1

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب و به نقل از شاهدی عینی، ۵ صبح امروز یک دستگاه خودروی نیسان به دلیل سر خوردن خودرو و منحرف شدن از جاده‌ی اصلی، با جداکننده‌ی ﺍﺑﺘﺪﺍﯼ ﻭﺭﻭﺩﯼ ﺑﺸﻤﻦ برخورد کرد.

راننده اعتقاد داشت که خرابی چراغ راهنمایی و نبود چراغ اخطار وسط بلوار دلیل این تصادف بوده است که با پیگیری های خبرنگار انزلی کلاب مشخص شد که چندی پیش این علائم به سرقت رفته است.

ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺣﺎﺩﺛﻪ‌ی ﻭﺣﺸﺘﻨﺎﮎ ﺭﺍننده ﻭ ﺳﺮﻧﺸﯿﻦ ﺁﻥ ﺑﻪ ﻃرز معجزه ﺁﺳﺎﯾﯽ ﺟﺎﻥ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺪﺭ ﺑﺮﺩند.

لازم به ذکر است؛ تا به امروز تعریض جاده‌ی بشمن به رضوان شهر و نبود تابلوهای راهنمایی و رانندگی مناسب در این ناحیه، تصادفات زیاد و بعضا تلفاتی را نیز برای مسافران و مردم ساکن انزلی به همراه داشته است که این مهم می طلبد نهاد مربوطه تجهیز و تسریع در اجرای پروژه را در اولویت کاری خود قرار دهد.

2 3

خبرنگار : علیرضا بابایی
عکس : صادق صیاد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱۶ آذر ۱۳۹۳

خداروشکر تلفات جانی نداشته
از مسوولین هم هیچ انتظاری نداریم راحت باشن والا…

پاسخ

محراب

محراب

۱۶ آذر ۱۳۹۳

قابل توجه بعضی ها که توان به اتمام رسوندن همین یه پروژه کوچیک رو تو این چند دوره نداشتن،حالا پل کابلی پیش کش
من که بچه همین شهرم وقتی میرم اون سمت گاهی اوقات مسیر رو گم میکنم چه برسه به مسافر جماعت

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸:

:yes: :yes: :yes:

محراب

محراب

۱۶ آذر ۱۳۹۳

کلا همگی به احترام این همه تلاش و کوشش نماینده این شهر کلاهمون رو برداریم

پاسخ

پویا

۱۶ آذر ۱۳۹۳

واقعا شبها وقتی واسه بنزین اونطرف میرم به جاده ترانزیتی شهرمون فکر میکنم که چطور میشه جاده رو پیدا کرد

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳:

آقا پویا مسیر اونطرف واقعاخطرناکه عدم روشنایی مناسب مخصوصا محدوده پمپ بنزین بارها دیدم موقعی که توشب خواستم دور بزنم برگردم به سمت مرکز انزلی ماشینها وموتورهایی که بدون چراغ دارن میان وشماهم اصلا نمیبینید تو اون جاده واقعا معجزه ها رخ میده خدا تاحالا کمک کرده اتفاقی نیفتاده وگرنه فاجعه ها رخ میداد البته کم هم تا حالا تلفات جانی نداشتیم کاش قبل از اینکه اتفاقات جبران ناپذیری پیش بیاید مسئولین محترم به داد این ولی نعمتان خودشون برسند.

جلال مرادی

۱۶ آذر ۱۳۹۳

اقی رییس شورای شهر میاد مصاحبه میکنه و با افتخار میگه چند تا مینوی بوس برای رفاه حال هواداران برای عزیمت به قم اختصاص داده شد. مرد حسابی رییس شورا باید بیاد راجع به جاده بشم به رضوانشهر صحبت کنه.
راجع به کمبود امکانات بیمارستان
راجع به اینکه چرا مدیر عامل منطقه ازاد شما رو بازی نمیده
راجع به اینکه چرا راه آهن آستارا به سمت آستارا رفت
راجه به اینکه چرا ازاد راه دریا (ساحلی) قراره از جنوب مرداب و از صومعه سرا رد بشه
راجع به آلودگی مرداب
راجع به عدم ساخت استادیم جدید
راجع به طرح های بزرگک شهری
راجع به توسعه شهر
راجع به توسعه اماکن فرهنگی
….

پاسخ

رجبي پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹:

:yes:

احمد

۱۶ آذر ۱۳۹۳

با سلام خدمت دوستان .باید عرض کنم که به استناد قانون مسئولیت مدنی و قوانین جزایی عالی ترین مقام اداره مربوطه دارای مسئولیت مدنی و جزایی بوده وبا شکایت کیفری موضوع قابل پیگیری است و مسلما در صورت اثبات قصور در عدم رعایت نکات فنی ایمنی حکم محکومیت به پرداخت دیه شرعی صادر می شود.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰:

:yes: :yes: :yes: حتی شاخه خشک یک درخت روی اتومبیل کسی بیافتد و خسارت بزند شهرداریها مسئول و ملزم به پرداخت خسارت هستند.چه برسد به این پازل وحشتناکی که در آن محل ایجاد کرده اند.به راستی اگر خدای ناکرده کسی کشته می شد چگونه می توانستند جبران کنند؟!!

