27

اختصاصی- به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، مدتهاست که بوکس انزلی حواشی متعددی را در بر دارد از ماندن ورزشکاران پشت درب سالن تمرین تا تغییرات در هیات موفق بوکس انزلی، کمال مسافری پیشکسوت ارزنده ملی و شهرمان انزلی با ارسال نامه ای به سایت انزلی کلاب ضمن ارائه تاریخچه ای کوتاه از تاریخ پرافتخار ورزش بوکس انزلی خواستار رسیدگی به شرایط بحرانی بوکس انزلی شدند. نامه ای که بدون کم و کاست ارائه میگردد:

استاد ایرج درطلوئی بسال ۱۳۲۵ بنیان بوکس بندر انزلی را بنا نهاد، در پی اعزام تیم ملی بوکس ایران به المپیک مونیخ آلمان و مونترال کانادا که ۳ بوکسور و ۱ مربی و ۵ بوکسور و ۱ مربی از بندر انزلی برای کشور عزیزمان مشت زدند، به سال ۱۳۵۲ بنابه نوشته کیهان ورزشی (بندرانزلی مهد بوکس ایران)معرفی گردید، از سال ۱۳۲۵ تا ۱۳۵۷ بمدت ۳۲ سال بوکس بندرانزلی سیر صعودی خود را در سطوح مختلف نظیر رقابتهای کشوری، آسیایی، ارتشهای جهان، مسابقات بین المللی و اعزام به دو المپیک مونیخ و مونترال کانادا را آغاز و در کارنامه پر افتخار خود یدک می کشد.

30
از سال ۱۳۵۷ یک دهه بوکس متوقف شد و بعد از یک دهه تعطیلی افرادی نا کاربلد پا در عرصه بوکس گذاشتند که از این رشته ورزشی کوچکترین اطلاعاتی نیز نداشتند و تحت هر عنوانی خود را به این رشته ورزشی چسباندند، تا جایی که بوکس بندرانزلی سیر نزولی خود را با این همه پیشکسوت و افتخارآفرین ملی آغاز کرد و طی سال های متوالی تا ۱۳۸۶ در انتخابی استان رده پنجم یا ششم را به قطب بوکس ایران (بندرانزلی) تخصیص دادند.

این روند ادامه داشت تا آنکه در سال۱۳۸۷ تغییراتی در هیئت بوکس انزلی صورت پذیرفت و جناب آقای کاظم منصوری و یک هیئت کاربلد روی کار آمدند که با همت و تلاش شبانه روزی آنان بوکس انزلی دوباره سر و سامانی بخود گرفت و ماحصل آن این شد که در سال ۱۳۹۳ بوکسورهای انزلی در رده نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور صاحب مدال های رنگارنگ طلا و نقره شدند و در بزرگسالان بندرانزلی صاحب یک نماینده در تیم ملی بوکس ایران شدیم و سینا بلانش مربی تیم ملی جوانان ایران شد.
بوکس بندرانزلی با روی کار آمدن آقای منصوری جانی تازه گرفته بود که با خبر شدیم جناب آقای صفر جعفرزاد مرد شماره یک ورزش شهرستان بندرانزلی و رئیس سازمان ورزش و جوانان شهرستان خواستار استعفای آقای کاظم منصوری از هیات بوکس شهرستان انزلی شدند!!!

اقدامی که باعث تاسف و تاثر است که پاسخش را تنها شخص جعفر زاد میتواند بدهد که چرا و به چه دلیل دست به این اقدام غیر منطقی زده اند؟!! پس از این اتفاق رابزنی های ما نیز آغاز گردید، جلساتی با صفر جعفرزاد رئبس ورزش و جوانان انزلی، آفای مسعود راهنما مدیرکل ورزش وجوانان استان، آفای حسن خسته بند نماینده مردم انزلی، نماینده ولی فقیه در شهرستان و بسیاری از روسا و مدیران ارگان های مختلف که متاسفانه ترتیب اثری صورت نپذیرفت و  نتیجه ای حاصل نشد.

