82175682-70913894[1]

به مناسبت فرارسیدن میلاد مبارک حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر ، جشن بزرگی درسالن سینما هلال احمر بندرانزلی برگزار شد.
مسئول کارگروه عفاف و حجاب قرارگاه خاتم الوصیاء روز پنجشنبه در این مراسم جایگاه حضرت معصومه(س) را جایگاه یک انسان کامل توصیف و اظهار کرد: نباید با فاصله گرفتن از اسلام ناب محمدی اجازه ورود و عرض اندام اسلام آمریکایی داده شود.
حجت الاسلام و المسلمین سید محمدمحسن دعایی با اشاره به اوضاع به هم ریخته فرهنکی و مخلوط شدن مرزهای آن افزود: نباید ارزشهای الهی زن به بازی گرفته شود چرا که انسانها از آغاز آفرینش با مبداء و مقصد معین و مسیر تعیین شده خلق شده و دارای تکالیفی هستند.
وی با بیان اینکه سرمایه های وجودی انسان او را به افق رشد و تعالی در راستای صلاحیت هایش می رساند تصریح کرد: باید علاوه بر به رسمیت شناختن ظرفیتهای معنوی ، در مقابل غارتگران و دشمنانی که برای غارت سرمایه های ملی و معنوی ما طراحی کرده اند ایستاد.
حجت الاسلام و المسلمین دعایی حیا و عفت را معنا بخش انسانیت دانست و تاکید کرد: باید علاوه بر مراقبت از خانواده ها و فرزندان با گام نهادن در مسیر انسانیت به تعالی رسیده و کریمانه زندگی کنیم .
به گزارش خبرنگار ایرنا جشن بزرگ روز دختر به همت کمیته بانوان و بسیج جامعه زنان شهرستان انزلی برگزار و فرماندار، فرمانده سپاه، رییس بنیاد شهید ، رییس آموزش و پرورش و جمع کثیری از بانوان فرهیخته شهرستان در آن حضور داشتند.
در این مراسم پس از مولودی خوانی و برگزاری مراسم جشن علاوه برتقدیر از بانوان نمونه شهرستان انزلی، هدایایی نیز به دخترانی که نامشان فاطمه و معصومه بود اهدا شد./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *