shora 4 anzali

اختصاصی- به گزارش انزلی کلاب، صبح امروز (یکشنبه ۱۲ آبان) جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی از ساعت ۱۰:۳۰ با نیم ساعت تاخیر با موضوع بررسی نامه های شهرداری آغاز شد که این جلسه تا ساعت ۱۵:۰۰ به طول انجامید.

در ابتدای این جلسه رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی آقای محمدرضا بدیعی فر ایام محرم الحرام را تسلیت گفته و نامه های شهرداری که در کمسیونها مورد بررسی قرار گرفته بود را در اختیار آقای موسی زنجانخواه قرار داد تا در صحن علنی شورای اسلامی شهر مطرح شود تا به واسطه موافقت یا عدم موافقت اعضای شورای شهر مورد ارزیابی قرار گیرد.

به صورت فهرست وار به موارد مهم مطرح شده در این جلسه اشاره میکنیم که به زودی طی مقالاتی جداگانه به هر یک از مباحث خواهیم پرداخت.

بررسی ۱۳ نامه ارسالی به شورا / ساخت تندیس روزبه فقیه کیا / ناپدید شدن مبلغ قابل توجهی پول از صندوق شهردار

در این جلسه ۱۳ مورد نامه ارسالی به شورا مطرح و مورد بررسی اعضا قرار گرفت که در گزارشی اختصاصی به آنها خواهیم پرداخت. 

قبل از آغاز این جلسه مطلبی مربوط به ساخت تندیس روزبه فقیه کیا مطرح شد که  در گزارشی اختصاصی به جزئیات آن پرداخته خواهد شد.

همچنین مطلبی در رابطه با ناپدید شدن مبلغ قابل توجهی پول از صندوق شهرداری مطرح شد که چهارمین گزارش اختصاصی انزلی کلاب از این جلسه علنی خواهد بود.

لازم به ذکر است نمیتوان از عملکرد فعال و پویای  شورای شهر چهارم انزلی که با برگزاری جلساتی داغ و پربار در حال پیگیری است چشمپوشی کرد که نوید بخش روزهایی بهتر، برای بندرزیبای انزلی است که در این رابطه باید به اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بندرانزلی تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

khadije

۱۲ آبان ۱۳۹۲

ناپدید شدن مبلغ قابل توجهی پول از صندوق شهردار!!!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی چی؟؟؟میشه یه کم بیشتر درباره این موضوع توضیح بدین؟؟؟؟ :shock: :shock: :shock: :shock:

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷:

خدیجه خانم ، اینجور مسائل باید پیگیری بشه ، ان شاء الله خیلی شفاف پیگیری و خدای ناکرده در صورت تخلف برخورد بشه
امیدواریم

khadije پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰:

ان شاءالله…..من بی صبرانه منتظر خبر درباره این موضوع هستم که قراره پیگیری بشه.لطفا خیلی شفاف و بدون حاشیه خبر رو منتشر کنین

۱۲ آبان ۱۳۹۲

ممنون گزارش خوبی بود ، یکی از مهمترین عوامل پویایی همین علنی برگزار شدن جلسات است ، چون دیگه بر اساس شایعات خبرها انتقال پیدا نمی کنه ، بلکه از مجاری درست یعنی رسانه ها ، مردم در جریان جلسات علنی قرار می گیرند.

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۲ آبان ۱۳۹۲

این شفافیت شورا برای رسیدگی به این پرونده قابل تقدیره، انشاا… که نتایج مطلوبی هم در پی داشته باشه و حق شهروندان انزلی به این شهر پس داده بشه.

پاسخ

شهروند اصیل

۱۲ آبان ۱۳۹۲

…..
دوستان اینقدر ظاهر بین نباشید،
این اختلاس از این جهت ………. مهمه که متهم این اختلاس که طی یک سال دادگاهی تبرعه شدند، از اعضای ستاد انتخاباتی ………. بودند و چون باند ……. با باند …………. زیاد خوب نیستند، این بنده خدا رو دارن فدا می کنند تا به ……… ضربه بزنند، جمع کنید این باند بازی ها رو،
فقط همین پرونده توی شهر ابهام داره؟
======
انزلی کلاب: شهروند اصیل گرامی، بخشی از نظر شما حذف گردید، خواهشمند است در نوع نگارش نظراتتان ما را یاری کنید و با نظراتی بی طرف و به دور از کشیده شدن بگو مگو های جناحی با نقدهای سازنده تان ما را در مسیر بهبود وضعیت شهر انزلی یاری رسانید. با تشکر

پاسخ

شهروند اصیل

۱۲ آبان ۱۳۹۲

چشم، اقلاً یه جور حذف می کردین که بقیه یه چیزی ازش می فهمیدن، یا بکلی خذف می کردین بهتر بود

پاسخ