3

هنگامی که اخبار انزلی را در رسانه ها رصد می کردیم باز هم به جعل نام تالاب بین المللی انزلی برخورد کردیم !

البته از مناره جنبان اصفهان ، به تالاب انزلی رسیدیم آن هم به لطف اظهارات گهربار فرماندار صومعه سرا !!! حسینعلی زاده در گفت و گویش با فارس گیلان که انگارهمچون بنگاه های خبر پراکنی، سعی وافر و تلاش مضاعف درتغییر نام تالاب بین المللی انزلی دارد ، می گوید : شکوه «مناره آجری» صومعه‌سرا بالاتر از «مناره جنبان» اصفهان است .

قضاوت در مورد شکوه بیشتر مناره آجری از منار جنبان اصفهان را به کارشناسان و گردشگران محترم می سپاریم . آن چه مشخص است برای تبلیغ این مناره آجری نباید ارزش های مناره جنبان اصفهان را که به واسطه توریستی بودن این شهر از بینندگان زیادی برخوردار بوده و هست پایین آورد !

حسینعلی زاده در بخش دیگری از صحبت های گهربار خود با فارس گیلان از واژه های مجعول تالاب ص و م ع ه س ر ا و تالاب خ  ز ر به جای تالاب بین المللی انزلی استفاده کرده !!! وقتی خبرگزاری فارس گیلان بارها در چنین  حرکتهای غیر حرفه ایی به تالاب بین المللی انزلی که در کنوانسیون رامسر به نام انزلی مزین گشته، می پردازد و مسوولین ما هم هیچ اعتراضی نمی کنند و حتی به مسوولین فارس گیلان تذکر نمی دهند؛ مشخص است که آنها این چنین به اعمال دور از حرمت خود ادامه خواهند داد!

 دراین روزهای شادی پر شکوه ملت ایران پس از انتخابات خرداد ۹۲ و خلق حماسه سیاسی ، ابراز چنین گفتارهای تفرقه افکنانه و دشمن شاد کنانه ای از سوی یک مسوول بلند پایه در استان گیلان به هیچ وجه شایسته نیست. در صدد هستیم طی گزارشی مکتوب به دولت تدبیر و امید، اعتراض مردم مظلوم و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، قهرمان انزلی را نسبت به جعل نام تالاب بین المللی انزلی، اعلام نماییم .

نویسنده: کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

همشهری

۱۱ تیر ۱۳۹۲

ماشاا… خدانگهداره مفت خورهای شهر رو که تو اینجور مواقع همه شون ……. تشریف دارن.

پاسخ

۱۱ تیر ۱۳۹۲

ناراحت نباش …چشم حسود بترکه باید اسفند دود کنیم این آقایون آنقدر کاری هستند .چند سال دیگر مردابی وجود نخواهد داشت . رودخانه چهل ستون اصفهان هم همیشه بیجاره تشنه می باشد …چون کبود آب برای شالیزار دارنند..

پاسخ

امید

۱۱ تیر ۱۳۹۲

آقایون فعلا درگیر پرده زدن و من مره قوربان رفتن بخاطرانتخاباتشون هستند! احتمالا هیچکس صداش در نمیاد و اینجام باید یه غریبه مثل درودگر بره اعتراض کنه!

پاسخ

همشهری

۱۱ تیر ۱۳۹۲

وقتی توی شورای شهر ما افراد غیر انزلیچی با ……. ………..وارد می شن انتظار بیشتری نداشته باشین .انشالله بزودی خبر های خوبی واسه این شهر میرسه و یه انزلیچی با وجود میاد ومسئولیت مهم این شهر رو بدست میگیره و پوزه تمام کسایی رو که اینطوری داشته های این شهر رو به تاراج میدهند رو به خاک میماله

پاسخ

همراه

۱۱ تیر ۱۳۹۲

بخوابیم که خواب تا الان کلی کیف داده و راحتره
فقط از عواقبش کوچیک شدن انزلی تو نقشه و همه عرصه ها بوده
بازم بخوابیم ببینیم چی برامون تصمیم میگیرن.
اینطرف هم کار آموزی برامون در وازه شهر میزنن
به روستای شهید پرور انزلی خوش آمدید

پاسخ

carisma

۱۱ تیر ۱۳۹۲

تا به حال ندیدیم که هیچ مسئول انزلیچی پیگر باشد !!!
خوب وقتی شهر ما بی کلانتر باشد معلوم است که تکه تکه از خاک این شهرستان ، فرهنگ و داشته های این شهرستان را به یغما خواهند برد !!!
زمانی که افراد با اوباشگری و پول و زور به صندلی خدمت ( خدمت جیب خود ) می رسند انتظاری غیر این نخواهیم داشت ، فقط بزرگترین افتخار آنان سازه بسیار بسیار زشت و مسخره دروازه ماهی است که فقط نور به آن تابیده شده !!!

پاسخ

۱۱ تیر ۱۳۹۲

آخه صو.مه سرای……… بزار جوهر شهر شدنت خشک بشه بعد زرزر کن
صو.مه سرا شهر نیست بلکه مجموعه ای از ۴۰. ۵۰ تا روستاست که به زور بهش میگن شهرستان

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۰۷:

مطمئنا خود عزیزانی که پشت این بازی هستن هم میدونن شهری که یه دهه نیست شهرستان شده نمیتونه ادعای تغییر نامی ثبت شده جهانی رو داشته باشه. ضمنا کسانی که این بازی رو دنبال میکنن علاوه بر اینکه به زودی باید پاسخگوی عواقبش در مراجع قانونی باشن در جریان نیستن که خودشون بازی داده شدن توسط کسانی که قصد منحرف کردن افکار از اقدامات دیگر هستن که به لطف پروردگار دست همه دشمنان ایران که قصد گسستگی و گسترش شکاف در جوامع ایران رو دارن به زودی رو خواهد شد و به سزای اعمال پلید خود خواهند رسید.

guilak

گیلک

۱۱ تیر ۱۳۹۲

قبلا هم به بعضی از کسانیکه بر اثر توهم و مشکلات دیگر با سخنان نسنجیده و بی ارزش خود قصد ایجاد نارضایتی و تفرقه در میان خانواده بزرگی که از اقوام مختلف تشکیل شده و همه در طول تاریخ خود را از اعضای این خانواده عزیز میدانند و نام زیبای گیلان را برایش برگزیده اند تذکرات و نصیحتهای برادرانه ارائه شده بود. اما این دفعه شخصی به نام اقای حسینعلی زاده و با عنوان فرماندارکه خود باید مظهراتحاد و همبستگی باشد این حرفها را زده است که به هیچوجه قابل قبول و توجیه نیست.البته بنده نسبت به درست بودن این خبر تردید دارم.چون اقای فرماندار میدانند با بیان این حرفها نه تنها مشکلی از مشکلات مردم حل نمی شود بلکه مشکلات و معضلات بیشتری ایجاد خواهد شد.و بد تر از همه مطالبه ای کوته فکرانه به سر زبانها می افتد که اصلا در شان مردم فرهیخته و با شعور گیلان نمی باشد. من نمیدانم اقای فرماندار صومعه سرا اصالتا گیلانی هستند یا نه .اگر باشند میدانند که در هیچ دوره ای اجداد و نیاکان ما در این سر زمین زیبا با همدیگر اختلاف و جدل قومی و طایفه ای نداشته اند.اجدادی که از تحصیلات و ارتباطات اجتماعی و اقتصادی و رفاهی بسیار بسیار محرومتر از امروز نوادگان خود بودند.ما را چه شده است که سر خود را مثل کبک در برف میکنیم و شهامت دیدن و حل مشکلات و معضلات اجتماع خود را نداریم و در تلاشیم تا مشکل و معضل جدید بوجود بیاوریم.

پاسخ

یه بچه انزلی

۱۱ تیر ۱۳۹۲

بچه های فضای مجازی متشکرم که پیگیر هستید.
عزیزان انشالله که پیگیریهایتان موثر باشه ومسولین محترم یه تکون به خودشون بدن.

پاسخ