باید به اطلاع مردم شریف و قهرمان انزلی برسانیم که در پس این رویداد تلخ آقای جعفر زاد عاقبت اندیشی کرده اند البته برای خودشان و نه برای ورزش انزلی و بوکس پر افتخار انزلی، باید از جناب آقای صفر جعفرزاد پرسید که شما در دوران زندگی تان در کدام رشته ورزشی فعالیت داشته اید؟ آیا شما یک مدال برنز کشوری که نه حتی استانی در کارنامه ورزشی تان دارید؟ آیا شما در تمام عمرتان یک مقاله درباره ورزش نوشته اید؟ آیا واقعا با ورزش بوکس آشنایی دارید؟ آیا شما در دوران ریاست خود به یک رشته ورزشی در ورزشی ترین شهر ایران (بندرانزلی) خدمتی هم کرده اید که قابل ارائه باشد؟ آیا شما اصلا عکسی با لباس ورزشی دارید که بتوان دریافت با ورزش و ورزشکار بیگانه نیستید؟
دوست بسیار عزیز من جناب آقای صفر جعفرزاد، شما با این جابجایی در بوکس بندر انزلی، که زمانی فنداسیون و ستون فقرات این رشته ورزشی در کشورمان محسوب می شد را به سادگی به ورطه ی نابودی کشاندید!!!
آقای جعفر زاد با اعمال شما بوکس در بندرانزلی را به دو قسمت تقسیم شده است که یک طرف آن را که افراد کاربلد و با دانش، تحت نظر مربیان کاربلد و با بوکسورهای فنی تشکیل می دهند را بدون جا و مکان رها کردید و سرپرست جدید هیئت بوکس انزلی بنا به دلایلی که برای خودش داشت درب سالن بوکس را به روی جامعه بوکس انزلی ببندد، هر چند که در شهر قهرمان پرور انزلی مرام و مسلک پهلوانی و ورزشکاری نخواهد مرد و اجالتا استاد مازبار فرید خمامی در سالن کاراته به خانواده بوکس انزلی جایی داده است.
اما در نیمه دیگر ماجرا یک عده همراه سرپرست جدید هیئت در تکاپو هستند و نمیتوان در ترور و نابودی بوکس بندرانزلی نقش پررنگ جناب اقای مسعود رهنما را هم نادیده گرفت که بر علیه بوکس بندرانرلی شمشیر دو لبه سامورائی را از رو بسته اند …
جناب آقای مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان استان با کمال احترام باید به عرض جنابعالی برسانم، اینجانب کمال مسافری از پیشکسوتان بوکس پر افتخار بندرانزلی و مربی فعلی این رشته ورزشی در بندرانزلی روز سه شنبه در (ملاقات عمومی!!!) خدمت شما رسیدم، خودم را معرفی کردم بعد دلایلی را در خصوص این جابجایی نا بخردانه به نمایندگی از خانواده بزرگ بوکس بندر انزلی خدمتتان ارائه کردم و از شما خواستم تا نگذارید این تصمیم خیانت بار در حق بوکس انزلی صورت پذیرد.

شما نیز قولی به بنده دادید و سپس سوال جالبی مطرح کردید که جوابش خودتان را شوکه کرد. پرسیدید که شما مربی هستید؟ مربی باید المپیکی داشته باشد! و وقتی دریافتید که من مربی چهار نفر المپیکی هستم خیلی تعجب کردید و از شما ببشتر من تعجب کردم که (سلطانی از احوالات مملکتش این چنین بی خبر است).
عکاس را صدا کردید با هم عکسی به یادگار گرفتیم و سپردید تا در سایت درج گردد و سپس فرمودید که فردا در خانه  بوکس بندرانزلی راس ساعت ۴ بعد از ظهر جلسه داریم.

