به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، در پی ناپدید شدن شادی سرخیل که در هنگام قایقرانی در تالاب انزلی قایقش واژگون شده بود نیروهای امداد و ورزشکاران رشته قایقرانی امروز نیز در تالاب به دنبال غریق کشتند اما تاکنون اثری از شادی سرخیل پیدا نشده است.

لازم به ذکر است نادر عیوضی قهرمان اسبق قایقرانی با فراخوانی از قایقرانان انزلیچی خواست برای پیدا کردن شادی سرخیل به نیروهای امداد بپیوندند.

ضمنا افرادی که تمایل دارند به هر نحوی در پیدا کردن شادی سرخیل کمک کنند می توانند با مراجعه به باشگاه قایقرانی ملوان نیروی دریایی هماهنگی های لازم را با مسئولین باشگاه داشته باشند.

DSCN4754 DSCN4764 DSCN4765 DSCN4775 DSCN4778 DSCN4780 DSCN4785 DSCN4790 DSCN4793 DSCN4795 DSCN4796 DSCN4815 DSCN4818 DSCN4820 DSCN4823

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر

۲۰ آبان ۱۳۹۳

تصویر اخریه برادر بزرگ مرحومه سرخیل هست-ب امید پیدا شدنش…

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۰ آبان ۱۳۹۳

:cry:

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲۰ آبان ۱۳۹۳

تورو خدا پیداش کنید.
خیلی وحشتناکه این اتفاق،خیلی.
مسئولین عزیز تورو خدا شادی رو پیدا کنید. :cry:

پاسخ

حسام

۲۰ آبان ۱۳۹۳

سلام به نظر من اینجا مرداب نه دریا پس انظار بالا اومدن جسدو نباید داشته باشند.. چون کف مرداب پر از لایه هایه رسوبی و لجن … فقط لایروب میتونه کمک کنه…

:rain:

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

۲۰ آبان ۱۳۹۳

عجب حکایتی شده این روزهای انزلی
هرچی گم میشه دیگه پیدا نمیشه
خدایا خودت به خونوادش رحم کن
به حق بی بی زینب

پاسخ

دریا

۲۰ آبان ۱۳۹۳

خدا رحمتش کنه اما به نظر من مسئول اصلی این حادثه باشگاه قایقرانیه که اجازه میده بچه های مردم بدونه جلیغه نجات تمرین کنن ، باشگاه اگه امکانات نداره درش رو تخته کنن .

پاسخ