80903622-5192548

اهالی ورزش انزلی از مسئولان و پیشکسوتان تا ورزشکاران و امیدهای ورزشی شهرستان با گردهمایی در مسجد گلشن انزلی در تاسوعای سالار شهیدان امام حسین (ع) به سوگواری پرداختند.

اغلب این ورزشکاران از پیشکسوت گرفته تا جوان و نوجوان در عرصه های ورزشی کشوری و جهانی به حسین (ع) ، اباالفضل العباس و دیگر ائمه اطهار متوسل شده و از آنان برای پیروزی مدد می جویند .

برخی از آنان همواره در مسابقات نام مطهر ائمه را بر پیراهن هایشان رسم می کنند تا دلگرمی باشد برایشان و می گویند چه قدرت و اعتماد به نفسی از این نام در روح و جانشان احساس می کنند .

پیشکسوتان ملوان که این تیم را با دست خالی و با تلاش به یکی از پرآوازه ترین تیم های کشور تبدیل ساختند هر یک در گوشه ای ، از غم ظلمی که بر مولا حسین و خاندان بزرگوار و یارانش رفت گریستند .

قایقرانان و شناگران دریا دل نیز به یاد ابوالفضل العباس و حسین (ع) که تشنه به دست ظالمان جاهل به شهادت رسیدند سوگواری کردند.

ورزشکاران رشته های رزمی نیز در این محفل همه پیشانی ادب بر درگاه والای حسین نهاده و در تحسین شجاعت و دلاورمردی او و یارانش به عزاداری پرداختند .

امیدهای ملوان نیز با قلب های پاکشان به یاد علی اکبر نوحه خواندند و سینه زدند .

مربیان و ورزشکاران بسکتبال و والیبال نیز در این مراسم در سوگ شیرآهن کوهمردان کربلا به عزاداری پرداختند.

روسای هیات های ورزشی ، ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف ورزشی سیاهپوش و سوگوار در این آیین حضور داشتند.

این مراسم از سوی باشگاه ملوان و اداره ورزش و جوانان وهیات های ورزشی بندرانزلی و هیات عاشقان امام علی(ع) و بسیج ورزشکاران در مسجد گلشن بندرانزلی برگزار شد.

منبع: ایرنا – بندرانزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *