zzz shora 02

به گزارش انزلی کلاب، پس از برگزاری اولین جلسه علنی شورای شهر برای انتخاب شهردار انزلی در نهایت به رای اعضا دو نفر از کاندیداها به عنوان نامزدهای اصلی تصدی این پست بعنوان گزینه های اصلی مد نظر شورا انجامید، حال اعضای شورا وظیفه دارند تا با بررسی بیشتر این دو کاندیدا کلید ساختمان شهرداری را به دست یکی از این دو نفر بسپارند.

در واقع شصتمین شهردار بندر انزلی از بین آقایان: رضا پور شعبان و حسن پور قربان راهی ساختمان تاریخی شهرداری بندر انزلی خواهد شد و اعضای شورای شهر در نظر دارند طی این جلسه فرصتی را در اختیار این دو کاندیدا قرار دهند تا از طرح ها و برنامه های خود دفاع کنند تا بتوانند تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

لازم به ذکر است سایت شورای شهر انزلی نیز شاهد تغییراتی جزئی بوده است که برای شروع بکار دوره چهارم قابل قبول است، از این تغییرات میتوان به تغییر نظر سنجی قدیمی این سایت اشاره داشت و ضمن آن میتوان به آپدیت شدن بهتر و بیشتر این سایت نیز اشاره کرد. خیلی علاقه مندیم تا در ادامه شاهد باشیم سخن گوی شورا، فعال تر و رسانه ای تر ظاهر شود، ضمن آنکه علی الرغم فعالیت مثبت اخیر سایت شورا، فراخوان ها و اعلانات ارائه شده توسط روابط عمومی و سایت شورا میتواند کمی هنرمندانه تر طراحی و ارائه گردد که آنهم با وجود نعامت بیشمار و زیبایی بی بدیل شهر انزلی کار چندان دشواری نخواهد بود.

www.shora-anzali.ir

در پایان بدینوسیله به استحضار میرساند، جلسه بعدی شورای شهر بندر انزلی برای انتخاب شصتمین شهردار بندر انزلی، پنجشنبه همین هفته مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۲۵ در ساختمان شورای شهر انزلی به آدرس: خیابان شهید نواب صفوی-دفتر شورای اسلامی شهر بندرانزلی راس ساعت ۱۱ صبح برگزار خواهد گردید. 

jalase alani

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خدابنده

۲۲ مهر ۱۳۹۲

باسلام
ضمن خداقوت و خسته نباشید به اعضای شورا . در یکی از سایتها خواندم که جلسه قبل از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵۳۰ بعدازظهر بدون وقفه و خوردن حتی نهار و نماز ادامه داشته است .این سوال پیش میاید وقتی که ساعت ۱۲ ظهر اذان میزند و وقت نماز است نمی شود زمان جلسه رو طوری تنظیم کرد تا باعث این نشود از وقت نماز بگذرد .
((به کار بگوئید وقت نماز است نه به نماز بگویید که وقت کار است ))

پاسخ