الکساندر بروسو برزیلی

به گزارش پنج شنبه شب سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، مدیر عامل باشگاه ملوان در جلسه هماهنگی برگزاری کلاس مربیگری پیشرفته فوتبال در انزلی که صبح امروز ( پنج شنبه) در محل هیات فوتبال این شهرستان برگزار شد با بیان این که ‘الکساندر بروسو’ مدرس بین المللی فوتبال از برزیل به هشت باشگاه مطرح این کشور در زمینه تیم های پایه ، طرح و برنامه می دهد ، اظهار داشت : در فوتبال برزیل هر باشگاه سطح اول یک مرکز آموزشی دارد که شامل بخش های سمعی و بصری و پژوهشی است .

بر پایه این گزارش ، ‘محمد صادق درودگر’ به سرمایه گذاری مناسب برزیل روی استعدادهای رده سنی پایه اشاره و اعلام کرد : هم اکنون ۲۹۰۰ بازیکن و ۴۹۰ مربی برزیلی در فوتبال جهان فعالیت می کنند .

وی ادامه داد : طی روزهای آینده ‘جاوید جهانگیری و منوچهر درجزی’ رسما به عنوان مسوول باشگاه ملوان در زمینه استعداد یابی و فعالیت این باشگاه در شرق و غرب استان گیلان معرفی می شوند .

وی با بیان این که باشگاه ملوان باید لیدر کل فوتبال استان گیلان در سال های آتی شود ، گفت : در صدد هستیم هواداران ملوان را در سراسر گیلان شناسایی و شناسنامه دار کنیم .

رییس هیات فوتبال بندرانزلی نیز به اهمیت کارهای زیر بنایی در رشته فوتبال اشاره و اظهار داشت : متاسفانه بیشتر باشگاههایی که هم اکنون در فوتبال ایران فعالیت می کنند نتیجه گرا هستند .

‘محمود رمضانی پور’ اظهار امیدواری کرد این گونه کلاس های پیشرفته مربیگری هرساله با همکاری مشترک باشگاه ملوان و هیات فوتبال انزلی برگزار شود .

‘ ارسطو عزتیان ‘ مدیر رسانه ای باشگاه ملوان ،’حامد پورجمشیدیان’ مسوول سمعی و بصری باشگاه ملوان ، ‘ بهمن اختر کاویان’ مسوول پشتیبانی باشگاه ملوان و ‘ اسماعیل رضایی’ تدارکات باشگاه ملوان نیز در این جلسه حضور داشتند .

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، این کلاس مربیگری پیشرفته فوتبال از تاریخ ۱۱ الی ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۱ در شهرستان بندر انزلی برگزار می شود .

تهیه و تنظیم : کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *