slide014

جلسه بررسی و بازبینی طرح جامع بندرانزلی، در محل دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ استان گیلان برگزار شد.

 به گزارش انزلی کلاب و به نقل از سایت رسمی شورای شهر بندرانزلی، در این جلسه که در روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ با حضور نماینده و ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی، معاون عمرانی استانداری گیلان، معاون مدیرکل راه و شهرسازی، سرپرست و کارشناسان فنی شهرداری بندرانزلی و نیز مشاور طرح و سایر مسئولین ذیربط تشکیل شد، بیش از ۳۲ آیتم از ایرادات وارده به طرح در راستای احقاق حقوق شهروندی مردم بندرانزلی و هر چه بیشتر سازگار شدن طرح با شرایط حاکم بر شهر مورد بحث و بررسی بوده است. آن چه که تاکنون به ثمر نشسته، اولویت ۸ آیتم از موارد یاد شده است که با ایستادگی نمایندگان شهر در این جلسه در حال پی گیری است.

نتایج بحث های صورت گرفته تاکنون بر این مبناست که به سبب سردرگمی های موجود در طرح و عدم انطباق آن با بسیاری از واقعیت های جغرافیایی، اقلیمی و اجتماعی موجود در انزلی، شهر با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد بود. مسائل مهمی اعم از کاربری اراضی، فضای سبز شهری، بافت فرسوده، فضاهای تجاری، طبقات مجاز و … تحت پی کیری است تا انزلی از این بلاتکلیفی رهایی یابد.

خواست نمایندگان حاضر در جلسه این است که اگر بناست طرح با نواقص متعدد و به دور از واقعیت های موجود در انزلی تصویب شود، ضروری است حتی با تاخیر در تصویب آن، طرح صحیح و مطابق با حقوق و خواست های شهروندان و البته بر مبنای علمی و صحیح به ثمر نشیند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-sh

۱۳ آبان ۱۳۹۲

اینجا باید سعید آفتابی خودش رو نشون بده

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۳ آبان ۱۳۹۲

ای ول بابا باج ندین به این بی همه چیزا انزلی چی آبایه نا سلامتی یه قدمم کوتاه نیاین مردمم پشتتونن.

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۳ آبان ۱۳۹۲

کاش جزئیات این طرح بیشتر مطرح بشه، ببینیم دیگه چه بلایی میخوان سر انزلی بیارن ؟

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ آبان ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۳۳:

امیدوارم بلا نباشه…