DSC01241

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، اولین مرحله از «جشنواره مجسمه‌های بازیافتی» روز جمعه ۵ مهر ماه با حضور هنرمندان تجسمی استان و همکاری نوجوانان و جوانان دانش آموز دبیرستان های محدوده منطقه آزاد برگزار شد.

سید ضیاءالدین شفیعی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان، به کارگیری ظرفیت کامل و همه جانبه هنرهای تجسمی با اتکاء به شاخص های پژوهشی و آموزشی و کادرسازی نیروهای بومی به منظور تغییر نگرش در فرهنگ مصرف ساکنین محدوده منطقه بخصوص دانش آموزان نوجوان به عنوان آینده سازان این منطقه را مهمترین هدف سازمان منطقه آزاد انزلی برای اجرای این جشنواره اعلام کرد و گفت: ارتقاء توجه و حساسیت آنان نسبت به اهمیت تفکیک زباله و بازیافت آن، تسهیل شرایط مشارکت نوجوان در راه ارتقاء فرهنگ عمومی محیط زیست در فعالیت های سازمان یافته گروهی، اهتمام به اعتلای محیط زیست به عنوان اصلی ترین نیاز سلامت فردی و اجتماعی از دیگر دلایل برگزاری جشنواره مجسمه های بازیافتی در محدوده طرح ساحلی منطقه آزاد انزلی می باشد.

وی اضافه کرد: آموزش و ارتقای سطح فرهنگ عمومی بومیان، شاغلین و گردشگران این منطقه در خصوص اهمیت رفع و دفع آلودگی از طبیعت و در نهایت شناسایی کلید های طلایی فرهنگ جهت رسیدن به اقتصاد پایدار در چشم انداز آتی منطقه آزاد انزلی با ابزارهای هنری از جمله اهداف برگزاری جشنواره مزبور را تشکیل می دهد.

شفیعی افزود: این جشنواره به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی در سه مرحله و با مشارکت هنرمندان، نوجوانان و جوانان محدوده منطقه و گردشگران در روزهای جمعه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در نوار ساحلی فاز گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار خواهد گردید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۶ مهر ۱۳۹۳

به زودی جشنواره آغوزبازی ، تونگوله بازی، شیشیکی بازی و نکست پرشین استار هم در منطقه ازاد تجاری صنعتی انزلی نیز برگزار خواهد شد :-? :eek:
واقعاً که. بودجه بندر رو اتیش بزنید بره

پاسخ

narima

narima

۶ مهر ۱۳۹۳

چه پای جالبی درست کردن…………….. :reallyangry:

اونوقت بعد تمام شدم جشنواره اون پارا رو چیکار میکنم اونوقت!!!!!!!!!!!!

پاسخ

بهروز مرادی

۶ مهر ۱۳۹۳

آقای مجید خان
این جشنواره هیچ هزینه ای نداره
حکایت شما هم جالبه یه زمانی می گفتین منطقه آزاد هیچ کار فرهنگی و زیست محیطی انجام نمیده حالا که انجام میده به سخره می گیرین ؟؟؟؟؟؟

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۷ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴:

آری
عجب حکایتیست

یه کامنت منو نشون بده که راجع به فرهنگ اظهار نظر کرده باشم.۲۰امتیاز جایزه داری.

محراب

محراب

۶ مهر ۱۳۹۳

اتفاقا من خیلی خوشم اومد.این بیانگر این نکته هستش که تو منطقه آزاد از مشاورین خوبی استفاده می شه که فوق العاده خلاق هستند و از هر فرصتی واسه پیشبرد اهداف خودشون استفاده میکنن.
کاش در انزلی هم به جوونا و صاحب افکار بها داده میشد

پاسخ