zzz shora 03

با خبر شدیم بنا به دلایلی، جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برای مشخص شدن شهردار جدید به تعویق افتاده است. پیش از آن قرار بود، تا روز چهارشنبه سوم مهر ماه جلسه بررسی کاندیداهای مد نظر شورای شهر انزلی برای تصدی سمت شهردار انزلی با حضور رسانه ها و شهروندان بندرانزلی برگزار گردد، که با لغو این جلسه پایگاه اینترنتی انزلی کلاب  پس از دریافت، تاریخ و زمان جدید این جلسه متعاقبا آن را اطلاع رسانی خواهد کرد تا علاقه مندان به مسائل شهر بتوانند در این جلسه حضور داشته باشند.

امید است شورای شهر چهارم که با انتخاب و مشخص کردن هیات رئیسه وظایفش را تقسیم کرده است در بخش اطلاع رسانی زین پس عملکرد بهتری نیز داشته باشد، حال چه از طریق سایت این نهاد و چه به واسطه مصاحبه سخنگو با رسانه ها این موارد به شکل شایسته ای به اطلاع عموم اهالی شهر قهرمان پرور انزلی رسانده شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر

۱ مهر ۱۳۹۲

تاریخ ارسال مطلب چرا ۰۷-۰۱-۹۲ ؟؟

پاسخ

۱ مهر ۱۳۹۲

معلوم نیست شورا چه کار داره میکنه.
معلوم نیست چرا انقدر از علنی برگزار شدن جلساتش میترسه؟؟
در مورد شیشه خورده داشتن شورا که شکی نیست
موندم این نفرات جدید ورودی به شورا چقدر زود تو این باند و مافیا ذوب شدن که اونا هم دیگه صداشون در نمیاد

پاسخ

امیر احمدی فرد

۱ مهر ۱۳۹۲

با سلام به مردم قهرمان بندرانزلی
جا داره خدمت شما عرض کنم دوست عزیز، شما که در مورد ما اینگونه قضاوت میکنید اگه میخواهید بدونید اعضاء جدید شورا دارن چیکار میکنند بهتره یک سری به بیمارستان آریا بخش داخلی بزنید و ببینید که حاج شعبان جعفری به خاطر همین مردم فهیم بندرانزلی به خاطر فشار کار زیاد و استرس بیش از حد و داشتن وجدان کاری بالا دچار عارضه مغزی شده واونجا بستری شده و از همه مردم خواهش میکنم برای شفای حاج شعبان جعفری که من به وجودش تو شوراء افتخار میکنم دعا کنید.
علت تاخیر افتادن انتخاب شهردار به احترام حاج شعبان جعفری بود .تا پس از بهبودی ایشان این انتخابات و ما انجام بدیم.
من از همه دوستان خواهش میکنم در کنار انتقادهای سازنده ما رو هم دعا کنید
یا علی

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۲۹:

جناب آقای احمدی فرد از پاسخگویی شما سپاسگذارم و برای شما و همه کسانی که خدمت به مردم دغدغه شون میشه آرزوی موفقیت دارم. مطمنا مدیریت و تصمیم گیری کار بسیار دشواری است و امیدوارم که از این مسیر هم همچون میدانهای ورزشی سربلند بیرون بیاین. از ورزشکاری چون شما به جز همین منش پهلوانی انتظار دیگری هم نمیرفت و انتظار جوانان این شهر از شما و آقای آفتابی بیشتر از سایر اعضاست. دست حق نگهدارتان

۱ مهر ۱۳۹۲

اقای احمدی فر
ممنون که نظر دادی
خدای شکر یه نفر از شورا پیدا شد که پاسخگو باشه
چرا یه لیست با رزومه کاندیدهای شورا بین مردم پخش نمیکنید
چرا از این ۳ کاندیدا هیچ کدوم انزلی چی نیست؟
نگید قحط الرجاله که باور کردنی نیست
چرا یکی از کاندیداها ….. همه انزلی میدونن …. جماعت چه خوب چه بد چشم دیدن انزلی و انزلیچی رو ندارن
ضمناً خواهشاً الان که شما با انرژی وارد شورا شدین برای پس گرفتن روستای جفرود بالا اقدام عملی کنید
چون این یکی از .وظایف شوراست
همچنین خ.واهشمندیم نفوذتون رو تو روستاهای اطراف منطقه ازاد بیشتر کنید تا این پروژه صهیونیستی-… جداسازی منطقه ازاد از انزلی در حد یه توهم … بمونه

پاسخ

امیر احمدی فرد

۱ مهر ۱۳۹۲

آقا مجید سلام
اگه به مقاله آنچه عیان است برید اونجا میتونید تا حدودی جواب سوالتونو بگیرید

پاسخ

امیر

۱ مهر ۱۳۹۲

به خدا تهمت زدن خیلی گناه بزرگیه. چرا اینقدر راحت تهمت میزنی مجید جان؟؟ چرا اینقدر راحت تهمت میزینم؟؟؟ به خدا برای تک تک حرفایی که میزنیم باید جواب پس بدیم.
دیدی که جواب دادن الان شرمنده نیستی تو ؟؟؟

پاسخ

۱ مهر ۱۳۹۲

آقا امیر من به کی تهمت زدم؟
من که تو سوالات و ابهاماتم تهمتی نمیبینم ولی
اگه حرفام تهمته و گناهه
من حاضرم برا شهرم اون دنیا تقاص سوالامو پس بدم
ممنون از نگرانیت

پاسخ

امیر احمدی فرد

۱ مهر ۱۳۹۲

مرسی آقا شاهین، منم برای شما آرزوی موفقیت می کنم.

پاسخ

حسین بیک زاده

۱ مهر ۱۳۹۲

سلام من هم به نوبه خود به شما آقای احمدی فر و اعضای محترم شورای شهر عرض ادب و احترام دارم و خدمت دوستان دیگر عرض کنم با کمی تامل و درایت همه چیز با خوشی حل خواهد شد مقدار صبر و حوصله بخرج دهیم و از قضاوت های عجولانه پرهیز کنیم حرف های اقای احمدی فر کاملا درست است و بنده با حضور در بیمارستان اریا از نزدیک به ملاقات آقای جعفری رفتم و ایشان با آن همه مریضی با اینکه روی تخت بیمارستان بودنند در فکر حل مشکلات شهر خصوصا حمل نقل عمومی بودنند و از انجا با تعدادی از بیمه گذاران در خصوص رفع مشکل بیمه اتوبوس ها مذاکره تلفنی داشتند سلامتی ایشان را از خداوند منان مسئلت دارم . حسین بیک زاده ۴ مهر ۹۲

پاسخ

یه همشهری

۱ مهر ۱۳۹۲

دوستان در شورای شهر دقت کنید توانتخاب شهردار وقتی پای غیر بومی به شهرمون باز میشه نتیجه اش این میشه که ازهمه جای گیلان میان انزلی صاحب کارو زندگی میشن اون وقت جوونای این شهر باید آواره باشن.برید تو ادارات انزلی یه چرخ بزنید چندتاانزلیچی میتونید پیدا کنید یعنی جوونای این شهر انقدر شایستگی ندارن که توشهر خودشون خدمت کنن باید حتما آواره این شهرو اون شهر بشن باید حتما معتاد بشن باید حتما آواره خیابونا باشن یه ماشین بزارن زیر پاشون برن تصادف کنن بمیرن.هر مسئول غیر بومی که انتخاب میکنید هفت جدو آبادشو تا اینجا نندازه تشریف خودشو نمیبره.

پاسخ