جلسه ای که با سه ساعت تاخیر با تشریف فرمائی شما حدود ساعت ۷ شب آغاز گردید و کاش حداقل ترافیک را بهانه سه ساعت تاخیر خود میکردید تا بی اهمیت تلقی کردن وقت ۴۰ نفر از اساتید و مدال آورانی که داخل و  خارج از این مرز و بوم مشت زده اند تا برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنند و موفق به کسب مدال شده اند آن هم توسط متولی ورزش استان این چنین اظهر من الشمس نشود.

سه ساعت انتظار برای دو ساعت صحبت های بی نتیجه !!!  نشستی که در نهایت تنها مشمول بی توجهی شما به خواست ۴۰ نفر از اساتید بوکس انزلی در باب ابقای آقای منصوری منتهی گردید و با وجود قولی که دادید در کمتر از  ۲۴ ساعت حذف ایشان را عملی کردید.
جناب آقای مسعود رهنما، انزلی مهد بوکس ایران بود و  بعد از ۳ دهه دوباره داشتیم برای تکرار تاریخ قد علم می کردیم ولی اعمال شما بسان سطل آب یخی بود که بر سر بوکس انزلی خالی کردید که فکر نمی کنم تا زمانیکه حضرتعالی و صفر جعفرزاد در راس امور ورزش شهرستان و استان گیلان هستید بوکس انزلی بتواند جانی تازه بگیرد.
و این هم حسن ختام سخنانم که اسامی اعضاء مجمع انتخاباتی ریاست هیئت بوکس گیلان است که به تازگی به دستمان رسید: هیئت بوکسی که از هر جا نماینده دارد به جز انزلی که مطمئنم اگر در برابر وجدانتان دردی حس نمی کنید حتما روزی در پیشگاه پروردگار پاسخگوی اعمال غیر ورزشی و غیر اخلاقی تان در حق بوکس انزلی خواهید بود.

بوکسی که به کوری چشم تنگ نظران هم اینک نیز یک مربی در رده جوانان در تیم ملی کشورمان دارد (سینا بلانش) و یک بوکسور درتیم ملی (آرش کاسپور) از نظر داوری (بجز استاد بابک بردبار) از همگان موفق تر و برتر عمل کرده ایم.
شما بدترین توهین را به جامعه بوکس بندر انزلی نمودید و این توهین از خاطر خانواده بزرگ بوکس انزلی هرگز پاک نخواهد شد.

28

اعضاء مجمع انتخاباتی ریاست هیات بوکس استان گیلان

١حاج اقا ناطق نوری ۲ مسعود رهنما ٣ امین قاسمی پور… نماینده قهرمانان از رشت ۴ آرش قویدل…نماینده بوکسورها از فومن ۵ محمد شهرابی…نماینده بوکسورها از فومن ۶سلمسدانی….نماینده مربیان از رشت ٧ افشین نادری…نماینده مربیان از رشت ٨ بابک بردبار…نماینده داوران از رشت ٩ بهرام عزیزی…نماینده داوران از رشت ١٠ بابایی…رییس هیات از رودبار ١١حسن پور…رییس هیات از صومعه سرا ١٢پروانه…رییس هیات از لنگرود ١٣علیزاده…رییس هیات از شفت ١۴کوهی…رییس هیات از ماسال ١۵رضازاده…نماینده از رشت ١۶راحل…نماینده باشگاهها از رشت ۱۷ محمد فرهنگ…آموزش پرورش از رشت

در خاتمه باعرض ادب و احترام ازجناب آقای ناطق نوری ریاست محترم فدراسیون بوکس ایران زمین می خواهم بپرسم، آباکسی هست تا به فریاد ( مهد بوکس ایران ) برسد یا اینکه این گهواره سرنگون خواهد شد ؟؟؟

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رجبی

۴ مرداد ۱۳۹۴

جعفرزاد کی میخواد بازنشست بشه؟

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۱۷:

هر وقت حاج آقا ناطق نوری بازنشسته شدند ایشون هم بازنشسته می شوند. از جناب آقای رهنما که خود از جنس قهرمانان و ورزشکاران هستند انتظار رعایت انصاف و عدالت داریم.تشکر از جناب آقای مسافری عزیز که برای دفاع از ورزش بوکس بندرانزلی صدای مردانه و اعترضشان را به گوش مسئولان رساندند.

a.n.z

a.n.z

۴ مرداد ۱۳۹۴

انزلی دستش به هیچ جا بند نیست

پاسخ

شهروند انزلی

۴ مرداد ۱۳۹۴

با احترام به آقای صفر جعفر زاد ایشون بزرگترین افتخار ورزشی که در کارنامه دارن توپ جمع کنی باشگاه ملوان هست اما بحث مدیریت با ورزشکار بودن خیلی فرق می کنه و خیلی از مدیران هستن که موفق هستن ولی ورزشکار نبودن.
چند روز پیش در معارفه آقای قلعه نویی آقای صفر جعفر زاد میکروفن رو گرفتن و شروع کردن به صحبت کردن و ملت داشتن می خندیدن! دوربینهای زیادی اونجا موجود بود و می تونین فیلمشو تهیه کنین و خودتون ببینین که راست می گم و بهتر بود آقای جعفر زاد عزیز شان و منزلت خودشو حفظ می کرد تا دو هزار نفر آدم به سوتی هاش نخندن.
امیدوارم آقای جعفر زاد که همشهری ما هم هستن و آدم دوست داشتنی هستن بیشتر مراقب خودشون باشن چون خدشه دار شدن چهره ایشون برای ما دردآوره و براش آرزوی سلامتی داریم.
امیدوارم زودتر بازنشسته بشه و در کنار خانواده صحیح و سالم زندگی کنه.

پاسخ

مریم2

مریم2

۴ مرداد ۱۳۹۴

خب حالا کی میخواد به این حرفها توجه کنه؟!

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۴ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۲۶:

فقط درد دلی است دوستانه بین خودمان. کامنت گذاشتنهای ما نقش سوپاپ اطمینان را برای سلامتی ما بازی می کنند وگرنه حکایت فریادی است زیر آب.

شریف پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۲۳:

ضمن احترام برای تمام کسانی که حتی اندکی هم برای ورزش شهرمان زحمت کشیده اند
ولی باید توجه کنیم مدیریت با زوایایی که حتی حواشی پیرامون آن میتواند ضرر و زیان آن به جمع کثیری وحتی وجه شهرستان تعمیم دهد نیاز به اشخاصی دارد که در زندگی شخصی خود نیز کمترین حاشیه را داشته باشند!
بعضی از درگیریهای مالی شخصی میتواند زمینه فعالیت بهینه وتمام وقت را از اشخاص سلب میکندو…
با آرزوی رفع و رجوع هر چه سریعتر این مشکلات امیدواریم چهره های محترم و دوست داشتنی و تاثیر گذار ورزش شهرمان بدون کوچکترین حواشی همچنان در خدمت ورزش شهرمان باشند…

mohammad

۴ مرداد ۱۳۹۴

خجالت آوره که مسعود رهنما از انزلی نماینده ای رو در این لیست قرار نداده.
صفر جعفرزاد که همه ورزشکاران انزلی از دستش ناراحتن

پاسخ

آریان

۴ مرداد ۱۳۹۴

همه میدانند که آقای جعفرزاد که قانونا باز نشسته هستند با حمایت چه کسی بر مسند ورزش این شهرستان چمبره زده است!!همانطور که سایر منسوبین همان حامی بر تمامی ارکان این شهر مظلوم چنگ انداخته اند.واقعا چه زیبا گفت استاد مسافری که این آقا حتی با شورت ورزشی هم یک عکس از خودشان به یادگار نگذاشته اند و بزرگترین هنرشان گویندگی در ورزشگاه تختی بود که اسامی فوتبالستها را هم نمیتوانستند درست تلفظ کنند.خصوصا اسامی بازیکنان و مربیان خارجی را که فقط باعث شرمساری و سرافکندگی انزلی چیها بوده اند.میلیارها بار تاسف برای شهری که هزاران ورزشکار حرفه ای را حتی در سطح المپیک و جهان به کشورمان معرفی کرده است و پاداشش از این افتخار افرینها ورزشگاهی پیر وفرسوده و امکانات ورزشی محقر و رییس تربیت بدنی منفعلی چون جناب آقای جعفرزاد است .

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷:

:yes: :yes: :yes:

شبکه استانی چکه(ناودان سابق)

۴ مرداد ۱۳۹۴

آقای جعفرزاد یه سوال دارم،وقتی شب ها داری میخوابی به صبح فردا امید داری؟؟؟؟؟
فکر نمیکنی واسه ورزش خیلی پیر و از کار افتاده شدی؟؟؟؟؟
آقای جعفرزاد شما در حق ورزش این شهر چیکار کردی؟؟؟؟
تو کدوم رشته ورزشی مقام آوردی؟؟؟؟؟؟
آقای جعفرزاد ورزش فقط خم و راست شدن جلوی این مسئول و اون معاون نیست
واسه تو ورزش بودن باید خاک میدان خورده باشی
خودتم خوب میدونی شما سالیان ساله جای خیلی خیلی خیلی از شما با تجربه تر رو(چه در زمینه علمی و چه در زمینه تجربه)غصب کردی
آقا ببوس بذار کنار قبل از اینکه دست روزگار روی ماهتو ببوسه!!!!!!!!!!

پاسخ

شمس

۴ مرداد ۱۳۹۴

خانه از پای بست ویران است!!

پاسخ

جاوید

۴ مرداد ۱۳۹۴

مثل جعفرزاده خیلی تو حوزه مدیریت کشور داریم. مخصوصا در دوره احمدی نژاد.

پاسخ

anzali

۴ مرداد ۱۳۹۴

….
انزلی کلاب: دوست عزیز طبق قوانین سایت کامنت شما به دلیل داشتن بار حقوقی و گزارشی که به مدیریت سایت شده است حذف گردید.
لطفا برای ارسال کامنتهایی که بار حقوقی دارد نام کامل و ایمیل معتبر خود را وارد کنید تا در صورت پیگیری حقوقی بتوانید مستندات ادعای خود را به مراجع قانونی ارائه دهید.
با تشکر

پاسخ

اهورا پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۷:

****!!!!!!!!!!! چرا یکی از نام اوران بوکس انزلی را رئیس هیات نمیکنند !!!!

مجيد

۴ مرداد ۱۳۹۴

در سالن بکسو چرا بستند؟؟؟مگه میشه مگه داریم

پاسخ

ميانپشته ستي

۴ مرداد ۱۳۹۴

آقای جعفرزاد۳۴ سال صادقانه وجدا از هاشیه کار کرده همیشه در بدترین شرایت از جوانان حمایت کرده بجای درست کردن حاشیه باید کنار این پیشکسوت ورزش انزلی بود و حمایت کرد .. زبعد رفتنش جانا هزار افسوس خواهی خورد

پاسخ

شبکه استانی چکه(ناودان سابق) پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۱۶:

چندتا از افتخارات و مقام هایی رو که بدست آورد نام ببرین تا ما هم نظرمون نسبت به ایشون عوض بشه!!!!!!!!!!

