jalase

به گزارش انزلی کلاب، روز یکشنبه جلسه ای با حضور  محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان، امیر دریادار سیاری  فرماندهی محترم نیروی دریایی و احمد دنیا مالی رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه ملوان و رییس اسبق فدراسیون قایقرانی ایران در دفتر فرماندهی کل برگزار گردید.

محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان طی گزارشی عملکرد سال پیشین و برنامه های سال آتی خود را اعلام نمود و ضمنا از حمایت ها و مساعدت بانک حکمت ایرانیان نیز قدردانی نمود.

امیر دریادار سیاری نیز در این جلسه  ضمن تعریفی از تاریخچه ملوان، خاطراتی از زحمات همه کسانی که برای موفقیت ملوان تلاش نمودند بویژه از تلاشهای آقای دنیا مالی و برنامه ها و عواملی که موفقیت ملوان را  در گذشته موجب میگشت مواردی را بازگو نمودند.

در ادامه این جلسه مدیر عامل باشگاه خواهان نزدیکی بیشتر فرماندهی محترم نیروی دریایی امیر دریادار سیاری به باشگاه ملوان و حضور ایشان در مسابقات و تمرینات تیم به دلیل ایجاد انگیزه و روحیه بهتر برای توسعه باشگاه گردید و فرمانده نیروی دریایی نیز گفتند در صورتی که وقت و شرایط ایجاب کند مبادرت به این امر خواهند نمود لیکن اظهار نمودند نتایج ملوان را در سال گذشته به دقت رصد مینمودند ،

در پایان جلسه مدیر عامل باشگاه خواهان حمایت بیشتر امیر فرماندهی از برنامه های خود کفایی و توسعه اقتصادی باشگاه شدند که با موافقت ایشان مواجه گردید.

آقای دنیا مالی نیز اعلام نمودند که در سال جاری به هر شکل ممکن از باشگاه ملوان حمایت های مادی و معنوی را قطع ننموده و همراهی و حضور بیشتری در این سال در کنار باشگاه خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

اقدامات درودگر در رایزنی های اخیر قابل ستایشه … آقای سیاری رو از نزدیک میشناسم انسان متواضع و البته با ابهتی هستن امیدوارم که کمک کنن تا ملوان در شان نیروی دریایی راهبردی ایران بشه همانند دهه ۵۰ و ۶۰ به هر صورت ملوان سمبل نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا است.

پاسخ

a.n.z

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

برای ملوان و هرکسی که برای ملوان زحمت میکشه ارزوی موفقیت دارم :inlove:

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

جلسه خوبه اگه نتیجه بده، نه فقط برگزاری جلسه واسه اهداف دیگه!!!

پاسخ