IMG_20150405_201828-1024x768

جلسه نهایی کردن و تکمیل کار شرکت ظریف کاران شهر باران مجری طرح جمع آوری زباله و استقرار ماشین آلات در انزلی و بررسی روند کار شرکت در غازیان عصر دیروز در دفتر شهردار با حضور اعضای محترم شورا و شرکت ظریف کاران و مسئولین مربوط در شهرداری تشکیل شد.

آقای بدیعی فر ریاست محترم شورا در این جلسه گفت : هیچ یک از اعضای شورا حق دخالت در کار پیمانکار را ندارند بلکه کار شورا فقط نظارت است اگر دخالتی هم صورت پذیرد توسط مدیر اجرایی ما شخص شهردار انجام خواهد شد.

مصوبات این جلسه به صورت زیر می باشد:

۱-مقرر گردید هیات نظارت بر اساس مفاد قرارداد تشکیل شود و اعضای هیات نظارت شامل ۲ نماینده از شورا یکی رئیس هیات یکی نماینده کارگران، یک نماینده از شرکت و یک نماینده از شهرداری که پیرو دستور شهردار در این جلسات مسئول واحد حقوقی شهرداری ومسئول حراست و همچنین با توجه به نیاز، واحد مالی و کارگزینی و معاونت محترم در جلسه حضور داشته باشند.

۲-تصمیم بر این شد که در تاریخ ۹۴/۲/۱ کل ماشین الات در شهر انزلی مسقرو کار انجام شود همچنین مقرر شد اولین جلسه هیات نظارت در هفته جاری تشکیل شود وچند جلسه متوالی گذاشته شود.

۳-مقرر شد هفته آینده جهت بررسی مفاد این جلسه ،جلسه دیگری داشته باشیم.

منبع : سایت شهرداری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

MajiD

۱۷ فروردین ۱۳۹۴

این ظریف کاران با ظرافت دارن زباله هاشون رو تو گلوگاه و حریم تالاب تخلیه میکنن.چند وقت پیش یکی از افتخارات شهرداری عدم تخلیه زباله تو اون مکان و درخت کاری نمادین با حضور فرماندار و امام جمعه سابق بود.ولی دوستان بخش خصوصی دوباره سواستفاده از موقعیت رو شروع کردن.حتمن شهردار میگه اونجا جزو بشم و سنگاچینه و ربطی به شهرداری نداره و در اخرم میگه بعضیا نمیدونن اظهار نظر نکنن.چشم ما لال.شما و دار و دسته به شاهکاراتون ادامه بدید
اسم کامل شرکتشونم حتمکن هست:ظریف کاران شهر باران های نقره ای :no: :no:

پاسخ

3eyedAli

۱۷ فروردین ۱۳۹۴

مجید این سری که داشتم می رفتم زن ماران دیدم اونجا بازم اشغال دپو شده

پاسخ

MajiD پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۰۹:

من غیر از این گفتم؟

3eyedAli پاسخ در تاريخ فروردین ۱۷ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۵۷:

نه می خواستم بگم منم دیدم

آبای بندر

۱۷ فروردین ۱۳۹۴

یکی از اشتباهات شهرداری تهران در طرح مکانیزه کردن جمع آوری زباله این بود که :
تمام سطلهای زباله ی طرح مذکور لاکی بود
این سطلها یا می شکستند
یا شکسته میشدند و یا به آتش کشیده میشدند
چیزی نگذشته بود که اکثرشون آسیب جدی دیدند و تعداد زیادی از رده خارج شدند
به مرور شهرداری، سطلهای مقاوم در برابر ضربه و آتش سوزی رو جایگزین اونها کرد(به عنوان مثال سطلهای گالوانیزه) در ضمن شست و شوی سطلهای جدید بسیار راحتر شده
جنس و مشخصه های سطلهایی که “شرکت ظریف کاران شهر باران” بکار می برد چیست ؟
لطفا بطور جامع اطلاع رسانی کنید

پاسخ