jalase

به گزارش انزلی کلاب عصر امروز پنجشنبه مورخه ۹۲/۳/۹  فعالین محیط سایبری بندرانزلی در جلسه ای با صادق درودگر ، مدیر عامل باشگاه ملوان به بررسی مشکلات باشگاه ملوان بندرانزلی پرداختند.

در ابتدای این جلسه صادق درودگر سیاست های کلی باشگاه ملوان برای فصل آینده را برشمرده و جوانگرایی را مهمترین اولویت فصل آتی اعلام نمودند. درودگر با اشاره به تجربه های جوانگرایی خود در گذشته  ، این حرکت را به سود باشگاه و استعدادهای ملوان عنوان نموده و خاطر نشان کردند بدنه تیم ملوان از جوانان ، شش نفر از بازیکنان با تجربه و بازیکنان سرباز می باشد.

ایشان شروع تمرینات تیم با حضور دراگان اسکوکویچ مربی کروات و بازیکنان جوان تازه به خدمت گرفته نظیر مهدی شیری ،‌ معین عباسیان ، مسعود میکائیلی و … در شنبه ۱۱ خرداد اعلام نمودند.

ایشان با اذعان به این مطلب که تا به این لحظه ۶۰ درصد از قرارداد فصل گذشته بازیکنان پرداخت شده ، هزینه لازم برای فصل آتی را شش میلیارد تومان اعلام کردند. ایشان خاطرنشان کردند که قراردادهای فصل بعد با توجه به شرایط مالی باشگاه پرداخت خواهد شد.

در ادامه این جلسه فعالین سایبری به مشکلات موجود در تیم ملوان ، مشکلات برنامه سکو در شبکه باران ، مسائل مالی و عدم حمایت مالی ادارات کل شهرستان ، حمایت از پیشکسوتان باشگاه ، نگاهی فرهنگی به سکوی تماشاگران باشگاه ، استفاده از مجری ورزشی بومی برای ملوان ، عدم آرمان گرایی و حرکات تبلیغاتی توسط مدیران باشگاه پرداختند.

IMG_2085

در انتها مدیر عامل باشگاه ملوان وبلاگ های شهرستان را بسیار تاثیر گذار دانسته و توسعه هر کشور در حال توسعه ای را منوط به توسعه فرهنگی آن کشور دانسته و از وبلاگ نویسان خواستند در جهت فرهنگ سازی برای باشگاه ملوان و همچنین برای مطالبه حقوق ملوان از مسئولین همکاری های لازم را انجام دهند. ایشان منتقدین خود را برادر خود دانسته و از حاضرین درخواست کرد فعالیتهای باشگاه را تجزیه و تحلیل کرده و طرح ها و ایده های خود را برای باشگاه ارسال نمایند  تا از این طرح ها استفاده شود.

عکس: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۹ خرداد ۱۳۹۲

فقط امیدوارم تغییرات جدید در سطح منطقی و با درایت کامل صورت بگیره و حاصل رشد و احیاء فوتبال انزلی باشه.

پاسخ

carisma

۹ خرداد ۱۳۹۲

زیاد چشم ما آب نمی خوره ، از یک طرف می فرمایند جوانگرایی و از طرف دیگر ابراهیم میرزا پور رو می خواهند بیاورند !!!!!!
دم زده بیرون !!!

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۹ خرداد ۱۳۹۲

خب حالا این فعالین کیا بودن

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۹ خرداد ۱۳۹۲

کار کردن در زیر فشار رسانه‌ها را دوست دارم
اسکوکیچ: می‌خواهم مدل باشگاه اروپایی را در ملوان پیاده کنم/ جاه‌طلبی‌هایم را به ملوان می‌دهم

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: می‌خواهم مدل باشگاه‌های اروپایی را در ملوان پیاده کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، داراگان اسکوکیچ در نشست خبری خود در انزلی اظهار داشت: امیدوارم بتوانم به تیم ملوان کمک کنم و شما هم باید به من کمک کنید تا بازی‌های خوبی در این فصل از ملوان شاهد باشیم. دوست ندارم زیاد حرف بزنم و می‌خواهم پاسخگوی سؤالات شما باشم.

وی در مورد اینکه اولین مربی خارجی ملوان است گفت: امیدوارم بتوانم چیزی برای ارائه داشته باشم و تیم را ارتقا دهم. خوشحالم که به عنوان اولین مربی خارجی در ملوان هستم. امیدوارم یک تیم سازمان یافته داشته باشیم که بازی‌های خوبی ارائه کند. می‌خواهم استانداردهای ملوان را بالا ببرم و امیدوارم بازیکنان به آنچه من می‌گویم عمل کنند.

اسکوکیچ گفت:‌ فقط دو روز است به انزلی آمدم و برای شناخت بیشتر، زمان می‌خواهم. ۶ هفته دیگر مسابقات آغاز می شود و من یک روزه نمی‌توانم معجزه یا جادو کنم.

سرمربی جدید کروات ملوان در مورد اینکه چه شناختی از فوتبال ایران دارد ‌گفت: فکر می‌کنم تیم‌های ایرانی خوب بازی می‌کنند و توان بدنی خوبی دارند. مقابل استقلال دو سال پیش بازی کردیم. با تیم النصر عربستان یک بار استقلال را بردم و یک بار به این تیم باختم. خوشحالم که مردم انزلی فوتبال را دوست دارد و ملوان طرفداران زیادی دارد.

