635181354171503039

روز پنجشنبه کشف جسد مردی در داخل یک خودروی رونیز به پلیس اطلاع داده شد.

در ادامه تیمی از ماموران راهی محل مورد نظر در گرمدره شده و در بررسی های خود دریافتند مقتول با ضربه های چاقو و پشت فرمان خودرو به قتل رسیده است.

با اطلاع موضوع به قاضی حسینی بازپرس جنایی کرج تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

تحقیقات مقدماتی نشان داد، مقتول میر شمس الدین پورباقری، عضو هیات مدیره شهر جدید پرنده است.

مقتول پیش از این نیز شهردار شهرهای انزلی و لاهیجان بود.

تجسس های جنایی ماموران حکایت از آن داشت که مقتول همراه قاتل در داخل خودرو نشسته بودند که با ضربه های چاقوی مرد جنایتکار از پا درآمده بود.

خودروی مرحوم پورباقری در یک محله شلوغ کشف شده بود.

در حال حاضر تجسس ها برای افشای راز این جنایت از سوی تیمی جنایی ادامه دارد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

مژگان

۲۰ آبان ۱۳۹۲

جزییات تازه از قتل پورباقری از زبان رییس شورای شهر انزلی:
شهردار اسبق انزلی پس از جر و بحث با پیمانکاران مفقود شد
دوشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۲ | ۱۹:۴۷
اختصاصی/ خزرآنلاین: پورباقری شهردار پیشین بندرانزلی پس از جر و بحث با پیمانکاران مفقود شد و سپس جنازه آش در خودرو پیدا شد.

رییس شورای شهر بندرانزلی در گفت و گو با خزرآنلاین در خصوص جزییات جدید از قتل میر شمس الدین پورباقری شهردار پیشین بندرانزلی، اظهار داشت: اداره آگاهی تهران و کرج با تشکیل تیمی خبره در پی کشف جزییات کامل قتل زنده یاد پورباقری است.

محمد رضا بدیعی فر افزود: صبح پنج شنبه گذشته که مصادف با اولین روز بازگشت آن مرحوم از مکه مکرمه بود وی با تعدادی از پیمان کاران جر و بحث کرد و غروب همان روز هم مفقود و جنازه اش در پشت خودروی رونیزش در گرمدره کشف شد.

وی تصریح کرد: پورباقری که عضو هیات مدیره شرکت مسکن مهر شهر جدید پرند بود، با ضربات چاقوی همراه اش در خودروی رونیز به قتل رسیده است.

بدیعی فر خاطر نشان کرد: پورباقری ۴۵ ساله و از سال ۷۸ الی ۸۱ سمت شهردار بندرانزلی را بر عهده داشت. وی پیش از سال ۷۸ شهردار شهرستان های آستانه اشرفیه و لاهیجان بود و پس از شهرداری بندرانزلی در وزارت راه و شهر سازی و شرکت مسکن مهر پرند مشغول به کار شد.

پاسخ

مهدی

۲۰ آبان ۱۳۹۲

توی مصاحبه یک اشتباه کوچکی صورت گرفته و عنوان شده مرحوم پورباقری تنها یک روز بود که از مکه مکرمه بازگشته بود درصورتی که همسر مرحوم آن روز از مکه بازگشته بود نه خود ایشان

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ آبان ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۱۱:

با تشکر از توضیحاتما مهدی عزیز.