بالاخره یک اتفاق خجسته که خیلی وقته که منتظرش بودیم در کمیته انضباطی رخ داد و آنهم جریمه کردن هوادارانیست که چیزی جز فحش و یاوه بر زبانشان نمی آید . این حکم امروز کمیته انضباطیست .

“کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های متخلف صادر کرد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم داماش گیلان و پیکان از سری رقابت های لیگ برتر از هفته سوم که در تاریخ دهم مرداد در رشت برگزار شد. از سوی تماشاگران منتسب به تیم داماش گیلان تخلفاتی از قبیل اقدام به پرتاب ۲ عدد ماده منفرجه (منفجره؟)و توهین به تیم بندر انزلی صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم داماش را به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.”  ادامه مطلب…

امیدواریم این یک تلنگر کوچک باشد برای طرفداران دشنام دهنده ی داماش گیلان و بدون تردید نشان دهنده اراده کمیته انضباطی برای پایان دادن این مقوله ضد فرهنگی در فوتبال گیلان. امیدوارم از این پس هواداران هر تیمی (حتی دوردانه ها) به این حرکت های غیر اخلاقی و غیر حرفه ای اقدام کردند با جریمه های شدیدتری نیز روبرو شوند و مطمئنا این خواست همه ی اهالی فهیم و دلسوز فوتبال کشور است .
خدارا شکر که مدتی ست فحاشی از سکوهای انزلی رخت بر بسته است و با کمک همه هواداران و مدیران فهیم باشگاه ملوان بندرانزلی این فضای فرهنگی و یکپارچه تشویق و حمایت ملوان بر روی سکوهای ورزشگاه انزلی مستدام و پایدار باقی بماند . همچنین امیدواریم جو سکوهای رشت نیز با درایت و مدیریت مسئولین و عاشقان این تیم گیلانی کاملا پاک شود که دیگر شبکه ی استانی برای پخش بازی های این شهر ناگزیر از قطع صدای تشویق تماشاچی ها در طول ۹۰ دقیقه نباشد .
انشاله اتمسفر رقابت بین دو تیم گیلانی فضایی سالم و ورزشی باشد . فارق از سیاست و بی قانونی و بی فرهنگی .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

shahin-anzaliclub

۲۴ مرداد ۱۳۹۱

کاش از پسوند گیلان استفاده نمیکردی مرتضی جان. حتی پسوند رشت هم نباید برای این تیم استفاده کرد به عقیده من از کلمه داماش خالی استفاده میکردید شایسته تر بود. به هر حال هواداران ملوان هم باید بدونن که نماینده شهرمون هستن و با ادامه این رفتار نیکو و عوض کردن جو استادیوم موجب پیشرفت و تعالی قوی سپید گیلان خواهند شد.

پاسخ

عارف

۲۴ مرداد ۱۳۹۱

خوبه این جریمه ها

حتما جو بهتر خواهد شد.

داماش تیم بی ریشه ایه حالا بزار زورشونو بزننن براش ریشه بسازن

مثل( سواحل زیبای رشت) که چند وقته دارن تو شبکشون(خداییش اختصاصیه دیگه) تکرارش میکنن تا ۲ سال دیگه بگن دریای رشت یا بندر زیبای رشت

پاسخ

۲۴ مرداد ۱۳۹۱

باید این آدمهای بی ادب رو خانه ویرانشون کنید.
جریمه که چیزی نیست.

پاسخ