اسکوکیچ در مورد اینکه از تیم‌های دیگر ایرانی پیشنهاد داشته یا نه گفت: صحبت‌هایی شده اما خیلی جدی نبود. پیشنهاد ملوان جدی بود و الان بهتر است در مورد ملوان صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان پا به سن گذاشته را از ملوان کنار خواهد گذاشت یا خیر گفت: دوست ندارم بازیکنان را به دو دسته پیر و جوان تقسیم کنم. بازیکنانی که بتوانند به تیم کمک کنند را به کار می‌گیرم. اگر این بازیکنان جوان باشند که چه بهتر، زیرا جوانان دوست دارند چیزهای زیادی یاد بگیرند. ملوان هم باشگاهی است که بازیکنان زیادی پرورش داده و این به هویت باشگاه کمک می‌کند.

اسکوکیچ در مورد سابقه ملوان اظهار داشت: فیلم‌هایی از ملوان دیده‌ام و امیدوارم بتوانم این تیم را ارتقا دهم. حضورم در ملوان یک چالش است و من این را به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنم.

وی در مورد تفاوت دو باشگاه النصر عربستان و ملوان انزلی گفت: النصر باشگاه بزرگی است و طرفداران زیادی دارد. هر دو باشگاه از نظر طرفدار قابل مقایسه هستند. امیدوارم دانش من به ملوان کمک کند.

سرمربی جدید کروات ملوان در مورد انتخاب دستیاران خارجی اظهار داشت: در حال حاضر نظری در این مورد ندارم و افرادی که باشگاه به من معرفی کرده است را استفاده خواهم کرد.

وی افزود: از نظر مشورتی از دستیارانم استفاده می‌کنم اما آنالیز اصلی و تصمیم قطعی را من می‌گیرم.

وی در مورد اینکه اجازه دخالت به مدیریت در کار فنی را می‌دهد یا نه گفت: مدیریت من را آورده که تیم را بسازم اگر اینگونه بود یک مربی دیگری می‌آورد.

وی در مورد اینکه ملوان قهرمان ایران هم شده است و او چه هدفی با این تیم دارد گفت: من هم مثل هر مربی آرزوهای زیادی دارم و جاه‌طلبی و بلند پروازی خود را به باشگاه و مردم انزلی می‌دهم. در اولین بازی شخصیت تیمی من را خواهید دید. اگر اروپا را به عنوان یک مدل حساب کنیم، من آمده‌ام تا این مدل را به انزلی بیاورم و این مدل را در باشگاه ملوان پیاده کنم. اول باید بازیکنان حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر باشد و دوم اینکه بدانند همه ما یک گروه هستیم و برای یک هدف کار می‌کنیم. مثل همه تیم‌های حرفه‌ای دنیا.

سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان انزلی تصریح کرد: جاه‌طلبی‌های خودم را به تیم ملوان خواهم داد. ایران کشور قشنگی است اما من فقط برای دیدن ایران نیامده‌ام. آمده‌ام کار کنم تا ملوان تیم بهتری شود. من کار خودم را انجام می‌دهم و شما خبرنگاران هم کار خودتان را بکنید. انتقاد می‌تواند سازنده باشد به شرطی که استدلال و دلیل داشته باشد. من کار زیر فشار را دوست دارم پس این فشار را به من وارد کنید.

وی ادامه داد: از رئال مادرید هم می‌توان انتقاد کرد. من فیلم بازی‌های ملوان را دیده‌ام اما در مورد نقاط ضعفش صحبت نمی‌کنم و نقاط قوت آن را ارتقا خواهم داد. امیدوارم بازیکنان تاثیر گذار تیم حفظ شوند. بازیکنی مثل رافخایی که ۱۹ گل زده باید آن را حفظ کنیم. ۶ هفته فرصت دارم تا بهترین تصمیم را برای ساختن تیم بگیرم. در حال حاضر برنامه روزانه دارم و می‌خواهم روز به روز کار کنم.

اسکوکیچ در مورد مربیان سابق ملوان و اینکه چه مدرک مربیگری دارد اظهار داشت: هر مدرک مربیگری که بخواهید دارم. مدرک مربیگری حرفه‌ای دارم. نمی‌خواهم در مورد فصل گذشته صحبت کنم. یک سری بازیکنان را حفظ می‌کنیم و با جذب بازیکنان جدید تیم را ارتقا می‌دهیم. مربیان قبلی ملوان برایم قابل احترامند و در مورد آنها بد نمی‌گویم و به آنها احترام می‌گذارم زیرا همکاران من هستند. از اینکه فرصت کار کردن در ملوان را به من دادید تشکر می‌کنم.

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۹ خرداد ۱۳۹۲

از بین سه گزینه معرفی شده نیروی دریایی
سرپرست ملوان بعد از جلسه هیئت مدیره انتخاب می‌شود

سرپرست تیم فوتبال ملوان از بین سه گزینه معرفی شده از سوی نیروی دریایی و بعد از جلسه هیئت مدیره انتخاب ‌می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان در مورد انتخاب سرپرست جدید این تیم اظهار داشت: طبق قانون سرپرست از بین سه گزینه معرفی شده از سوی نیروی دریایی انتخاب خواهد شد. ما سه‌ شنبه یا چهارشنبه جلسه هیئت مدیره داریم و در این روز سرپرست جدید را از بین گزینه‌های معرفی شده انتخاب خواهیم کرد.

پاسخ