Tajlil-az-danesh-amozan-nokhbe-ostan-gilan-1-1393.07.02

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، آیین تجلیل از نفرات برتر کنکور سراسری گیلان با عنوان جشن ستارگان روز چهارشنبه با همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و اداره کل آموزش و پرورش گیلان در مجتمع دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد.

در این مراسم مهندس رضا مسرور مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی، حسین اصغریان معاون برنامه ریزی استاندار گیلان، مهدی حاجتی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان و دانش آموزان برتر استان و خانواده های آنان و جمعی از مسئولان سازمان ها و دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این مراسم با تبریک به دانش آموزان برتر گیلان در کنکور سال جاری گفت: یقینا تلاش فردی و پشتکار این دانش آموزان، زحمت والدینشان در فراهم سازی فضای آرام و صلاحیت معلمانشان در امر تعلیم سه ضلع مثلثی را می سازد که این عزیزان را به مسیر موفقیت رهنمون شده است و رتبه های کسب شده از سوی این دانش آموزان موجب افتخار است.

وی با اشاره به اینکه در مدل های توسعه همواره اصل بر آموزش است و نیروهای تحصیلکرده ی توانمند آینده کشور را رقم می زنند، افزود: امروز نکته ای که در آموزش و پرورش ما مغفول مانده مبحث خلاقیت و ارتقا توان کار آفرینی است و امیدوارم از ستارگان گیلان پس از کسب دانش و مهارت لازم در بخشهای علمی و مدیریتی کشور به نحو احسن استفاده شود.

Tajlil-az-danesh-amozan-nokhbe-ostan-gilan-2-1393.07.02

رییس شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد انزلی تصریح کرد: ما فارغ التصیلان با سوادی را تربیت می کنیم اما در بخش تربیت کار آفرین مشکل داریم که باید به این موضوع که پایه آن افزایش قدرت خلاقیت در دانش آموزان است، بیشتر توجه کنیم و برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی به امضای تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و مشاور ارشد رییس جمهور در مناطق آزاد اشاره و تصریح کرد: با توجه به جایگاه منطقه آزاد انزلی به عنوان الگوی توسعه ایران ۱۴۰۴، ما با تمام توان آمادگی همکاری با اداره کل آموزش و پرورش گیلان را داریم و آرزومندیم با افزایش تعاملات شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر حوزه آموزش و پرورش منطقه و استان باشیم.

مسرور در پایان با تشکر از تلاشهای اولیا دانش آموزان برتر، بر استفاده از تجربیات این خانواده ها در تربیت و آموزش دانش آموزان نخبه تاکید کرد.

در این مراسم هم چنین از ۲۵ نفر از دانش آموزان نمونه حوزه آموزش و پرورش منطقه آزاد انزلی نیز تجلیل به عمل آمد.

در ادامه جشن ستارگان برتر از ۴۰ نفر از دانش آموزان گیلان که امسال حایز رتبه های برتر کنکور شدند و نیز معلمان و مدیران برتر و  هم چنین دانش آموزان برتر سوم متوسطه گیلان نیز تقدیر شد.

استان گیلان امسال توانست با داشتن ۳۰ دانش آموز حائز رتبه های دو رقمی و ۲۰۰ دانش آموز دارای رتبه زیر هزار  مقام سوم را در کشور بدست آورد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

narima

narima

۲ مهر ۱۳۹۳

از یه طرف میگن استان گیلان پیرترین استان در ایران هستش…
از اون طرف مقام سوم رو میاریم تو قبولی کنکور………..
اون وقت یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
?:-) ?:-)

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی پاسخ در تاريخ مهر ۲ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۰۷:

کمیت مهم نیست مهم کیفیته. ;-)
اما امیدوارم وضعیت اشتغال گیلان درست بشه تا جوون تر ها زندگی تشکیل بدن و جمعیت جوون گیلان هم آمارش بیشترشه.

جوانان متحد انزلی چی

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ مهر ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱:

گفتن پیر ترینه نگفتن اصلا جوون نداره که!!!
زادوولد تو گیلان کم شده و نسبت به کل کشور پایینه

جوانان متحد انزلی چی

ایشالا این بروبچه ها مثل ما آواره بیابون نشن و تو همونجا براشون کار ایجاد بشه

پاسخ