملوان شد . وی تاکید کرد : کمک به باشگاه ملوان در واقع کمک به جوانان و مردم شهر انزلی است که با این تیم زندگی می کنند . درودگر به سوابق درخشان باشگاه ملوان اشاره و اظهار امیدواری نمود تا در آینده این پیشینه تکرار شود .

DSC_6068

در ادامه مه سیما نصیری ، تصریح کرد : ملوان متعلق به همه شهر و مردم است و همه باید به ملوان کمک کنند . وی اعلام آمادگی نمود آن چه در توان دارد همراه با سایر منتخبین به ملوان و ورزش شهر انزلی کمک کنند .
موسی زنجانخواه گفت : باید به دنبال درآمد پایدار و دایمی برای باشگاه ریشه دار و مردمی ملوان باشیم . در گذشته با ایجاد کارخانه آسفالت در صدد کمک به باشگاه ملوان بودیم .
امیراحمدی فرد دیگر منتخب شورای شهر انزلی تصریح کرد : لزوم وجود تجهیزات و امکانات تخصصی پزشکی برای مردم انزلی و بالطبع ورزشکاران شهر و بازیکنان ملوان احساس می شود .

DSC_6076

شعبان جعفری خاطر نشان نمود : فعالیت تیم های دیگر در فوتبال بندرانزلی به رشد و پویایی ملوان کمک می کند ، همان گونه که در دهه ۶۰ و ابتدای دهه ۷۰ این مهم اتفاق افتاد . وی با اشاره به پتانسیل بالای ورزش قهرمانی در بین ورزشکاران شهر انزلی ، اظهار امیدواری نمود تا باشگاه ملوان در رشته های دیگر ورزشی نیز فعالیت کند .
در ادامه سعید آفتابی اظهار داشت : برای ایجاد زیر ساخت های لازم در باشگاه ملوان ، تلاش چندانی صورت نگرفته و تنها تزریق پول به صورت اورژانسی در این باشگاه انجام شده است . وی به مزایای شهر انزلی مانند منطقه آزاد اشاره و تصریح کرد خود شهر انزلی مثل ملوان یک برند معتبر است .

DSC_6084

در ادامه صادق درودگر بیان داشت : در فوتبال ایران نقشه راه وجود ندارد . ما در باشگاه ملوان یک روش معکوس را برای کم کردن هزینه ها برگزیدیم . برنامه مان توجه به نیروهای باشگاه و کشور است . بعضی از دوستان القا می کنند ملوان نمی خواهد از جوانان خود استفاده کند .
مدیر عامل باشگاه ملوان یاد آوری نمود : روز شنبه جلسه ای را در تهران با مسوولان منطقه آزاد و همچنین بانک حکمت ایرانیان خواهیم داشت .
در پایان مراسم ، فرماندار شهرستان بندرانزلی اظهار داشت : مدال های آسیایی و جهانی ورزشکاران انزلی با سه استان کشور برابری می کند . یکی از دلایل اصلی پیشرفت ورزش در انزلی وجود باشگاه ملوان است . سعادتمند داوودی ادامه داد : ملوان الان یک باشگاه خصوصی است و مسوولان آن خودشان تصمیم می گیرد که چگونه این باشگاه را اداره کنند . وی با اشاره به این که باید در باشگاه ملوان کارگروه ورزشی ایجاد شود ، تصریح نمود : مصوبات مجلس در سال ۹۱ اجازه نمی دهد که به باشگاههای خصوصی کمک مالی شود ، اما این کمک در قالب تیم های پایه امکان پذیر است .
گفتنی است دراین هم اندیشی مهرداد اسکندری مشاور مدیر عامل باشگاه ملوان و سیروس مرادی مسوول فرهنگی باشگاه ملوان نیز حضور داشتند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر حسین

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

شورای شهر از چه بودجه ای باید بزنه تا به ملوان کمک کنه؟

پاسخ

علی

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

مگه انزلی هم شورای شهر داره

پاسخ

سعید

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

شورای شهر پول ملوان که زمان شجاع مصوب شده از قبل از کامیونها میگیره م ده ساله که به ملوان نمیدهد همون پول ملوان را بدهد کمک پیشکش

پاسخ

رضا

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

آقایان شورای شهر ای گروههفت نفره که شش تای شما به شورا راه یافتید مگر نگفتید هوای ملوان را دارید پس چرا بعد از انتخاب غیب شدید؟شما مسئول هستید در تمام دنیا شهرداری ها کمک باشگاهها هستند و شورا نماینده مردم برای اداره شهرداری است باید اقدام کنید چنانجه حرکتی نکنید مدیون مردم و رای آنها هستید

پاسخ

حامیان آفتاب

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

سعید آفتابی اظهار داشت : برای ایجاد زیر ساخت های لازم در باشگاه ملوان ، تلاش چندانی صورت نگرفته و تنها تزریق پول به صورت اورژانسی در این باشگاه انجام شده است . وی به مزایای شهر انزلی مانند منطقه آزاد اشاره و تصریح کرد خود شهر انزلی مثل ملوان یک برند معتبر است.

پاسخ