shora1

جلسه علنی و فوق العاده شورای اسلامی شهر انزلی با موضوع استیضاح شهردار انزلی برگزار می گردد.

این جلسه بنا بر درخواست ۴ نفر از اعضای شورا، دوشنبه مورخ ۹۳/۶/۱۷ راس ساعت ۱۵ در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر انزلی برگزار خواهد شد.

منبع: وبسایت شورای اسلامی شهر بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

خدا به راه راست هدایتشون کنه.
خدا رای دهنده های مارو هم به راه راست هدایت کنه تا این روزا رو دیگه نبینیم

پاسخ

مریم2 پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶:

:yes:

گیلک پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴:

:yes:

sinaclub پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۲۷:

:yes: :yes: :yes:

جوون این شهر پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۲۹:

:yes: :yes: :-/

انزلیچی

انزلیچی

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

آخر کار خودشو کرد ،امیدوارم باقی اعضا عاقلانه تر فکر کنن.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

آقایون فقط هدفشون تخریب انزلی و پر کردن جیب خودشونه.سیر هم نمیشن.فقط جناح بازی و باند بازی.دست آلکاپن رو از پشت بستید.برای کسب قدرت و ثروت هر کاری میکنند.آدم هر چی کمتر بدونه بهتره و گرنه نمیشه زندیگی کرد.صحبتهای من کلیه و مختص به یه جناح نیست.با وجود افراد معلوم الحال رسیدن به یه شهر ایده آل شاید رویا باشه.نمی دونم اینها به اسلام اعتقاد دارند اصلاً!!!!!! اعمالشون که بر عکس اسلام و بیانات مقام معظم رهبریه.فقط تظاهر و ریا و استفاده ابزاری کردن رو بلدند.بگذریم اینها درست بشو نیستند….

پاسخ

جوون این شهر پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۰:

نمی دونم اینها به اسلام اعتقاد دارند اصلاً :-/

گیلک پاسخ در تاريخ شهریور ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۳:

دوستان از باطن اشخاص فقط خدا عالم است.مگر در همه کشورهای دنیا مسئولان به اسلام و یا خدا اعتقاد دارند؟ دیانت و اعتقاد به یک آیین خاص امری خصوصی و درونی است.مگر ژابنیها و دیگر کشورها مسلمانند که امور زندگی و جامعه آنها بسیار دقیق و مسئولانه اداره میشود؟ اصلا همین معیارهای معنوی گزینش افراد برای مسئولیتها با خط کش مادی و ظاهری باعث ریاکاری و رواج دروغگویی و فساد های گوناگون شده است.اگر میخواهیم ملت ما درست و در رفاه و با امنیت و متدین زندگی کنند و عاقبت بخیر شوند باید در کشور حکمیت قانون و شایسته سالاری وجود داشته باشد.صرفا با حرفهای خوب خوب زدن و تجدید میثاق با شهدای عزیز و خود را مسلمان متقی جلوه دادن و وعده های توخالی دادن به مردم به جایی نمی رسیم.چند سال پیش در شهر کوبه ژاپن زلزله بدی اتفاق افتاده بود.شهردار آن شهر قول داده بود که در عرض یک هفته مشکلات اساسی شهر را برطرف نماید و نتوانست به قولش عمل کند و بلافاصله خودش را کشت.خدا میداند ما چنین توقعی از مسئولان نداریم.زیرا در دین ما خودکشی از گناهان کبیره است.اما از خدا میخواهم کمی حس مسئولیت به من شهروند و بعضی مسئولان ما عطا فرماید.بصیرتی مرحمت نماید که بدانیم چرا به کرسی و مسندی تکیه زده ایم و در ازای چه خدمتی حقوق دریافت میکنیم.

عبدی

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

بعد از سالها توی انزلی یه آدم بدرد بخور شده شهردار ، حالا با این جریانات پشت پرده دارند میزارنش کنار !!
آخه این شهر نباید هیچوقت روز خوش ببینه ؟

(پا نوشت : لطفاً یکی از دوستان بررسی کنه ببینه که جمع تعداد رای های اعضای شورای شهر در انتخابات قبلی چقدر بوده !و با این درصد آراء ناچیز آیا روشون میشه خودشون رو نمایندگان مردم بنامند و همش تو کار همدیگه و شهر بزارن ؟)

پاسخ

محراب

محراب

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

اگه یه مشکل تو یه قسمت شهر بوجود بیاد هم آقایون مجمع فوق العاده تشکیل می دن؟
به این کارشون می گن کنه بازی
جلسه علنیه؟

پاسخ

امیر نوری

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

ما مردم انزلی چرا نمیتونیم افراد شورای شهر رو مورد استیضاح و برکناری قرار بدیم ؟ جداََ اگر کسانی بعد مدتی صلاحیت و روند مدیریتی خودشونو به درستی انجام ندن و خلاف توسعه و پیشرفت شهر کار کنن چرا باید توی شورای شهر همچنان کار بکنن ؟ آقایون شورای شهر خودشون شهردار رو انتخاب کردن با توجه به عملکرد و سوابقشون و حالا که شهردار از حمایت مردمی برخوردار شده باید برکنار بشه ؟!! حالا اگر ما بخوایم متخلفین اصلی که خودشون توی انتخاب و سیاستشون درست عمل نمیکنن درخواست برکناری داشته باشیم کی میخواد عمل کنه بهش ؟

پاسخ

لیلا پاسخ در تاريخ شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۵:

:yes: فکرخوبیه ها خوب مگه نماینده ما نیستند حالا که نمیخوایم عوضشون کنیم