جعفری: ملوان در قلب من جا دارد

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

13930613212047587_PhotoL

حسن جعفری مدافع راست تیم فوتبال ملوان این روزها یک بازیکن موثر در ترکیب این تیم شمالی محسوب می شود. این روزها در برخی رسانه ها از قول او نوشته اند که شاید به سپاهان برود.

جعفری اما همه چیز را یک سوء تفاهم می داند و در موردش به “ورزش سه” می گوید: « یک خبرنگار از من پرسید از سپاهان در ابتدای فصل پیشنهاد داشتی که گفتم ، از سپاهان نه ولی از ذوب آهن پیشنهاد داشتم ولی چون سپاهانی بودم به آن تیم نرفتم ، در حالی که از قول من نوشته شده اگر از سپاهان پیشنهاد داشته باشم به این تیم خواهم رفت که می خواهم بگویم به هیچ عنوان چنین چیزی را بیان نکردم . من با ملوان قرارداد دارم و علاوه بر آن ملوان در قلب من جای دارد و همیشه با تمام وجود برای پیراهن ملوان بازی کرده ام و هیچوقت همچین صحبت های غیر حرفه ای را بیان نمی کنم . اگر هم شرایط مساعد باشد دوست دارم تا آخر فوتبالم در انزلی و ملوان بمانم و برای هواداران این تیم بازی کنم»

وی در مورد تساوی با سپاهان در اصفهان گفت : «بازی سختی را در اصفهان پشت سر گذاشتیم ، سپاهان تیم بزرگ و پر مهره ای است و ما با توجه به اینکه در دقایق اول بازی گل خوردیم کارمان سخت شد اما خوشبختانه توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم و با امتیاز به انزلی برگردیم »

جعفری در خصوص دیدار با سایپا گفت : « هیچ بازی آسانی در لیگ برتر وجود ندارد و همه بازیها سخت هستند، ما در بازی قبلی مان در انزلی نتوانستیم پیروز شویم و هرطور شده باید در این دیدار با ارائه یک بازی تهاجمی سه امتیاز بازی را به دست آوریم و وضعیتمان در جدول رده بندی را بهبود ببخشیم . در این میان نقش هواداران ملوان غیر قابل انکار است و با همراهی آنها می توانیم بازیهای بهتری را ارائه کنیم»

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *