IMG_0489-1024x683

جلسه تودیع ومعارفه معاون جدید شهرداری بندرانزلی با حضور شهردار رضا پورشعبان، مهندس رحیمی معاون عمرانی فرمانداری و مسئولین شهرداری برگزار شد.

در این جلسه که در دفتر شهردار تشکیل شد ضمن تودیع با آقای عسکر فلاح که سالها معاونت شهرداری را به عهده داشتند و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل شدند آقای موسی فکور به عنوان معاون جدید معرفی شدند.

در ابتدای جلسه شهردار رضا پورشعبان با یادآوری اینکه همه ما در زندگی کاری  خود فراز ونشیب هایی را سپری میکنیم و باید بدانیم که این عرصه عرصه آزمون است گفت: ساختار شهرداری انزلی سنتی است و بیشتر مراجعات به صورت چهره به چهره است که بیش از ۸۰% آن به آقای فلاح مربوط می شد و سالها کار و تلاش در زمینه معاونت از ایشان چهره ای آبدیده ساخته و ایشان با تجربه خود مشکلات مردم را برطرف می نمودند.

وی افزود: من نهایت تشکر وقدردانی خود را از آقای فلاح در سمت معاونت اعلام میکنم و برای ایشان آرزوی توفیق دارم.

ایشان ضمن معرفی آقای مهندس فکور اذعان داشت: مهندس فکور از چهره های خوب و موفق است که سابقه ای روشن در مدیریت دارد و امیدواریم با تجربه وارتباطات خوب  ایشان مدیریتی جدید را شاهد باشیم.

وی افزود: شهرداری نهادی خدمت گزاراست که سیاست بازی در آن جایی ندارد و من حتی ازتمامی انجمن ها و NGO  ها برای همکاری دعوت میکنم.

در ادامه مهندس رحیمی معاون عمرانی فرمانداری گفت: امروز شاهد تغییراتی در مجموعه شهرداری هستیم و امیدواریم با همدلی و همکاری به اهداف و برنامه های تدوین شده دست یابیم.

وی ضمن تشکر از زحمات آقای فلاح؛ آقای فکور را فردی پرتلاش و با انرژی معرفی کرد که چندین سال سابقه همکاری با وی را نیز داشته است.

وی افزود: معاونین هم پوشاننده نیروهای بالا و پایین سازمان هستند و ارتباط این دو را تسهیل میکنند و من امیدوارم با هدایت و همکاری آقای فکور مجموعه شهرداری مسیر رو به جلو را طی کند.

آقای سفید روح از اعضای شورای شهر ضمن تشکر ویژه از زحمات چندین ساله آقای فلاح  ایشان را شناسنامه شهرداری خطاب کردند، ایشان ضمن اظهار ناراحتی از خداحافظی آقای فلاح به معاون جدید خیر مقدم گفتند.

درادامه این مراسم آقای فلاح ضمن تشکر از اظهار محبت همکاران و عرض خیر مقدم به آقای فکور جایگاه ایشان را بسیار بالاتر از این دانستند.

آقای فکور خدمت گزاری به مردم را نعمت دانست و گفت: ما باید شکرگزار این نعمت باشیم و خدمت صادقانه انجام دهیم.

وی افزود: در دین ما خدمتگزاری به مردم بسیار سفارش شده، من رده های مختلف اداری از پایین ترین سطح تا اینجا را طی کردم و بر این باورم که خداوند در عرصه های مختلف آزمون بعمل می آورد.

وی افزود: آنچه ما را در کارها موفق میکند همکاری و تعامل و بهره مندی از افکار عمومی و مشارکت مردم در حوزه های اجرایی است، باید فضایی در شهرداری فراهم شود که مشارکت مردم در شهرداری افزایش یابد.

وی ضمن تشکر از آقای فلاح تواضع وفروتنی ایشان را زبانزد خاص و عام دانستند و بازنشسته ها را خزاین مملکت دانستند واظهار امیدواری کردند که با همکاری مجموعه شهرداری کارها به بهترین نحو به انجام برسد.

آقای مهدی خلیلی به نیابت از همکاران شهرداری جلسه تودیع و معارفه را رسم بسیار خوبی دانست وگفت: انشالله که خوش اقبال و بد بدرقه نباشیم.

وی با اشاره به عید فطر که آمدنش از طرفی شادی و از طرفی اندوه رفتن ماه رمضان را بهمراه دارد گفت: صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

وی با تشکر از زحمات آقای فلاح گفت: با وجود آقای فلاح کارها طبق مقررات پیش میرفت وایشان همیشه در دسترس مردم بودند.

وی اظهار امیدواری کرد که دوره جدید دوره شکوفایی شهر انزلی شود.

شایان ذکر است مهندس موسی فکور پیش از این معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری رشت، سرپرستی بخشداری سنگر و کارشناسی امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان را بر عهده داشته است.
منبع: سایت پورتال شهرداری بندر انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پیمان

۱۱ اسفند ۱۳۹۳

خدا قوت آقای فلاح دوست داشتنی و آرام

پاسخ