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶:

همانطور که اگه یک راننده در اثر رانندگی خطرناک به اموال عمومی ودولتی آسیب وارد کند باید خسارت پرداخت کند اماکن دولتی هم در اثر به وجودآوردن شرایط خطرناک باید قبول مسئولیت کنند.

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲:

همینطور هم هست.اصلا در این مورد
قانون وجود دارد.

3eyedAli پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۴:

اه چه بد من نمی دونستم وگرنه حتما اون موقع بعلت نبود روشنایی کافی در خیابان ۳۰ متری ازشون شکایت می کردم

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۰۶:

سیدجان پیگیری کنید.شاید هنوز فرصت برای اقدام قانونی داشته باشید.

۱۶ آذر ۱۳۹۳

خدا را هزار مرتبه شکر که ضرر اش جانی نبوده.
مالی به جهنم .هرچند وضع مالی مردم خراب است.
بارها در این سایت ها بیان کردم . انزلی به استارا جز گیلان به حساب نمی آید .
دشت صومعه سرا وبلعکس ورشت به لاهیجان وردسر وبلعکس.
اگر شبکه تسخیری دومسئول را خوب توجه نمائید به حقایق ها پی خواهید بود.
بدبختی مسئولین شری خود ما هم در بعضی گرفتاریها با آنها ندانسته همکاری می نمایند.
مثل حزینه های دوباره برای سد شفارود. آیا تالاب انزلی متعلق به شهرهای همجوار ندارد. آیا فاصله احداث سد با تالاب چقدر زیاد است. آیا با همکاری شهرها وروستاها همجوار حزینه ها احداث سد برای این تالاب همگانی استفاده می شد .تالابی که همان سد خدائی می باشد که برای ساکنین این استان وشهرهای همجوار ومردم انزلی .ایجاد گردی. .اندکی با تجربیات .همگانی ونظریات همگانی وافراد کاربلد ساخت وسازهای در ان می شد ویا با لایروبی های اصولی در این تالاب صورت می گرفت و همچنین اندکی به سمت رضوانشهر وو …وسعت داده می شد.
از مزایای اش واز فوائد اش .کشور واستان که سهل آست . حتی شهر ها وروستاهای اطراف اش وحتی ساکنین انزلی وکپورچالورضوانشهر وآبکنار حتی خود رشت هم وبخصوص منطقه آزاد انزلی هم از این تالاب بدرستی برای در آمد زایی وهمچنین جذب توریست وهم برای ایجاد شغل وتفریح می توانستیم . همه باهم یعنی همه گیلانی ها از این تالاب واین ساحل این جزیره وهمچنین زیبایی شفارود بدرستی استفاده نمائیم.
آیا با احداث تله کابین از جنگل گیسوم ویا از مناطق دیدنی ها وآب گرم ویا از زیبایی های ماسوله وفومن وحتی از یبایی های دیگر در کنار این تالاب وبلوار ونوار ساحلی انزلی هشتپر وجفرود وزیبا کنار وو در صورت استفاده نمودن همه در کنار هم . آیا باز جوانهای این شهر بیکار ویا ساکنین این استان ضعیف می مانند.
امروز اگر همه ما خودمان را یک گیلانی ومثل یک خانواده همدیگر را بدانیم وبا همدیگر اتحاد وهمفکری داشته باشیم.
گیلان بهشت. وساکنین اش سرمایه دار تر از عرب ها خواهند شد.
این اتحاد را مسئولین همین منطقه باید ایجاد نمایند. تا به رویاهای ساه خودمان دست یابیم

پاسخ

پیمان

۱۶ آذر ۱۳۹۳

سلام
من یکی از پرسنل مدارس جوار جاده بشمن هستم.در کنار حاده اصلی دبستان فتح با ۲ شیفت فعالیت و دبیرستان دوره اول فتح المبین قرار داره.
بعد از تعریض و دوباند شدن جاده سرعت ماشین ها یه ۸۰ تا ۱۰۰ km رسیده و هیچ گونه سرعت گیر و پل عابر و خط کشی و تابلو هشدار وجود نداره .
علیرغم پیگیری ها مسئولین میگن اونور تابلو به دهیاری مربوطه و دهیاری هم میگه راه و شهر سازی و اونا هم میگن پیمانکار و اونم میگه پلیس راه و …
بعد از تصادف و فوت یک نفر ببینید چه ها خواهد شد و مقصرها که می شوند …

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۸:

برادر عزیز فرمایشات شما کاملا درست است اما اگه منتظرید کاری برایتان بکنند که عبث وبیهوده است مگراینکه به قول خودتان خدای ناکرده اتفاقی بفتد کاری انجام شود اگر دلتان میخواهد به نتیجه برسید با یک نفر حرف زدن کاری انجام نمیشود قبول زحمت فرمائید وبا تعدادی از اولیا دانش آموزان پیگیر این قضیه شوید این کاری بود که ما خودمون در مورد یکی از دبستان های نزدیکمون کردیم وگرنه برادر من حق دادنی نیست گرفتنیست شما که دلسوز هستید اقدام فرمائید وحتما پیگیر باشید انشاءالله اجر دنیوی واخروی نصیبتان گردد.

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۰۳:

:yes: :yes: :yes:

۱۶ آذر ۱۳۹۳

شاهکار مسئولین و مالک باشگاه ملوان:
ملوان ۴۵ سال ثبات را تلافی کرد
بی تردید ملوان صاحب بیشترین درجه ثبات روی نیمکت در نیم قرن اخیر فوتبال ما بوده است. تیمی که طی ۴۵ سال فقط ۶ سرمربی داشت، امسال به ناگاه در ۱۶ بازی دو سرمربی عوض کرده و با سرمربی سوم به میدان می‌ آید.
ه گزارش “ورزش سه”، در ۴۵ سال گذشته تنها بهمن صالح نیا، محمد احمدزاده، نصرت ایراندوست، فرهاد پورغلامی، اسکوچیچ و عزیز اصلی را داشته است. جالب آنکه اصلی فقط در ۵ بازی سرمربی ملوان بوده و طی بقیه سال ها آن ۴ سرمربی انزلی چی سکان هدایت ملوانان را عهده دار بوده اند. سال گذشته اولین سرمربی غیربومی ملوان که اسکوچیچ بود، به این تیم آمد.

امسال ملوان ابتدا با نصرت ایراندوست از ۴ سرمربی نسل تاریخ این تیم کار را شروع کرد اما در ادامه کار برای نجات یک مربی کروات اسلوبودان مسیلوویچ را آورد، حضور او کار را برای انزلی چی ها خراب تر کرد و حالا آنها فیروز کریمی را جایگزین می‌ کنند. برای اولین بار ملوان ۲بار سرمربی در یک سال عوض می‌ کند، برای دومین بار از یک سرمربی آذری استفاده می‌ کنند و برای دومین بار از یک مربی ایرانی غیرانزلی چی بهره می‌ برند.

کریمی بعد از اصلی، اسکوچیچ و مسیلوویچ چهارمین سرمربی غیربومی تاریخ ۴۵ ساله ملوان به شمار می‌ رود.
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1190119&title=%D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%86_45_%D8%B3%D8%A7%D9%84_%D8%AB%D8%A8%D8%A7%D8%AA_%D8%B1%D8%A7_%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%81%D9%8A_%DA%A9%D8%B1%D8%AF

پاسخ

مریم2

۱۶ آذر ۱۳۹۳

تو مسیر غازیان بین میدان قو تا میدان مالا یه پل هوایی احتیاجه
مخصوصا سمت هنرستان! از اول مهر تا حالا که غروبا دارم میام فقط من ۳ تا تصادف خودروها با عابر دیدم امروز غروبم یه تصادف شده بود یه بنده خدایی وسط خیابون افتاده بود دقیقا جلوی سپاه، اگه کسی خبر داره وضعیتش چی شد به ما بگه من که خیلی حالم گرفته شد
نمیدونم چرا تو انزلی اینقدر ضعف پل عابر زدن هست؟!

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۰۹:

مریم جان اگه فقط همین یک ضعف هست که چقدر خوب والله سرتاپای شهروضعف گرفته ما نقطه قوتی نمیبینیم خواهرمن :-((

انزلیچی

انزلیچی

۱۶ آذر ۱۳۹۳

امروز چهارشنبه تو جاده رضوانشهر جلوی مهمانپذیز ستاره آبی بود اگه اشتباه نکنم کلی بلدوزر و ماشین نیرو انتظامی و جمعیت وایستاده بودن کسی اطلاع داره چه خبر بود؟

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ آذر ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۰۱:

من که نیستم اونور و خبر ندارم.ولی میدونم اون پلاژ سالهاست مشکل مالکیتی داره.بارها هم خانواده ای که اونجا رو در دست دارن با نیروی انتظامی و نماینده دادستانی درگیر شدن .شاید باز هم ادامه همون ماجرا باشه.

انزلیچی پاسخ در تاريخ آذر ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۰۵:

آره احتمالا چند روز پیش رد می شدم دیدم دروازش افتاده جالبیش اینجاس، چند صد متر بالاتر مهمانسرای قوه قضایی هست . ?:-)

ابوالحسن

۱۶ آذر ۱۳۹۳

عزیز دل کارای شهرداری خیلی ایراد داره ولی بخدا آبروی ما انزلی چی ها را توی وب از بین نبرید حداقل یکی بگه بشمن محدوده شهری نیست و شهرداری هیچ وظیفه ای در قبال روستاهای اطراف نداره ترو خدا انصاف … هرچه هم به شهرداری بگید بمن برنمیخوره ولی … حالا نماینده ….

پاسخ

vahid

۱۶ آذر ۱۳۹۳

۴ sale on jaro daran misazan,baba bas koni yekam jone mardom vasaton mohem bashe na…

پاسخ

سعیده

۱۶ آذر ۱۳۹۳

انزلی ، :-Dنگید ،،،بگید
کندوان..جایی رو کندن ،تمومه،کی باید پرش کنه حضرت مهدی ظهور کرد بعد

پاسخ