به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، جلسه هماهنگی هیئت های مختلف ورزشی بندرانزلی جهت بزرگداشت ماه محرم در هیئت فوتبال شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان همچنین گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: با توجه به نزدیکی هفته تربیت بدنی و تقارن آن با ماه محرم لازم است برنامه های  هفته تربیت بدنی متناسب با این ایام برنامه ریزی شود.

حمیدرضا قهرمانی گفت: به مناسبت ایام عزاداری ،جامعه ورزشی شهرستان روز پنجشنبه گردهم خواهند آمد تا نسبت به شهدای کربلا ادای دین نمایند و بر همه ما واجب است برای برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم تلاش نماییم.

وی با بیان اینکه جلسات تخصصی اکثر هیات های مختلف ورزشی شکل گرفته است، افزود: حدود ۳۵ هیات ورزشی در بندرانزلی فعال هستند که به چند گروه تقسیم خواهیم کرد تا ظرف سه روز  از هفته تربیت بدنی برنامه ها و اهداف خود را اعلام نمایند.

در ادامه این جلسه هرکدام از اعضای هیئت های ورزشی نظرات و پیشنهادات خود را در مورد هرچه بهتر برگزار شدن مراسم عزاداری و هم چنین بزرگداشت هفته تربیت بدنی به سمع و نظر حاضرین رساندند.
dscn7704 dscn7707 dscn7712 dscn7715 dscn7716 dscn7718 dscn7720 dscn7725 dscn7726 dscn7727

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *