DSC_0135

ابوالحسن جعفری که در ابتدای فصل و پس از جدایی چند چهره سرشناس در خط دفاعی، به تیم اضافه شد تا حدودی خیال هواداران را از داشتن بازیکنی کارآمد در دفاع راحت کرد اما با شروع فصل وی نتوانست انتظار هواداران را برآورده کند و با روزهای اوج دوران خدمتش فاصله زیادی داشت، در نیم فصل دوم اما به نظر می رسد او همراه تیم متحول شده و به همان بازیکن مد نظر هواداران و مهره قابل اتکای خط دفاع و جناح راست تبدیل گشته است.

ابوالحسن جعفری درباره بازی با سپاهان گفت: خداروشکر شرایط خوب است، با آمدن آقای کریمی هم از نظر فنی و هم از نظر روانی به شرایط مناسبی رسیدیم و توانستیم در بازی های اخیر نتایج مطلوبی کسب کنیم. با توجه به نتایجی که در نیم فصل اول گرفتیم تیم نیازمند تغییرات و تفکرات جدید بود، شکر خدا با آمدن آقای کریمی و البته با اضافه شدن بازیکن های با تجربه مثل آقا پژمان کاملا اوضاع تغییر کرد و توانستیم به این شرایط خوب دست پیدا کنیم.

وی افزود: در نتایج اخیر واقعا به جرات می شود گفت نقش اساسی ایفا کردند، باز هم تاکید می کنم روی تک تک بازیکنان چه از نظر روحی و روانی و چه از نظر فنی کار کردند و الان یک رفاقت و همدلی خاصی در بین تمام اعضای تیم به جود آمده و مطمئنا تمام هواداران متوجه تغییرات به وجود آمده هستند. با توجه به اینکه هر دو تیم به هر سه امتیاز این بازی نیاز داشتند مشخص بود که بازی دشواری پیش رو است اما خداروشکر می کنم که توانستیم هر سه امتیاز این بازی حساس را بگیریم و دل هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند را شاد کنیم.

جعفری در ادامه گفت: به هر حال سپاهان یکی از تیم های پر مهره و منسجم لیگ محسوب می شود و بازی جلوی چنین تیمی بسیار دشوار است و باتوجه به اینکه ما در بیست دقیقه ابتدایی به گل رسیدیم پیش بینی می کردیم که سپاهان شرایط بازی را در اختیار بگیرد اما با تمریناتی که در این مدت بعد از آمدن آقای کریمی انجام دادیم توانستیم بازی را به سود خود خاتمه دهیم. در نیم فصل اول اتفاقاتی رخ داد که فعلا ترجیح می دهم درباره آن صحبت نکنم اما با آمدن آقا فیروز و بازیکنان با تجربه، هم از لحاظ فنی و هم روحی شرایطی در تیم به وجود آمد که اعتماد به نفس خاصی به منمنتقل شد و توانستم به فرم ایده آل خودم برگردم و امیدوارم این روند ادامه دار باشد و بتوانم جواب اعتماد آقای کریمی را بدهم.

وی اضافه کرد: واقعا هواداران ملوان بی نظیرند، در نیم فصل اول که بدترین نتایج تاریخ باشگاه ملوان رقم خورد و در سخت ترین شرایط، تیم را تنها نگذاشتد و در هر بازی چهار، پنج هزار هوادار برای حمایت از تیم به ورزشگاه می آمد که فکر می کنم الان مزد آن حمایت ها را گرفتند، امیدوارم با بازی خوبمان بتوانیم دلشان را همیشه شاد نگه داریم. با اینکه سپاهان سالها در آسیا و در ورزشگاه های مختلف بازی کرده است اما واقعا جو ورزشگاه انزلی برایشان خیلی سنگین بود و بلعکس برای ما بسیار عالی بود، فکر می کنم آخرین باری که ورزشگاه انزلی را اینطور دیدم در فینال جام حذفی سال ۹۰ بود. خوشحالم که توانستیم آنها را خوشحال راهی خانه هایشان کنیم.

جعفری در پایان گفت: ما در تمام بازی ها برای پیروزی به میدان می رویم و فکر میکنم با نتایج به دست آمده در هفته های اخیر بتوانیم در انتهای فصل خودمان را به نیمه بالایی جدول برسانیم. از آقای فیروز کریمی تشکر می کنم که با آمدنش شرایط روحی روانی خوبی را برایم رقم زدند، همچنین از آقای محجوب به عنوان مالک تیم که تا به اینجا به تعهداتش عمکرده سپاسگزارم و در پایان تشکر ویژه ای دارم از همه هواداران خوب ملوان که ما را در سخت ترین شرایط تنها نگذاشتند.
منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شهاب امیری

۱۹ اسفند ۱۳۹۳

آفرین و درود بر شرف حسن جعفری که با جون و دل برامون بازی میکنه..
مرسی حسن جان…

پاسخ