ميانپشته ستي پاسخ در تاريخ مرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷:

ناودان عزیز کجا متن نوشته شده مقام یا افتخار؟ چون دزدی نکرده به مجاز بعضیها خوش نیومده برو ببین دارایی جعفرزاد تو این دنیا چیه؟

میلاد

۴ مرداد ۱۳۹۴

چرا انزلی کلاب جواب نمیده؟!!!!!
ازتون خواستیم یک گزارش ویژه حالا خبری یا رادیویی فرقی نمیکنه کار کنه درباره کیفیت نان. یه مدت آقای فرماندار رفت بازدید و گفت پیگیری می کنه. اما همچنان کیفیت نان در نیمی از نانوایی ها خیلی پایینه. البته برمیگرده به دلایل مختلف مثل پخت،آرد،بهداشت و… که بعضی هاش به نانوایان زحمتکش مربوط نیست.
انزلی کلابی ها خودتون بررسی کنید.یکی از نانوایی هایی که کیفیت نان خیلی پایین داره نانوایی… هست و جالب اینجاست هرمرتبه به صاحب نانوایی که اتفاقا رئیس اتحادیه نانوایا ن هست (البته بعضی از نانوایان محترم از عدم توزیع عادلانه آرد و سایر موارد از ایشون گله دارند که ما شهروندان با این قضیه کار نداریم) میگیم نانش خوب نیست به مزاج آقایون خوش نمیاد! وقتی مسول اتحادیه خودش قبول نمیکنه از بقیه نانوایان چه انتظاری هست؟ در حالی که از انصاف نگذریم در ماه رمضان کیفیت نانش عالی بود. هم پخت و هم تنور تمییز و هم سایر موارد و نان ماندگاری داشت. نهایتا پاسخ این نباشه که خب برید از جای دیگه نان بخرید. نان از قوت های اساسی همه است. در ارائه نان به مشتریان باید پخت، بهداشت و.. خوب رعایت بشه تا حداقل خوب هضم بشه.وگرنه ممکنه کلی بیماری به دنبال داشته باشه.
انزلی کلاب به عنوان تریبون همه اهالی انزلی منتظر پیگیرتون هستیم.

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ مرداد ۵ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۰۵:

جناب نویدی یا صیاد و یا … پاسخ لطفا

انزلی کلاب: با سلام و احترام با تشکر از حسن توجه جنابعالی حتما مشکلات مطرح شده را به گوش فرماندار و مسولین مربوطه خواهیم رساند.

omid

۴ مرداد ۱۳۹۴

جعفرزاد بازیچه دست دیگران هیچوقت نه میتونه نفر اول باشه ونه شخصیت بزرگ ومدریتی داره به قول دوستان تو گویندگی پشت میکروفون مونده سرپرست ورییس یه اداره هیچی نداشته باشه یه تیپ خوب داشته باشه حداقل

پاسخ

ورزشکار انزلی

۴ مرداد ۱۳۹۴

با سلام و ارادت لطف کنید بفرمایید که آقای جعفرزاد کدام هییت را در شهرستان بندر انزلی را با بی تدبیری خودش و آقای رهنمابه نابودی و ورطه سقوط نکشانده است ایشان مسئول نابودی ورزش انزلی است ایشان بی کفایت ترین مسول ورزش انزلی در سالیان گذشته است یاد استاد ولیانی به خیر باشد تکرار اشتباه ایشان چند روز گزشته در هییت همگانی بندر انزلی اتفاق افتاده است چرا ایشان با اندک سرمایه های ورزشی و پیشکسوتان امر ورزش این چنین برخورد می نماید آقای فرماندار وضعیت ورزش شهر انزلی بسیار اسفناک است به فریاد ورزش انزلی برسید

پاسخ

فریبرز حکاک(انزلی چی مقیم تهران)

۴ مرداد ۱۳۹۴

با سلام ضمن تایید صحبتهای جناب استاد مسافری و توضیح مجدد اینکه انزلی از دیر باز پایتخت ورزشی ایران بوده و هست و در صورت اینکه ورزش این شهر به دست پیشکسوتان و دلسوخته گان و اهل ورزش بیفته کماکان مانا و موفق خواهد بود و ایکاش آقای رهنما که خودش یک انزلی چی ورزشکار و از بدنه ورزش هست بیاد زمان ورزشی خودش بیفته و و اسیر این چند روز مدیریت ورزشی نباشه و همانطور که خودش از پتانسیل ورزشی انزلی اطلاع داره لااقل نگذاره که ورزش انزلی که روزی منشا تحویل قهرمنان بزرگ رشته های ورزشی نظیر بوکس، شنا ، فوتبال، بسکتبال، کاراته، تکواندو و غیره بود فنا بشه و استعدادهای این شهر در زیر سایه قدرت طلبی و سیاسی کاری یک عده غیر ورزشی از بین بره جناب استاد مسافری به اقای رهنما بفرمایید من که یک ورزشمار قدیمی انزلی چی در رشته های شنا و بسکتبال هستم هر روز صبح زود که برنامه رادیو ورزش که اسمش روز شمار ورزش هست گوش میکنم که بازگو کننده تقویم مسابقات ورزشی قهرمانان ایران در مسابقات داخلی و خارجی هست هفته ای نیست که اسم نام آوران انزلی چی در اون گفته نشه از پدر ورزش انزلی مرحوم عزیز وکیل منفرد گرفته تا اسامی بسیار زیادی در رشته های ورزشی متنوع هر هفته میشنوم و باعث افتخار من و همه انزلیچیهاست افسوس افسوس و افسوس که هیکس تابحال نتونسته توسط یک برنامه مستند یا کتاب بتونه افتخارات ورزشی و مشاهیر ورزشی انزلی رو گردآوری کنه که از ارزوهای من هست که این کار انجام بشه

پاسخ

omid

۴ مرداد ۱۳۹۴

نه در انزلی ونه در کل ورزش ایران ادمهای دلسوز ومتخصص جایی ندارن یه عده سر کارن که فقط به پول و موقعیت اجتماع خودشون فکر میکنن ورزش انلیم که شده باند بازی مسوولین شهر ودار ودسته چاپلوسشون انزلی داره ورزشش رو به فنا میره فقط بکس نیست یه نگاهی دقیق. بندازیم وضعیت افرادی که سر کار هستند روببینید تاسف میخورید

پاسخ

حسين آباي

۴ مرداد ۱۳۹۴

بخدا با خوندن این متن گریه کردم،خدایی میدونید چنتا فوق ستاره تو بوکس داشتیم؟؟؟؟
اینا واقعا با بی پولی پرچم انزلیو بالا بردن
نمونش مرحوم حسین اغماض که دیدید چه برخوردی باهاش شد
اسم ببرم تو یه صفحه جانمیشه مفاخر بکس انزلی
رگ خوب چیزیه،چیزی که این روزا کم پیدا میشه
بکس انزلی همپای فوتبال و شنا و قایقرانی بود ولی امروز….
متاسفم برای همه کسایی که میتونن کاری کنن اما نشستن تکون نمیخورن
دست طبیعت یه روزی به سر شما نوازش سختی میکنه

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۵۸:

:yes:

حسين آباي

۴ مرداد ۱۳۹۴

عمو کمال مسافری و همه بزرگای بوکس انزلی که واقعا تا صبح باید اسم برد،از دید من شما قهرمان،پهلوان و باغیرت ترین هستید
افتخار میکنم روزی مردایی مثل شما برای سربلندی ما انزلیچی ها مشت میزدن
به نشانه احترام کلاه از سرم برمیدارم و جلوی شما تا کمر خم میشم و مشت های آهنین شمارو میبوسم
شما هنوز برای ما همون شیر غران سابق هستید،ارزش شما برای ما هرگز پوشیده نیست و زحماتتونو فراموش نمیکنیم
امیدوارم همیشه نفس گرم شما خانواده خودتون و ما کوچیکترهای این شهر را نوازش بده
مرسی که بفکر هستید،همیشه سالم و سلامت باشید پیله آبایان دوست داشتنی

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۵۷:

:yes: