41270_orig

در جلسه مشترک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با فرماندار شهرستان بندر انزلی، دبیر ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان و فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی، از افزایش ۲۱ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در چند ماه اخیر در بندر انزلی خبر داد.

وی افزود: بندر انزلی دارای زیرساختهای مناسب تجهیزات و ظرفیتهای مناسبی می باشد و از لحاظ موقعیت در منطقه آزاد تجاری قرار داشته و همچنین از شرایط ویژه و استراژیک برخوردار است که مناسب برای ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاران جهت صادرات و واردات کالا می باشد.

مهندس نعیمی با تاکید برجذب سرمایه گذاران بالاخص سرمایه گذاران داخل استان تاکید کرد: در راستای افزایش بهروری بندر با سرمایه گذاران متعددی مذاکره شده است که با همکاری ایشان با این اداره کل سود و بهره وری طرفین را در بر خواهد داشت.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای فراوان فرمانداری بندر انزلی و نیروی انتظامی شهرستان خاطر نشان کرد: ما نیاز به همکاری کلیه مسئولین و ارگانهای ذیربط داریم تا با همکاری و همفکری آنها بتوانیم با استفاده از تجارب علمی و عملی ایشان در جهت پیشرفت و توسعه عملکرد بندر انزلی گام برداریم .

وی مجددا با تاکید بر امر صادرات ادامه داد: باید به بحث صادرات فراورده های داخل استان اعم از محصولات کشاورزی، سیفیجات و گوشت مرغ و … توجهی بیش از پیش شود چراکه توسعه صادرات این محصولات در بعد اقتصادی می تواند برای استان و منطقه بسیار تاثیر گذار باشد

در پایان نیز فرماندار محترم شهرستان بندر انزلی جناب آقای روحانی فر در ارتباط با توسعه بندر در موارد ذکر شده و همچنین پیشبرد حمل و نقل دریایی آمادگی کامل جهت هرگونه همکاری را ابراز داشت.
منبع: روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *