جشن اولین سالگرد راه اندازی سایت انزلی کلاب، یکشنبه شب گذشته با حضور جمعی از ورزشکاران و هنرمندان شهرستان بندرانزلی در محل خانه سبز اندیشان وطن برگزارشد. در این جا قسمت سوم روایت تصویر این مراسم را مشاهده می کنید.

Anzali-Club-Ceremony10

نصرت و سهراب عزیز وکیل منفرد ، از مفاخر ورزش انزلی و اعضای اسبق تیم ملی بوکس را در یک قاب مشاهده می کنید . انزلی کلاب از خانواده وکیل منفرد به نیابت از جامعه ورزشی بندر انزلی تقدیر نمود .

Anzali-Club-Ceremony11

Anzali-Club-Ceremony12

 

انزلی کلاب از آقا نوید به نیابت از جامعه هنری بندر انزلی تقدیر نمود .

Anzali-Club-Ceremony13

در بخش بعدی مراسم از رضا نظری هنرمند برجسته تئاتر تجلیل به عمل آمد .

Anzali-Club-Ceremony14

از خانم آزاده راد خیری ، مربی ایروبیک شهرستان انزلی قدر دانی شد .

 

Anzali-Club-Ceremony3

Anzali-Club-Ceremony6

از خسرو کوچکیان داور بین المللی و انزلی چی بوکس ایران ، قدر دانی شد. کوچکیان به بیان خاطره ای جالب از عزیز وکیل منفرد پرداخت. روزی که عزیز آقا جزو معدود بازماندگان سقوط هواپیما بود!

Anzali-Club-Ceremony2

از ایرج غریب زاد ، اولین مدال آور بوکس بندرانزلی تقدیر شد .

Anzali-Club-Ceremony4

Anzali-Club-Ceremony5

از ناصر رمضانی هنرمند نام آور انزلی تجلیل به عمل آمد .

Anzali-Club-Ceremony7

Anzali-Club-Ceremony8

سودابه و سارا وکیل منفرد ، کیکی که به مناسبت جشن تولد یک سالگی انزلی کلاب و سالروز تولد پهلوان عزیز وکیل منفرد تهیه دیده شده بود را می برند.

Anzali-Club-Ceremony9

جشن تولد یک سالگی انزلی کلاب به پایان رسیده ، و این کودک محجوب خانه سبز اندیشان وطن به جمع آوری وسایل کمک می کند.

گفتنی است علاوه بر افراد مذکور در بالا، انزلی کلاب (تریبون همه اهالی انزلی) از هادی شهنواز ، بهمن بردبار ، شاهرخ قایقچی ، داوود بلانش و احمد مهدی زاده نیز تقدیر نمود.

تصاویر و گزارش : کاوه چلمبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

حرکت قابل تقدیری است ، جا دارد به نیابت از مخاطبین و مردم انزلی از دوستان کلاب به دلیل قدردانی از پیشکسوتان ، هنرمندان و مفاخر انزلی ، قدردانی کنم ، این حرکات بسیار عالی است و امیدوارم ادامه دار باشد !!!
موفق باشید عزیزان

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

مسئولین شهر باید بیشتر در برگزاری چنین مراسمی پیش قدم باشند. باید به هنر، فرهنگ و ورزش شهر بیشتر اهمیت بدن و زمینه ساز رشد هر چه بیشتر آن باشند. وقتی به پیشکسوتان عرصه های مختلف کم توجهی میشه چه انتظاری میشه از جوانانی داشت که آینده سازان این کشور و این شهر هستند.

پاسخ

carisma

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

شاهین خان عزیز ، از کدام مسئولین صحبت می کنید !!! مشکل اصلی شهرستان همین مسئولین می باشند که به وظایف قانونی و اخلاقی خود پایبند نیستند ! حقاً اینگونه است که این پیشکسوتان می توانند نمونه و الگویی برای جوانان این شهر باشند .
در هر صورت وظیفه ماست که به حقوق شهروندی خود نسبت به خیلی از مسائل از جمله پیشکسوتان و شناساندن شهرستان عنوان کردن نقاط قوت و ضعف شهرستان همت کنیم !!!
باز هم وظیفه خود می دانم از شما تشکر کنم

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵:

شما لطف دارین کاریزما عزیز. البته پیگیری و مشارکت مردم هم تاثیر گذاره. فراموش نکنیم اصلاح فرد اصلاح جامعه است و من معتقدم مردم انزلی با حضور و مشارکت فعال تر در مسائل پیرامون شهر میتوانند تاثیر بسزایی داشته باشند.

علیرضا

علیرضا

۳۰ بهمن ۱۳۹۱

خیلی اتفاقی این پست رو دیدم . برام خیلی خیلی جالب بود . امیدوارم امسال بهمن ماه به مناسبت دو ساله شدن سایت ، این جشن باشکوه تر برگزار بشه و خیلی خوشحالم که به عنوان یک عضو تازه به این مجموعه وارد شدم .
مطمئن خواهم بود از مسئولین تازه نفس شهری هم کمک بگیریم دریغ نخواهند کرد .
به امید موفقیت روز افزون برای مجموعه انزلی کلاب

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ دی ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۵۲:

انشاا… امسال هم مراسم رو برگزار میکنیم، انشاا… با وجود همراهان عزیزی چون شما به مراتب قوی تر و پربار تر هم برگزار خواهیم کرد مراسم رو. با تشکر از شما

علیرضا پاسخ در تاريخ دی ۴ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۲۶:

سپاس شاهین جان